Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Fair Seeds - zkušenosti (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
dodomar
Stálý Člen

Karma uživatele dodomar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 33

hele listy jsem neškubal, pomohl jsem těm co už skoro opadaly ale jinak jsem jí nechal bejt

jo přesně jak říkáš, každá jiná, každá dozrává jinak a výnos nic moc..ale za ty peníze...

Old Post 27-08-2012 v 10:07 AM
dodomar je offline   Profil uživatele dodomar   Find more posts by dodomar   Foto galerie člena dodomar   Click here to Send dodomar a Private Message   Add dodomar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vymlos
Nový Člen

Karma uživatele vymlos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 34

Já mam od nich Black Dominu,Jacka Herera a AK47-NL pestuji venku a vypada to,že BD a AK47-NL budu sklizet tak k 10.řijnu a JH to vydim az tak koncem řijna teda jestli dojde :-(

Old Post 30-09-2012 v 19:29 PM
vymlos je offline   Profil uživatele vymlos   Find more posts by vymlos   Foto galerie člena vymlos   Click here to Send vymlos a Private Message   Add vymlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ennbi
Stálý Člen

Karma uživatele ennbi - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 35


Dneska jsem sklidil jednu ze 3 GWS od fair seeds celou dobu to rostlo v kompostu .. žádné hnojivo na růst... Hnojeno jen na květ (plagronem) za ty peníze myslím že dobrá volba kytka krásně košatá.. Palice tvrdé jako beton přidávám foto vršku

Oko za oko a svět bude slepý.
Mahátma Ghándí

Old Post 12-10-2012 v 19:07 PM
ennbi je offline   Profil uživatele ennbi   Find more posts by ennbi   Foto galerie člena ennbi   Click here to Send ennbi a Private Message   Add ennbi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 36

Zdravím
Dneska sem sklízel black dominu ještě to tak týden dva chtělo,ale plíseň je plíseň.Mělo to dozrát v půlce září proto sem to bral,tak nevím.A co vy jak vám to od nich dozrává???
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 22-10-2012 v 08:29 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 37

Od Fair mi zatim dozrava Jach Herer, Black Domina, GWS ... jedine GWS ve skleniku uz je sekle ... Ak47/NL taky dozrava a to uz mely byt dano hotovy ale sou to super kytky viz theard..

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 22-10-2012 v 10:06 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 38

momentálne šlapem 5x AK47xNL, kytky sú krásne, pravidelné, indikovitého razenia, tak som zvedavý, až ich prepnem, jak to bude vypadať
čekujte 3rd Round v podpise pre detailnejšie info.

Inak z 1. indooru sklizen Jack Herrer a White Widow:
Herrer - krásna, korenistá voňa a chuť, stavy skvelé, hodne sativové, štruktúra a výnos ovplyvnená mojou neschopnosťou v tej dobe.
WW - kedže som o WW nič nevedel, hnojil som ju rovnako, ako Jacka, takže príšerne prehnojená, čo sa podpísalo na výslednej chuti. Inak stavy luxus, indikové kladivo, do gauča a PS3 k tomu.

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 04-01-2013 v 12:27 PM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nybles
Nový Člen

Karma uživatele Nybles - 7% PěstitelskáKarma uživatele Nybles - 7% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 39

Loni jsem jel AK47xNL,OBD,GWS a byl jsem hodně spokojený.Pjestuju ve folijovníku,takže to pěkně dozrálo.Letos je určitě zopakuju.

Old Post 11-01-2013 v 17:01 PM
Nybles je offline   Profil uživatele Nybles   Find more posts by Nybles   Foto galerie člena Nybles   Click here to Send Nybles a Private Message   Add Nybles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thory
Nový Člen

Karma uživatele thory - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 40

Ahoj. Přemýšlím, že si odpěstuju venku nějaké odrůdy právě od fair seeds, jenom jsem si všiml, že většinou dozrávají kolem půlky října. Není to moc pozdě ? Stihlo vám všechno dozrát ? Nepěstuju v žádném skleníku, všechno pod širým nebem. Kdyžtak do odpovědí napište, co jste pěstovali za odrudu, abych věděl, co za odrudy mám vybírat. Díky.

Old Post 03-03-2013 v 08:42 AM
thory je offline   Profil uživatele thory   Find more posts by thory   Foto galerie člena thory   Click here to Send thory a Private Message   Add thory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thory
Nový Člen

Karma uživatele thory - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 41

Nikdo nic ?

Old Post 09-03-2013 v 20:58 PM
thory je offline   Profil uživatele thory   Find more posts by thory   Foto galerie člena thory   Click here to Send thory a Private Message   Add thory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 42

mrkni se do mojeho posledniho theardu OUT.
Dozralo secko dobre.
a pohledej vice

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 09-03-2013 v 21:18 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waed
Nový Člen

Karma uživatele waed - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 43

měl jsem white russia a max spokojenost pálky tvrdý jak beton dozrálo to uplně v pohodě...

Old Post 11-03-2013 v 19:03 PM
waed je offline   Profil uživatele waed   Find more posts by waed   Foto galerie člena waed   Click here to Send waed a Private Message   Add waed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 44

zrovna mi neco jede,ale nedokazu porovnat nicmene zatim spokojenost



Old Post 11-03-2013 v 19:40 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thory
Nový Člen

Karma uživatele thory - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 45

to ar45az : ty si měl i GWS, že ? Neporovnal bys GWS a White Russian ? Pořád se nemužu rozhodnout, chtěl bych tenhle rok nějakou chuťovku za tyhle penízky (to zní divně, ale rád bych to nejlepší).
U white Russian mě mateto, že píšou, že dozrává na konci října. Bojím se, aby to nebylo moc pozdě.

Old Post 17-03-2013 v 09:22 AM
thory je offline   Profil uživatele thory   Find more posts by thory   Foto galerie člena thory   Click here to Send thory a Private Message   Add thory to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waed
Nový Člen

Karma uživatele waed - 21% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 46

dotaz sice nebyl na mě ale měl jsem oba modely víc se mi zamlouvala jednoznačně white russia kup a nebudeš litovat bohužel moje vyhulená hlava si už nepamatuje přesný datum sklizně ale bylo horko a stříhal jsem to na 2x asi 6 hodin plesnivý to ani zdaleka nebylo a oba modely dozrály zhruba stejně... jinal tenhle rok pojedu od fair seeds white russia 10 kusů GWS 5 kusů CHeese 5 kusů dieselxorange 5kusů Jack herrer 5kusů black domina 5kusů ...

Old Post 18-03-2013 v 13:25 PM
waed je offline   Profil uživatele waed   Find more posts by waed   Foto galerie člena waed   Click here to Send waed a Private Message   Add waed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od thory
to ar45az : ty si měl i GWS, že ? Neporovnal bys GWS a White Russian ? Pořád se nemužu rozhodnout, chtěl bych tenhle rok nějakou chuťovku za tyhle penízky (to zní divně, ale rád bych to nejlepší).
U white Russian mě mateto, že píšou, že dozrává na konci října. Bojím se, aby to nebylo moc pozdě.


TAk WR dozrala o kusek pozdejic dejme tomu cca tydne max 10/12 dnu nez GWS ale zato WR mela vice aroma a high, ale GWS byla taky strela ted sem nahodil foto a report se mrkni a porovnej sam jak usoudis a byt tebou tak za ty prachy coz je 6kil poridis 5fem GWS a 5fem WR sice fair seeds ale vidis co mi dozralo a je to opravdu vynikajici!!!!!!!
Nevim zda sem narazil na dobre seminka, ale rozhodne to za pokus stalo nic sem od toho necekal a vyrovnalo se to rezum znamych bank a genetik !! ale jen pro OUT , ve skrini by to bylo asi horsi
Tak je to na tobe doporucuju OBOJI.

A Jack Herer dozraval brzy a ma neskutecnou ovocnou vuni a to i chut !!! to sem jeste nikdy nezazil totali libovka na brko zadny stoned a nadherna chut i vune

Cao Ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 22-03-2013 v 20:05 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 48

Jo jinak sem jel taky vsechny modely co pise WAED akorat Diesel neustal vedro

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 22-03-2013 v 20:07 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
28-02-2011 - Joey weed - Zkušenosti - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4356580 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív