Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Fair Seeds - zkušenosti (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 17

snad si vsichni uvedomuji ze Fair seeds a Growshop seeds jsou jedno a to same..

takze AK47 x NL
http://grower.cz/forum/showthread....855#post1022855

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 24-03-2012 v 20:55 PM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 18

SEMÍNKA OD FAIR SEEDS:

AK-47xNorthern Lights - vyklíčilo 5/5
White Widow - vyklíčilo 3/5

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 25-04-2012 v 03:48 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ragesun
Stálý Člen

Karma uživatele Ragesun - 83% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 19

Ahoj mám zkušenosti s Fair seeds White widow a White russian v období růstu.White widow je rostlinka menšího vzrůstu která se nádherně větví.Je to doslova taková bush.Lístky má tmavě zelené a je velice odolná(spálil jsem jí , přepínal z květu zpět na růst atd..).White russian má veliké listy a celkově o dost robustnější než vdova ale za to se už tolik nevětví jako white widow.V druhém týdnu nabere na síle a během chvilky je se svými listy větší než květináč.Zdá se mě více náchylný Listy jsou světle zelené.

Tohle jsem zatím vypozoroval kdyžtak v galerii mikro mám téma tak si to tam kdyžtak prohlídněte.

At roste

Old Post 29-04-2012 v 05:57 AM
Ragesun je offline   Profil uživatele Ragesun   Find more posts by Ragesun   Foto galerie člena Ragesun   Click here to Send Ragesun a Private Message   Add Ragesun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rawen3333
Stálý Člen

Karma uživatele rawen3333 - 20% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 20

Včera som dával klíčiť 5x Northern Lighs autoflower, klíčivosť 5z5 do 12 hodín Som zvedaví ako to bude rásť

Old Post 05-05-2012 v 21:05 PM
rawen3333 je offline   Profil uživatele rawen3333   Find more posts by rawen3333   Foto galerie člena rawen3333   Click here to Send rawen3333 a Private Message   Add rawen3333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 21

mam dobre skusenosti z minuliho roku z growshop seeds coz je steny jako je fair seeds a byl jsem spokojenej jednalo se o NLauto a vse super .....letos jedu to same a taky vse ok vykliceno 5z5....

Old Post 05-05-2012 v 21:28 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

co jsem zatím sadil a kvete od FS jedna AUTO northern light je to spíš takový zákrsek ,tahle seedbanka mě zklamala raději se vrátím k piramid seeds na tu genetiku

Old Post 05-05-2012 v 21:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 23

Tak jsem koupil Black Dominu,včera dal klíčit a už jedno po 20 hod. puká.

Edit:všechy do 48 hod.vylezly ,100% klíčivost

Naposledy upravil sw3ap 30-05-2012 v 13:28 PM

Old Post 12-05-2012 v 12:58 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 24

Zdravím
Mám od fair seeds black dominu semínka sem píchl rovnou do jiffy a za 5 nebo 6 dní vylezly všechny teď sou ve skleníku v zemi a vypadají v pohodě tak uvidíme.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 29-05-2012 v 06:48 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markoola
Stálý Člen

Karma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 25

fair seeds/growshop seeds

5x white widow
5x ak 47 northern light
5x jack herer
5x black domina

vsechna 100 % klicivost !!!

fair seeds terasa 2012

Old Post 03-06-2012 v 20:45 PM
markoola je offline   Profil uživatele markoola   Find more posts by markoola   Foto galerie člena markoola   Click here to Send markoola a Private Message   Add markoola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 26

Taky se pridavam k Grow/Fair Seeds, mam tam toho od nich dost, tak sem zvedavy , kytky sou krasne velke zdrave hlavne GWS masaker.

White Russian (Fair Seeds) 5/3
Great White Shark (Growshop Seeds) 5/5
AK47 x Norther lights (Fair Seeds) 5/3
Black Domina (Growshop seeds) 5/2
Cheese ( Fair Seeds) 5/3
Jack Herer ( Fair Seeds) 5/3

http://grower.cz/forum/showthread.p...391#post1039391

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 21-06-2012 v 11:07 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cobee
Stálý Člen

Karma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 27



Zdravím všechny.. Na první indoor jsem pořídil Black Dominu od Fair S. Protože jsem se bál že to ze začátku budu mrvit, tak abych nebrečel nad drahýma semenama..
Nicméně z 10 jich dojelo do konce 8..box 80 na 80, 400W, Biocanna serie hnojky, 30 dní na růstu, 64 dní v květu..

celkově jsem z nich dostal 290g suchýho..nemůžu si na nic stěžovat..

pár fotek ať máte obrázek..

peace a ať to roste !

'Cobee McWeedson'

Old Post 03-07-2012 v 16:26 PM
Cobee je offline   Profil uživatele Cobee   Find more posts by Cobee   Foto galerie člena Cobee   Click here to Send Cobee a Private Message   Add Cobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cobee
Stálý Člen

Karma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% PěstitelskáKarma uživatele Cobee - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 28

http://grower.cz/forum/showthread.p...38&pagenumber=1

tady je to celý !

'Cobee McWeedson'

Old Post 03-07-2012 v 16:30 PM
Cobee je offline   Profil uživatele Cobee   Find more posts by Cobee   Foto galerie člena Cobee   Click here to Send Cobee a Private Message   Add Cobee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodomar
Stálý Člen

Karma uživatele dodomar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 29

letos jsem jel NL AF, nejdřív dvě kytky a ted jedu druhou várku ale vylezly mi jen dvě ze tří...jinak jsem s nimi neměl žádné problémy, krásný automatky a dobrý hulení

Ještě mám jednoho JH a vypadá dost slušně, nádherně se větví, mám z něj krásnej metrovej keřík a krásně zareagoval na zatmívání takže už je skoro měsíc v květu a nevypadá vůbec špatně, měl jsem i AK/NL ale to mi zdechlo, mělo asi metr a pul, zdrava kytka ale z neznamyho duvodu se cely zkroutilo spolecne s dalsima dvema kytkama jiny odrudy i jinejch seedbanek. ( byly v rade vedle sebe ve volny pude)

Takže fair seeds nejsou zas tak špatná volba, já jsem zatím spokojen..a za ty prachy

Old Post 26-08-2012 v 16:05 PM
dodomar je offline   Profil uživatele dodomar   Find more posts by dodomar   Foto galerie člena dodomar   Click here to Send dodomar a Private Message   Add dodomar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodomar
Stálý Člen

Karma uživatele dodomar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 30



nějáký foto toho NL

Old Post 27-08-2012 v 08:46 AM
dodomar je offline   Profil uživatele dodomar   Find more posts by dodomar   Foto galerie člena dodomar   Click here to Send dodomar a Private Message   Add dodomar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodomar
Stálý Člen

Karma uživatele dodomar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 31


celek

Old Post 27-08-2012 v 08:53 AM
dodomar je offline   Profil uživatele dodomar   Find more posts by dodomar   Foto galerie člena dodomar   Click here to Send dodomar a Private Message   Add dodomar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 32

škoda že si z ní oškubal ty listy...

jinak měl jsem letos na balkóně 4 NL AF a za tu cenu to bylo fajn sice tak 6-10g z jedný, ale neni to špatný, jako jasný že každá byla úplně jiná a dozrávaly klidně i 3 týdny od sebe

Old Post 27-08-2012 v 09:26 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
28-02-2011 - Joey weed - Zkušenosti - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3464450 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív