Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Fair Seeds - zkušenosti (?)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Fair Seeds - zkušenosti (?) Příspěvek č. 1

Zdravím,
jelikož growshop nedaleko mého bydliště má nyní v nabídce semínka opravdu za bezvadnou cenu chtěl bych se zeptat zda s ními někdo máte zkušnosti.. Semínka jsou feminizovaná po 5ti nebo 10ti kusech.
Viz. : http://eshop.growroom.cz/index.php?...d=298&Itemid=25

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 30-03-2011 v 20:37 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 2

takych semen mas kopec za taku cenu. a tiez samozrejme feminizovane:
http://www.biohobby.sk/special-kush...208_209_223_235
http://www.biohobby.sk/special-quee...208_209_223_235

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 30-03-2011 v 21:02 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
charvik
Stálý Člen

Karma uživatele charvik - 90% PěstitelskáKarma uživatele charvik - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 3

Special Queen již koupené mám, ptám se zda někdo má zkušenosti ..

# Foliak No.1 2010


Pěstujdál

Old Post 30-03-2011 v 21:46 PM
charvik je offline   Profil uživatele charvik   Find more posts by charvik   Foto galerie člena charvik   Click here to Send charvik a Private Message   Add charvik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 4

OT: Neni tohe to samý jako Fair seeds http://growshop.cz/katalog/seznam/150839-growshop-seeds ?? Ty ceny a nabídka...


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 31-03-2011 v 08:47 AM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 5

Zatím osobní zkušenost nemám, ale nedalo mi to a objednal jsem. Výsev ale bude v polovině června a pak se uvidí jestli to byly vyhozený kačky.

Old Post 04-04-2011 v 16:32 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 6


citace:
Původní příspěvek od frek
OT: Neni tohe to samý jako Fair seeds http://growshop.cz/katalog/seznam/150839-growshop-seeds ?? Ty ceny a nabídka...


Vypadá to, že je to to samé. Objednal jsem z growroomu HK a přišlo to od jahody z growshopcz. Prodáváno pod jinou obch. značkou asi teda.

Prodavač v HK říkal, že semena pochází ze začínající seedbanky a jedou prý na množství v prodeji. No, nezbývá než doufat, že to bude OK a není to nějaká ta Bitchískova produkce.

Semínka u Nortern Light AF fem. jsou hezká, vyzrálá a velká. Ale Orange Bud Disel fem. nic moc, jeden favorit, dvě průměrná a dvě malinká, někdy se to tak přihodí.

Old Post 13-04-2011 v 19:20 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noiwa
Nový Člen

Karma uživatele Noiwa - 54% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 7

Semínka u Nortern Light AF fem. jsou hezká, vyzrálá a velká.---taky sem je vzal a vypadaji k svetu...na vysazeni jeste pockam,,je zima..zbrzdily by se...

Real good Time!

Old Post 13-04-2011 v 19:28 PM
Noiwa je offline   Profil uživatele Noiwa   Find more posts by Noiwa   Foto galerie člena Noiwa   Click here to Send Noiwa a Private Message   Add Noiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Trosku popostrcim nahoru, jak vam to dopadlo? mam semena od stejny banky

Old Post 19-10-2011 v 13:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 9

Něco novýho?? Jak Vám to rostlo, pokud to vyklíčilo...Chtělo by to nějaký update


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 12-11-2011 v 20:10 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

hmm fakt zajímavá nabídka. další asi stá verze NL, vdovy, orangů, cheesů apod no aspoňže tam není KUSH

Old Post 12-11-2011 v 20:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

tak vdovku jsem vyzkousel,, byla to mnamka, chut,, skunkova, po 15minutach absolutni ticho (muzu jenom doporucit, pri zrani nektere listy zlate jine fialove
moc moc moc dobre...

ted chci odzkouset jacka herera a special queen, tk jsem zvedavy

Old Post 02-02-2012 v 20:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pulsar
Nový Člen

Karma uživatele pulsar - 83% PěstitelskáKarma uživatele pulsar - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 12

taky jsem koupil growshopseeds (WHITE WIDOW), respektive fairseeds.
chuť zatím posoudit nemůžu, jsem v 51.dni květu, ale až to bude poživatelné, pár řádek k tomu napíši.
zatím jen odkaz na můj příspěvek, jedná se 4. holky v NFT pod 600w http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=61546

Old Post 03-02-2012 v 21:11 PM
pulsar je offline   Profil uživatele pulsar   Find more posts by pulsar   Foto galerie člena pulsar   Click here to Send pulsar a Private Message   Add pulsar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

jj nice...
mě to napadla svilška bohužel, ale přesto bych řekl že regenerace byla velmi krátká a přezto docela fajné...

v létě vám napíšu jak popracujou venku

Old Post 08-02-2012 v 14:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HazeL
Stálý Člen

Karma uživatele HazeL - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 14

Měl jsem od nich AK47 × NL, orange diesel bud a white widow. Mohu říct že WW byla parádní sadil jsem 4 semena a vzešly všechny. Kytky pěkný, kompaktní a a velmi podobné. Ak×NL nevzešlo jedno ze čtyř. Model skvělý. Bylo to znát hned po prvních plicích, ODB mi vyšla jen jedna pořádná kytka ze čtyř, za to byla parádní. Obsipaná a model po chuťově super, vysmátej... potom takovej ten známej výtuh... Z mojí zkušenosti, za ty peníze je to super, tohle kolo od nich zkouším Jack herrera, momentálně s holkama začínáme kvést.

Old Post 01-03-2012 v 23:26 PM
HazeL je offline   Profil uživatele HazeL   Find more posts by HazeL   Foto galerie člena HazeL   Click here to Send HazeL a Private Message   Add HazeL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 15

Minulý týden jsem vysel celkem 15 semínek od nich, 3 různé modely (JH, GWS a Monster) a klíčivost u všech 100 procent! Takže zatim dobré...

Old Post 11-03-2012 v 21:58 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Onelove
Stálý Člen

Karma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% PěstitelskáKarma uživatele Onelove - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 16

tiež mám Jacka Herera od Fair Seeds... 12.3. som dal klíčiť do vatových tampónov 6 semienok.. po 1. dni vo vate vyklíčili 6 z 6
..mali miniatúrne klíčky...
vtedy sa ich rast zastavil -fotka po 4 dňoch .. http://grower.cz/forum/image.php?at...65499&size=full
dal som ich teda do zeme.. po 7 dňoch vyliezla len 1 rastlinka ..aj tú sa mi podarilo zlomiť
.. myslíte že má ešte cenu čakať ? bude z toho niečo ?

-"Někdy mám chuť se na všechno vysrat... ale pak si vzpomenu že stejně už na všechno seru"-
-"jeden svet nestačí"-
-"kdo pěstuje, skutečně legalizuje"-
1.grow Jack Herer 125W CFL

Old Post 24-03-2012 v 19:37 PM
Onelove je offline   Profil uživatele Onelove   Find more posts by Onelove   Foto galerie člena Onelove   Click here to Send Onelove a Private Message   Add Onelove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-12-2015 - seedsfactory.cz - zkušenosti? - 12 odpovědí
16-02-2024 - Natural seeds - zkušenosti - 220 odpovědí
28-02-2011 - Joey weed - Zkušenosti - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2577510 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív