Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Autdóčko 2011 započaté v Superdrtiči - DP,Shmn,HH,KC36,FD,OB,SH,DD a další
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Obecné Autdóčko 2011 započaté v Superdrtiči - DP,Shmn,HH,KC36,FD,OB,SH,DD a další Příspěvek č. 1






Zdravím celou komunitu G

Takže...

Po minulé sezóně ve které se nedařilo tak jak bych si úplně přál, jsem se rozhodl trochu víc připravit, tak doufám že se to vyvede +- podle plánů.

Filosofie - Počáteční plány byly koupit regular AF semena, rozmnožit je a pak vysázet ve velkých množstvích a mít taky normální non-AF kyti a matkárna a selekce rostlinek na maminky, jenže... regulerních automatů moc není,alespon ne v českých growshopech, takže jsem se uchýlil k White Dwarf 10+5 free a že vše půjde jak po másle, jenže komplikace začali už stím že z 15 semen vyklíčili 2 a ze země nevylezla ani jedna rostlinka.Chybu jsem neudělal jelikož jsem je zároven klíčil s jinými semeny a ta vyjela v poho (teplota při klíčení 27),klíčil jsem ve vatových tamponech jako vždy... A pak jsem se tu na G dočetl že tyhle semena WD 10+5 free nevyjela nikomu, tak jsem byl trochu mrzutý,možná jsem jenom schytal špatný balení ale to nevim.Ale měl jsem 6 semen autoflowerů ze soukromího šlechtění od jednoho týpka (děkuju mockrát) a z nich mám ted 5 rostlinek (s jednou se stala nehoda).Takže ted budu doufat že bude aspon 1 samec a 1 samice aby byli semínka.

Dál budou ty matky jako minulej rok,je to sice o hoodně větší práce ale pak jsem aspon neomezenej počtem rostlin a jsou to vše samice a nekopu díry a netahám hlínu abych tam pak hověl samcům.. takže ted bude probíhat taková menší selekce 5 modelů, i tak to do tej skříně nenarvu

Setup - Jinak nezmínil jsem že to ted jedu v nový skříni pod 8x18w 6500K, svítidlo mi zkompletoval a vyrobil kamarád - mnohokrát díky ! Bude níž na fotce.Skřín má vnitřní rozměry 47,5x96,5x150, pod svítidlem to jede hezky netahá se to no výšky až na některý jedince.

Genetika - Pokusil jsem se poshánět nějaké seeds a nakonec se ke mě dostali : Durban Poison F2, Shaman F2, KC36 F3, Passion 1 x (G13 x MTF) , tyto mám od členů G,díky Vám moc.Pak jsem měl svých 6 semen Hollands Hope F3 (několik hodin jsem je hledal v urodě z minulé sezony).Pak zmatkařím koupené klony které snad brzy budou a to Super Silver Haze, Shiva Skunk a Double Dutch.Pak s kamarádama vyčenžuju řezy za Frisian Dew a Orange Bud a třeba ještě něco přibyde nebo možná taky ubyde.

Pokračování příště, stejně by to nikdo nečetl najednou

FOTO 1 - pařníček se sazeničkami DP,Shmn,HH,KC36,Passion1x(g13xMTF),BC(af),Life(af)
FOTO 2 - 4 už přesazené do litrových teku (3xDP,1xShmn)
FOTO 3 - skřín se svítidlem (el. předřadníky a 8x18w)
FOTO 4 - svítidlo
FOTO 5 - pohled do skříně skzr přítahový vent

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 29-03-2011 v 21:58 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KamiRool
Stálý Člen

Karma uživatele KamiRool - 94% PěstitelskáKarma uživatele KamiRool - 94% PěstitelskáKarma uživatele KamiRool - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 2

cc preji hodne stesti ale myslim si ze je este dost skoro na predpest...jelikoz za mesic budes mit uz dost velky holky...ja zacinam pod lampou dva tyzdne dopredu a pak 2 tyzdne sklenik ka pak ven...ale zistil ze ze klidne to jde i bez toho ...staci vypestit par sazenic zasadit na misto a o mesic kdyz to bude mit tak pul metru z kazdy si spravit mensi klonik a dat ho zatemnit..do 3-4 dni mas istotu co to je a pak si uz jen jednoduse nadelas klony a udelas si par poli navic...je to asi ten najjednoduchsi sposob ale tak zas kdyz nechcem fajcit furt to isty tak to je na nic... peace

Old Post 01-04-2011 v 11:30 AM
KamiRool je offline   Profil uživatele KamiRool   Find more posts by KamiRool   Foto galerie člena KamiRool   Click here to Send KamiRool a Private Message   Add KamiRool to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KamiRool! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 3

Ahoj, No ono nejde o předpěst ale o ''selekci'' matek a na to už je zas právě docela pozdě.Kdybych dělal předpěst tak to dám klíčit tak na začátku-polovině dubna,jestli mi zbyde místo tak bude i nějakej předpěst normálních reg. semen jako ''Tao Top'' kterej jsem dostal zadarmo k objednávce nebo jestli neco treba jeste seženu.A taky jsem slíbil pár kamarádům že budou klony a tak že nebudou nic shánět tak to chci dodržet.Tak díky a tobě taky hodně štěstí

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 02-04-2011 v 12:22 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 4



Tak včera mi dorazily květonosiče tak jsem hned přezazoval.Ale dost pozdě,chtěli přesadit už před týdnem hlavně ty automaty,ted mohli bejt trojnásobný, ale jde mi jen o semeno takže to nemusím tak hrotit.Budu přesazovat ještě zítra protože je to docela časově náročný.

Povyrostlí Durbani a Shaman








automati přesazení do 3,7L

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 05-04-2011 v 21:28 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 5





Tak něco postnu aby to tu tak nestálo, ikdyž ted to není moc zajmavý.Skřín mám ted plnou kytek - konkrétně 48 kusů . Automatům jede 6. patro a brzy by měli začít nakvítat, původně sem chtěl koupit 150w HPS a vyměnit to za ty zářivky aby to líp kvetlo,ale budou to opravdu maličký kytičky takže to udělám tak že tak 3-4 z 8 trubic vyměním za zářivky 2700K (místo 6500K co je tam ted). Mám tam tu samičí Super Silver Haze a Shiva Skunk, teprve to pořádně prokořenuje takže se to rozjíždí pomalu jako parní lokomotiva ale pak je už doufám nic nezastaví . Jinak všechny kyti na selekci jsou už zastříhaný (některejm už raší i 10 novejch větví najednou).Selektovat budu podle toho jak to rychle roste jak je kyti vitální a jak se větví.Od každýho modelu si nechám nejspíš 2 macechy a nejhezčího samce ze který si vezmu pyl až je nechám ve skříni kvíst.

Takže budu selektit z Durban Poison, Shaman, KC36, Passion 1x(G13xMTF), Hollands Hope. Pak se mi rozjíždějí ty matky Super Silver Haze a Shiva Skunku. Takže kdyby někdo chtěl taky řezana od něčeho tak PM.Ještě tam mám ty automaty BC a Life na semeno.

Pak jsem vyhrál jedno fem. semeno Passion 1 od Panewfs (díky moc), tak to taky sadím a asi z toho říznu náký šnicly.Pak budu sázet 6ks Top Tao,pár ks BlueBerry, ještě tu mám jedno semeno Early Skunk.Pak mám slíbený řezy Double Dutch,Orange Bud,Frisian Dew a možná ještě něco
Teda nevím kam tohle všechno budu sázet :-O

a ted náký ty obrázky

-2 automati BC
-SSH,SS
-Durban Poison
-pohled do skříně

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 13-04-2011 v 11:28 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 6


čauko, tak už mě zastihly nějaké ty prvé problémy. Kytkám začali odspoda žloutnout a usychat listy,a jelikož už jsem nic takovýho dlouho neřešil tak mě hned (4 dny mírných úvah ) nenapadlo že to bude asi snad nedostatkem dusíku.Jenomže zrovna dnes jsem všechny kyti po 4 dnech pořádně prolil radši čistou vodou, jenom že ta opatrnost se moc nevyplatila když ted mám nasáklej substrát a zalejvat budu nejdřív za 2 dny a jsem bez dusíka.Tak jsem ke každé kytce prdnul aspon guanovou tyčinku do budoucna a udál postřik Alga Growem s Bio-Algeenem S-90.Postřik budu opakovat často aby se do těch kytek něco dostalo.Taky se mi 1 kytce abnormálně kroutěj listy dolů, je to tím dusíkem nebo něco jinýho ?
teda doufám že je to dusíkem, zde photo

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 18-04-2011 v 22:01 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 7

aky mas substrat?
Podla mna je to znak prehnojenia a zleho PH, mozno aj prebytok vlahy

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 19-04-2011 v 11:47 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 8

ale houbec prehnojeni, malo dusiku. Zkontroluj taky to pHcko, kdyby nahodou kytky nepapaly kvuli tomu, ale podle me staci prihnojit ale jak pises, nejdriv nechat proschnout!

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 19-04-2011 v 12:57 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 9

ak ma predhnojeny substrat tak urco nechyba ziadny prvok...bude to PH

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 19-04-2011 v 16:10 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

No kluci,ja to vidim taky jako prehnojeni.jsou na omak listy a rapiky takovy hedvabny,nebo drsny,pevny,jako vice drevnatejsi(nevim jak to napsat).v prvnim pripade nedostatek dusiku,v druhym nadbytek nekterych prvku(dusik ne).ale Phckem to pravdepodobne bude.polad PH.

Old Post 19-04-2011 v 16:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 11

Ty levný substráty, i když jsou předhnojený, nemusí být zrovna kvalitní. Reagoval jsem jen proto, že jsi psal, že je to přehnojený, což není, chybí dusík, s kontrolou pH souhlasím, jednoznačně bych jim tam hodil i to růstový hnojivo pro sichr.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 19-04-2011 v 16:31 PM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 12

lacnejsie substraty su na prd ,to hej, ale jak mas od plagrona ,ci bio bizz, tak aj na 4 tyzdne mozes na hnojenie zabudnut... ale nejaky phit amin nikdy neuskodi

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 19-04-2011 v 16:55 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 13

Substrát je směs kokosu,perlitu a substrátu pro pelargonie, když si vezmu že ty květníky maj 1L a že kořeny rostou jen ve spodní části tak se ani nedivím že je vysosanej, ještě když ted některý kytky nahazujou i 10 větví.
Krmím Plagronem Alga Grow,Bio Algeen S-90 a ted přibyde i Fishmix,taky jsem přemejšlel že bych tam prdnul trochu AlgaBloomu kvuli fosforu ale to je asi zbytečný.Předtím než to začalo žloutnout byli kytky hnojený jednou na zkoušku poloviční dávkou,a podruhé normální 4ml/L takže pochybuju že by to bylo přehnojený.
Udělal jsem asi 3 postřiky algagrowem a kyti vipadaj minimálně stabilizovaně.
pH zkontroluju, je možný že mi ho ten prudce zásaditej bioalgeen rozhaproval, ale jinak sem nikdy problemy s pH neměl a když si vezmu tu malou koncentraci BAlgeen tak se mi moc nechce věřit že by nebylo v pořádku.Totiž kytky který maj stejnej substrát,sou stejně hnojený i stejně starý akorát maj ne litrový ale 6 litrový květníky rostou hezky, vitálně a bezporuch.Typ bych si že ph je ok, dnes uvidím jestli teda jo nebo ne.
každopádně díky za rady,tipy a reakce

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 19-04-2011 v 23:40 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 14

cau, ja si osobne myslim ze je to NEDOSTATEK DUSIKU, a jinak jak zde bylo nekde psáno, vzdycky je problem v 1) nečeho malo 2) nečeho moc 3) ph
:-D jinak hezký kyti, budu sledovat, at se vede cuzz

Old Post 22-04-2011 v 09:07 AM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 15


Ahoj,diky. no byl to nedostatek dusíku jako prase.Po tom co sem kyti začačal 2x-3x deně stříkat algagrowem tak se po pár dnech zase rozjeli,hlavně ty malý byli seklý a vůbec nerostli ted už zas jo.Ale ''automaty'' se mi vymikaj kontrole, každej den musím zvedat lampu aby se nespálili listy, jenomže lampa už je moc vysoko nad ostatníma kytkama a já je nemám čím vyvýšit.Takže je velmi brzo hodím prostě ven abych mohl lampu zase snížit o 15-20 cm aby to rostlo taky dole což se ted moc neděleje a čas už žádnej nemám,spíš jsem dost ve skluzu.Taky mi ve skříni přibyl jeden feminizovanej frisian dew abych ho nařízkoval, Ale zatím je příliš maličkej.

Situejšn in da box

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 22-04-2011 v 11:23 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 16

cau , jesli muzu pomoct radou, podloz to polystyrenem, jesli jsi z mesta tak nekde pobliz musel delat zateplení, a nekaý odrezky se tam valej vzdycky, nebo stavebniny a koupit, je to par kč :-) at se vede :-)

Old Post 23-04-2011 v 07:56 AM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9300650 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív