Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Mejrova mini entheobotanicka zahradka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Mejrova mini entheobotanicka zahradka Příspěvek č. 1




Ahoj groweri, tak bych vam rad predstavil neco malo z moji nekonopny, ale statem netolerovany zahradky. Krom konopi, strasne rad delam amaterskyho mykologa :-D.
Tedy jedna se o houbarium ve kterym mi rostlo Psilocybe cubensis GT a B+
Krom houbaria a konopi mam i salvia divonorium, tedy salvej vestecka, divotvorna a pod. Tak tu jsou nake fotecky.

Old Post 20-04-2011 v 09:24 AM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 2

Jeste bych v nejblizsi dobe rozsiril o argyrea nervosa (nevim jak se to pise) ale cesky se ji take rika hawajska lesni ruze a o tabak virginsky/selsky. Pokud by nekdo mel nahodou seminka techto dvou rostlin, tak PM.

Old Post 20-04-2011 v 09:31 AM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noobs
Stálý Člen

Karma uživatele Noobs - 90% PěstitelskáKarma uživatele Noobs - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 3

oo havajska ruze ,o tom uz sem neco slysel ..tyo a co ty houby dobry ? a durman taky dobry ? co stavy co si tak vypestovat cocain

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 1indoor 250w White widow http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54708 2 indoor 250w NYCD,mistic

Old Post 20-04-2011 v 13:29 PM
Noobs je offline   Profil uživatele Noobs   Find more posts by Noobs   Foto galerie člena Noobs   Click here to Send Noobs a Private Message   Add Noobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 4

:-D Kokain, tak to me nenapadlo :-D Havajskou ruzi i durmana jsem mel.............durmana jsem snedl 500 seminek a skoncil jsem na jipce s tezkou malem smrtelnou intoxikaci.........a stav......nepamatuju se, prej jsem i mame sahal na prsa a myslel jsem ze je to moje kamaradka, pak jsem pry v nemocnici jel na kriplkare a myslel jsem si ze sem ve formuly a ty lidi co na me koukaly a mysleli si jakej nejsem idiot, tak ja myslel ze to jsou divaci a ze mi pleskaji.....pak jsem se probudil prave na jipce a povidal jsem si s plysakem a se zrcadlem, myslel jsem ze mi normalne odpovidaji. Pri vsi moji smule jsem byl celej pripoutanej k posteli, a kdyz jsem potreboval curat, tak jsem pozadal sestricku o odvazani, jenze neustoupila. Tak mi ho chytla a strcila do bazanta a chtela abych cural pred ni, neslo to. Takze s durmanem jsem se seznamil dopodrobna, a muzu rict, ze uz nikdy. Trebas 20-30 seminek bych si dal, ale uz nikdy takovy kvantum.
A co se tyce HR, tak je to jako slaby LSD, akorat me teda bylo tu prvni hodinu neskutecne spatne, krece do zaludku a zvraceni snad uz i vnitrnosti. Opravdu hodinova blitka :-) ale potom je to zase celkem good.
Houby snad popisovat nemusim. idealni trip pri 50 kopinatkach nebo 20 kubanek. Stavy podobne LSD atd....kazdy zna.

Old Post 20-04-2011 v 15:05 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 5

Zdar, chtel byhc se zeptat, co vsechno je zapotrebi pro pestovani hub doma? jak by jsi hodnotil starost a narocnost, spolecne s pripravou prostredi? Je tezke sehnat houby? Videl jsem prodavat kity, ale prijdou mi pomerne drahe, jak ty jsi zacinal?


Díky za odkazy prečlivě prostuduju

Naposledy upravil Muminex 21-04-2011 v 09:32 AM

Old Post 20-04-2011 v 16:18 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 6

a hlavne www.houba.cz vsechny informace o houbach stejne jako grower o konopi

Old Post 21-04-2011 v 08:09 AM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noobs
Stálý Člen

Karma uživatele Noobs - 90% PěstitelskáKarma uživatele Noobs - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 7

Happy_Mirec: wow tak stim durmanem si me dostal !a ten cocain ,nevis kde by se sehnali naky seminka ?

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 1indoor 250w White widow http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54708 2 indoor 250w NYCD,mistic

Old Post 29-11-2011 v 20:17 PM
Noobs je offline   Profil uživatele Noobs   Find more posts by Noobs   Foto galerie člena Noobs   Click here to Send Noobs a Private Message   Add Noobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 8

Heh, tak to nevim, s kokainem nemam zadnou zkusenost, zkusil bych zvikat mozna nekdy listky z coky, ale k takovejmhle rostlinam se jen tak nedostanu :-D Co se tyce seminek a jejiho pestovani nevim vubec nic, tak googluj, patrej po ruznych forech. Ani nevim, jestli by u nas rostlina mela vhodny podminky a dala se vubec nejak vypestovat, aniz by ztratila jeji aktivni latky......

Old Post 29-11-2011 v 20:36 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Noobs
Stálý Člen

Karma uživatele Noobs - 90% PěstitelskáKarma uživatele Noobs - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 9

http://www.cocagrowers.org pohoda z nizozemska.. za 100 eur..ale roste to nad 300m nad morem.tak nevim .zkusil bych si požvykat par listku )


_________________________
I added cool smileys to this message... if you don't see them go to: http://html.expresso.me/smileys

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1 1indoor 250w White widow http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=54708 2 indoor 250w NYCD,mistic

Old Post 01-12-2011 v 13:55 PM
Noobs je offline   Profil uživatele Noobs   Find more posts by Noobs   Foto galerie člena Noobs   Click here to Send Noobs a Private Message   Add Noobs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1807080 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív