Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » **Modra Italy 2011**
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné **Modra Italy 2011** Příspěvek č. 1


how to begin,, stavba ))...

Nesepisuji zde návod!! pokud zde nejste za účelem vnimani neci myslenky a uctivani teto bozi-darne rostliny... (Piss off!!!)
Děkuji za pochopení, přez to si můžete prohlédnout moji fošnu na první a druhé fotce ))


Máte-li úmysly kopírovacího rázu, prosím.
Upozorním vás však na nesmyslnou legislativu, která odsuzuje lid, který se jakýmkoliv "nestandartním" způsobem zajímá o tento životabudič, života-tlumič, především pak lék!!
Doufám že lidem se brzy dostaví svobody, kterou si představuji zatím pouze v planých snech.
Zároven bych podotkl, že se mi páčí víc pěstovat pro vlastní spotřebu, než někomu vbíhat zbytečně do náručí, protože potřebuji shánět stavební materiál od dealera a sám dealer v žádném případě nejsem a nikdy sem nebyl, hlavně pak ani nechci,)

Naposledy upravil 27-08-2011 v 19:13 PM

Old Post 27-03-2011 v 23:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 2

Sleduju Ať se daří! Já pyl nechal proschnout a pak jsem ho skladoval v uzavřený zkumavce. Po pár týdnech ok, ale dlouhodbě nemužu říct

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 21-09-2011 v 14:01 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hnedle ready)) Příspěvek č. 3


První den

Tak je to tady...
Začínám pracovat s GS White Widow 8-J

Jedno semínko jsem dal naklíčit a druhý den hotovo
Takže jsem ho přemístil do malého květináčku vystlaného Substrátem pro orchideje, řízkovacím substrátem, substrátem pro pokojové rostliny a perlitem..
v % 30-30-20-20
zatim nehnojeno a v květináčku jsem nechal ještě 2cm pod hranou k dosypání.
Dýchání zajištěno v sadbovacím pařníčku a ráno se poprvé probudí pod 250W svítícími asi 70cm od něj.. Tedy pokud do zítřka vystrčí růžky, přecijen 3/4cm pod zeminou..
Vlhkost v tomto případě ani neměřím stačí od oka, ale teplotu doplním, sám jsem zvědav jak to půjde..
Do budoucna plánuji přesazení do 4hraného TEKU 3,5litru, vystlaného BioBizz AllMixem, hnojit pak budu BioBizz Grow a Bloom

Trek pro moji holčičku ))

Naposledy upravil 05-10-2011 v 18:50 PM

Old Post 23-09-2011 v 22:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


možná zkusím na růst pořídit jednu výbojku.. co na ní říkáte?

Je totiž pekelně levná !!!
250W MHD
Světelný tok: 20.000 lm
Barevná teplota CCT K: 4.200K
zkusit se má vše, takže jdu objednávati
uvidíme jak se přičiní ve fázi růstu

Naposledy upravil 27-09-2011 v 15:50 PM

Old Post 24-09-2011 v 22:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


..ukážu vám jednu lumpárnu s foťákem, kterej mi ukáže aspoň přibližně vysvícené spektrum lampy a pak mladou dámu, která se ladně sune za světlem)) a zítra snad přijde metla, tk doufám že mi to pod ní dobře poroste )) p33c3


**update
_________

tak jsem to provedl, a nameril ze hps sviti od kazdeho spektra trochu a hodne cervene barvy)) ->jak jinak

po zapojení MHD jsem znovu vyzkoušel detail barevneho spektra a vyšlo mi spousta modreho a jen lehce ostatni barvy....

...bohužel důkaz vám nepošlu, protože bych musel vyfotit displej foťáku...
ne že bych teto metode venoval velkou vahu, ale jaksi mě to přesvědčilo o faktu že metla svítí modře jak to má být pro zdravý růst )))

Naposledy upravil 27-09-2011 v 16:03 PM

Old Post 26-09-2011 v 22:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6


První týden

No a je tady první překrásná Baby-White
takhle teď vypadá, je pořád v pařníčku, kde je extra hic, tkže jsem ho začal hned jednou dirou odvetravat... Doufejme že se brzy objeví první 2patra abych mohl FIMovat )) Pak ji nechám do dne nasazení tzv. rychlého růstu a pujde ven z pařníčku do tropického podnebí ..))

Naposledy upravil 05-10-2011 v 18:49 PM

Old Post 27-09-2011 v 16:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cz667163
Nový Člen

Karma uživatele cz667163 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 7

Ahoj já budu taky experiment
Wappa a Opium, jsem asi o týden napřed a jedu pod 200w nutrilite

uvidíme jak to pojede, zitra dodám foto

Rachot jako prdel

Old Post 27-09-2011 v 21:36 PM
cz667163 je offline   Profil uživatele cz667163   Find more posts by cz667163   Foto galerie člena cz667163   Click here to Send cz667163 a Private Message   Add cz667163 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8


Druhý týden

Tak jsou tomu dva týdny a vypadá to stále k světu, hned v prvním týdnu jsem odebral pařník a začal jsem zvykat na světlo, které svítilo 70cm, nad kopretinou...

Ph neměřím zatím zelená jak má být..
Dnes proběhlo přesazení do zmíněného TEKU..
Zemina od BioBizz vypadá na muj vkus dobře a po čichu taky super, pár větších kusancu tam bylo, pár nasekaných větviček taky, ale jinak krásně vláčná a vzdušná půda, žádnej prach ))

Hnojení nastartuji až v příštím týdnu, kdy nasadím NPK hnojky s guanem 0,5ml + BioBizz Grow 0,5ml do litru vody (zalévat budu každý den, 100-150ml vody a ob dva dny zaliji hnojivy...

Prozatím vše, jinak metla svítí v pohodě, jde to vidět na fotce, květina moc nemění výšku,, řádově v milimetrech a patra startují ))

Old Post 05-10-2011 v 18:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9


1/2 do třech týdnů

je tu další up2date
na zacatku tydne zastipnuto, myslim ze se to povedlo ten FiM
tk uvdime, teploty přez den 25-29, přez noc 16-18
vlhkost uz nedrzim na max.. kytycce se o mnoho vic libi kdyz ji zaliji ob den 150ml vody a obcas rosim))
pristi tyden pridem 1ml grow

Old Post 12-10-2011 v 06:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10


Třetí týden

Barva zelená, výška malá, košatost objemná..
Vypadá to že světlo je v cajku, za 300,- no nebrat to
FiM vypadá zdařile, zítra přidávám první hnojení po přesazení spolu s 1ml BioBiZZ Grow..
Dám květince ještě pár pater a potom whoala!! pujde na květ, jsem zvědavý jak to pujde

Old Post 14-10-2011 v 19:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Čtvrtý týden

Květinka pohnojena a během jednoho týdne udělala mazec v růstové fázi..
No posuďte sami ))

Naposledy upravil 16-06-2013 v 17:36 PM

Old Post 23-10-2011 v 14:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 12

pěkný ted pojede dost...

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 25-10-2011 v 14:29 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13


tak a tedka se neco deje ve skrincecce, nejak mi odspodka žloutne, některé listy uvnitř tvoří hnědý flek až uplne seschne a odpadne, sakris a je to tu zas ;(

takže uvažuju nad možností a původci...
napadlo mě přehnojení,, podruhé jsem to prolil čistou vodou,, a uvidim co se stane do zitrka, přidám zatm postarsi foto

Old Post 04-11-2011 v 15:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

uz si s tim nelamu hlavu,, spis me tedka stvou zviratka co ziji na me kyticce;( hubim škůdce hubiom :!

Old Post 04-11-2011 v 16:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 15

tak jak?

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 05-11-2011 v 11:09 AM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Nu už je to dobré, včera jsem to postřikal nákým insecticidem, tk doufám v úspěšnost zákroku, jinak je to nádhera

Old Post 06-11-2011 v 02:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4016480 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív