Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Chili JOLOKIA BHUT grow 2011 by MDe_
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Už jste někdy měly tuto papričku ?
Ano
Ne
Chci to
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
476937
Stálý Člen

Karma uživatele 476937 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 476937 - 93% PěstitelskáKarma uživatele 476937 - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 33

S tou genetikou bych to zase nehrotil
Já nagy dával kličit myslím 12.4. což je dost pozdě... ale byly dlouho pod 200 úsporkou a teď z nich mám ve foliovníku už docela obludy které krásně kvetou a začínají tvořit i první plody... Druhá várka která nebyla předpěstovaná pod zářivkou ale jen za oknem je bohužel hodně pozadu vzrůstem... a květ ještě neotevřela žádná
1. Možná míň zalívat...příjde mi, že máš na každé fotce hodně vlhkej substrát...zalívám až je to na paprikách vidět, že potřebují...
2. Malé květníky. Právě jolokia má ráda hodně prostoru pro kořeny...čím víc, tím líp. Takže je lepší hodit je do volné půdy když mužes, jinak se ošidíš o výnos. Já mám na balkoně v 60l vaně jen 2 a víc bych jich tam ze zkušeností nedával.
Ber to jako můj tip co bych udělal já, každý se mnou nemusí souhlasit...

Ať se daří, pic

Old Post 27-06-2011 v 21:17 PM
476937 je offline   Profil uživatele 476937   Find more posts by 476937   Foto galerie člena 476937   Click here to Send 476937 a Private Message   Add 476937 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

Rozmyslal som nad tym ako by vyzerali chilli papriciky pestovane pod 400 wat sodikom :-)

Old Post 24-07-2011 v 15:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 35

Update Voala

Ze skleníku my to požraly slYmouši možná něco z toho bude, ale moc stím nepočítám Ale těším se na ty okení šprtouchlata

Old Post 25-07-2011 v 16:38 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 36

Zdarec bando, potřebuju píchnout. Nějak se mi nezdá a neco jim asi bude chybět. Po odkvětu stonek od budoucí papričky pomalu žloutne a upadne. Zatím se mi povedla jen jedna udřžet a zbytek padá. Nevíte čím to může být ?

Old Post 07-08-2011 v 16:48 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunking
Stálý Člen

Karma uživatele sunking - 89% PěstitelskáKarma uživatele sunking - 89% PěstitelskáKarma uživatele sunking - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 37

kvety papriky sa musia navzajom opelovať lebo nie každy zarodok ma potencial byt plodom, samčí kvet opadáva. teda ak sa nemílim.

Old Post 07-08-2011 v 17:13 PM
sunking je offline   Profil uživatele sunking   Find more posts by sunking   Foto galerie člena sunking   Click here to Send sunking a Private Message   Add sunking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 38

Mnoo a muze to byt i malou vlhkosti....

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 08-08-2011 v 10:27 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 39

Sem tam se mi povedlo, protože sem nebyl doma a byly zvadlé, ale hned zalité večer a zase redy. Zatím jsem to spozoroval na jedené, na druhé sem ještě nezaznamenal žlutou.. nahodím fota (jeslty bude chyba nebo šatna fotka tak sory sem "hight" )

Old Post 08-08-2011 v 10:32 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fry
Stálý Člen

Karma uživatele fry - 27% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 40

Tie kvety ktore su neopelene odpanu ked dojde ich cas.ak by si ich opelil stetcom tak mas po probleme

Old Post 23-08-2011 v 17:48 PM
fry je offline   Profil uživatele fry   Find more posts by fry   Foto galerie člena fry   Click here to Send fry a Private Message   Add fry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 41

Jak to dopadlo ? Kolik bylo papriček ? Nějakej tastereport by to chtělo ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 21-11-2011 v 08:03 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro
Jak to dopadlo ? Kolik bylo papriček ? Nějakej tastereport by to chtělo ...


Zd .. úplně sem na to zapomněl. Papiček bylo asi z 20 no a myslel sem že mi fakt ta huba upadne stačil malý kousek, který vydržel palit půl hodiny a ani mlíko nepomohlo fakt maras .. je to moc extrém na mě .. příště pojedu asi habany nebo něco jiného ale tu ty asi už ne

Old Post 21-11-2011 v 08:07 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 43

hehe , no ty hláho ! ,,, chtěl bych někoho vidět naživo sníst jednu celou ... to videjko na začátku je strašlivý. Já na takovýhle věci nemám koule, protože pálivej extrém nemusim, ale jednou bych je měl a chtěl taky vypěstit ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 03-12-2011 v 13:32 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Rekord překonán Příspěvek č. 44

http://www.novinky.cz/koktejl/25928...muze-zabit.html

Na něco jsem narazil Nejpálivější už není...

Old Post 16-02-2012 v 21:52 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 45

Popravdě nechápu na co se takové brutality šlechtí. Myslim že tato záležitost je jen pro hazardéry.. každopádně proti gustu,...

Žij a nechej žít

Old Post 05-03-2012 v 17:50 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 46

To mě poser

Old Post 05-03-2012 v 18:11 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 47

Ok. Mažu

Žij a nechej žít

Old Post 05-03-2012 v 18:53 PM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0447870 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív