Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5x AK 47- 1x Herijuana-250W-Soil
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

5x AK 47- 1x Herijuana-250W-Soil Příspěvek č. 1






Zdravím Zahradníci

Chci vám představit svůj 250wattový projekt, jak už napovídá nadpis.
Teď jsem na nějakým 35.dnu růstu, ze začátku mě potkalo několik nepříjemností, které to určitě zabrzdili tak na Týden možná dva- přehnojení, přelití možná i špatné Ph...Naštěstí se srovnaly a začli krásně růst.

Vybavení:

Světlo: 125W Nlite /250MH /250HPS od gibu/ předř. Lucilux / Vlaštovka s Ct

Ventilace: Ufo 225m3/ 2x Klipsna/ Vent. tubo 100m3 v záloze na ak. přítah nebo ofuk/ filtr proti vůni

Květníky/zemina: 6x 6l / Light mix BioBizz

Hnojiva: BioBizz Grow/Bloom/Top Max/Fish/Algamic/ Enzymy(plagron)

Fotky:

1. První týden kořenily v kávových kelímcích
2. Docela zdatně kořenily
3. Takhle se mi zasekly a trvalo to přes týden než se vzpamatovaly
4. Brzdy přesazeny =) a hned sem je zase zalil trouba
5. Tohle je jejich 20-25? den růstu/ Po 14dnech růstu jsem vyměnil nlitku za MH

Naposledy upravil Loopuch 23-03-2011 v 22:41 PM

Old Post 23-03-2011 v 22:14 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S0b4@c3k
Stálý Člen

Karma uživatele S0b4@c3k - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 3 

Příspěvek č. 2

cus i přes take potiže se pekne spamatovaly jake maš rozmery boxu ??? typoval bych to 70/60 cm ??? k+ leti

Old Post 24-03-2011 v 14:16 PM
S0b4@c3k je offline   Profil uživatele S0b4@c3k   Find more posts by S0b4@c3k   Foto galerie člena S0b4@c3k   Click here to Send S0b4@c3k a Private Message   Add S0b4@c3k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 3

Čau, trefils to na setinu milimetru 70x60X130, ještě že se probraly, chvilkama sem myslel že je vyhodím z okna a koupím nové řezivo ale už jedou jak mají ikdyž přes 30dnů na růstu z řízku je fakt kotel--snad se to vyplatí=)...večer nahodím aktuální foto...díky za reakci a kačko

Old Post 24-03-2011 v 18:18 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

O pár dnů dále Příspěvek č. 4





Hi pěstouni

Dávám pár fotek jak vypadali před pár dny, pořád to není aktuální stav, bohužel némám při ruce fotoaparát.
Holky už dostávají plnou dávku hnojek po velkém půstu a tvrdý tréning s kolínky a drátky, osobně se mi líbí víc drátování s kolínkem větvičku nikdy nenasměruju tam kam chci sice je s drátováním víc práce,ale bez práce nejsou pořádný hlavice.

Ph se snažím držet okolo 6.5, po počátečních nesnázích sem přikoupil ph buffery a srovnal sem ho...jinak už ph neměřím skoro vůbec, když sem zjistil že z kohoutku mi teče asi 7.3 a při přidání 2ml grow a 3ml fish/L se mi ph srazí na nějakých těch 6.5...

Old Post 25-03-2011 v 19:23 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Zápis 5.Den Květu Příspěvek č. 5




Jsme na 5.dnu květu, doufám že se ještě pořádně vytáhnou ať tam nejsou pidi paličky aspoň těch 20cm plus a budu spokojený.
Poslední zálivka byla 10ml/Grow 16ml/Fishe na 4Litry...do 14.dne květu chci hnojit pouze růstovými steroidy, hlavně podle toho jak se vytáhnou no uvidíme.
Kdyby jste měli nějaký dotaz či radu, příspěvky jsou vítané--kdyby nic tak za týden growers-- díky čau

Ještě doplnění: spočítal jsme jak dlouho rostly neuvěřitelných 42dní

První dva týdny vyjetá nlite125w/ 18/6
Do konce růstu jela metla na 16/8, kvůli spánku

Naposledy upravil Loopuch 31-03-2011 v 07:45 AM

Old Post 31-03-2011 v 07:32 AM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phil0
Nový Člen

Karma uživatele Phil0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 6

Zdravim no rust teda dost dlouhej ale jak pravis zabrzdenej no ted uz bude snad jen lepe... jsou to moc pekny kousky, box je pekne plnej. Palky budou a o 20 cm? To pojede jeste alespon o 30 ) Drzim pesti a budu sledovat.

Old Post 01-04-2011 v 15:58 PM
Phil0 je offline   Profil uživatele Phil0   Find more posts by Phil0   Foto galerie člena Phil0   Click here to Send Phil0 a Private Message   Add Phil0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 7

Čusec, No to právě pochybuju že udělaj 20-30cm.. sem 7.den na květu a povyrostli jen cca.6-10cm a na AK se už tvořej palice takže si myslím že, každným dnem přestanou růst...

Old Post 02-04-2011 v 12:05 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

11.den 12/12 Příspěvek č. 8




už mi začínají pěkně nakvétat, docela mě překvapily AKáčka jak rychle naskočily květy, skoro jako pokaždé se mi nepovedlo dosáhnout vzrůstu který jsem chtěl,doufal jsem že vyletí víc a budou tam pořádné klacky...je tam hodně tenkých větviček, bude to asi tím že sem zastřihával 2x, myslím že by bohatě stačil jeden zástřih a pořádně roztahovat, tak pro příště to skusím jinak..
Hnojím už i bloomem a top maxem/ díky větší koncentraci hnojiv držím ph okolo 6.2

Old Post 06-04-2011 v 18:39 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

24. Květ Příspěvek č. 9


Dobrý večer Grower s

24.den bLOOmPUCHu je za mnou, paličky budou pravděpodobně malé, ale zase jich bude hodně.
S hnojivy nešetřím, potřebují fest krmiva v tom light-mixu- Algamic od oka stejně i fish - mix, Grow,Bloom,Top-max 3ml/l někdy i 4ml, Během tohoto pěstu sem je už 2x prolil enzymy a ještě jeden průplach jim dám okolo 30dne. Na Herijuaně je znát nedostatek Dusíku,je to mou neskutečnou leností bo to pozoruju už tak 10.den a míchat jim sólo se mi nechtělo, ale skusím stím něco udělat, vždyť to dělám pro sebe =).
Jen jedna rychlá fotka, časem se pokusím udělat lepší foto a každou slečnu zvlášt,ale až bude víc času a hlavně naco se dívát.

Old Post 19-04-2011 v 19:54 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Re: 24. Květ Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Loopuch
Dobrý večer Grower s
paličky budou pravděpodobně malé, ale zase jich bude hodně.


Soudiš podle 24. dne na květu ?

Old Post 19-04-2011 v 20:29 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 11

Tak je tam to slovíčko pravděpodobně, samozřejmě bych se nezlobil za velké paldy, a určitě víš sám jak fotky dokážou zmást...radši počítám s horší variantou...
a nějaký in už mám za sebou a ve 24.dnu sem měl i o dost větší a prorostlejší palice, jak říkám zlobit se nebudu jen ať kynou mršky moje..

Old Post 19-04-2011 v 21:10 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 12

jde o to jaky to bude na konci. mel jsem uz vic odrud ktery zacli razantneji nabrat az pozdejs

Old Post 19-04-2011 v 21:34 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1821850 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív