Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » SOUTĚŽ o fajfky !!! Nejkrásnější foto outdoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Nehlasujte
jedna
dva
tri
ctyri
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 17



:-)

Old Post 14-04-2011 v 23:42 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GhOsT
Stálý Člen

Karma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% PěstitelskáKarma uživatele GhOsT - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 18



Tady je jedna z mých holek z loňska pěstovaná na balkóně )

||Outdoor 2009||Indoor 2009||Indoor 2010||Outdoor 2010||Balkdoor 2010

Old Post 15-04-2011 v 03:04 AM
GhOsT je offline   Profil uživatele GhOsT   Find more posts by GhOsT   Foto galerie člena GhOsT   Click here to Send GhOsT a Private Message   Add GhOsT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outlord
Nový Člen

Karma uživatele outlord - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 17  

NoName 08 Příspěvek č. 19

http://grower.cz/forum/image.php?action=popup&attachmentid=290499

Old Post 15-04-2011 v 19:25 PM
outlord je offline   Profil uživatele outlord   Find more posts by outlord   Foto galerie člena outlord     Add outlord to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zambathan
Stálý Člen

Karma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Zambathan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 20


Zdravíčko, tak já si dovolim se též zúčastnit .. na fotce Durban Poison na zahradě

I choose to live my life like a Jah activist, cause I am true spiritualist.

Old Post 18-04-2011 v 21:41 PM
Zambathan je offline   Profil uživatele Zambathan   Find more posts by Zambathan   Foto galerie člena Zambathan   Click here to Send Zambathan a Private Message   Add Zambathan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_MF
Nový Člen

Karma uživatele Rasta_MF - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 21



No Name 2008


No Name 2009

Old Post 23-04-2011 v 14:01 PM
Rasta_MF je offline   Profil uživatele Rasta_MF   Find more posts by Rasta_MF   Foto galerie člena Rasta_MF   Click here to Send Rasta_MF a Private Message   Add Rasta_MF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 22

Tak kdo je winner ?

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 24-04-2011 v 10:36 AM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiber
Stálý Člen

Karma uživatele Kiber - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 23

Hlasování ukončeno! Probíhá výběr pěti nejlepších!

Old Post 24-04-2011 v 20:37 PM
Kiber je offline   Profil uživatele Kiber   Find more posts by Kiber   Foto galerie člena Kiber   Click here to Send Kiber a Private Message   Add Kiber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiber
Stálý Člen

Karma uživatele Kiber - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 24

Tak to musíme urychlit, v pátek odlétám na půl roku do Anglie. Vybral jsem dva výherce. Na prvním místě se umístil Eliq foto č. 1 a na druhém se umístil Marselos s fotkou č. 2. Kontaktuji vás přez PM Díky dík a zatim zdar

Old Post 03-05-2011 v 21:09 PM
Kiber je offline   Profil uživatele Kiber   Find more posts by Kiber   Foto galerie člena Kiber   Click here to Send Kiber a Private Message   Add Kiber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 25

odrůda skunk 1 z jedenáctého semínka koupil jsem si s holancka 10semen femenized 100% samice, a jedna kytka mi přinesla 1semínko na víc co jsem docela čumel mám čoudo jen pro sebe a kámoše na zhulení abych si nemusel kupovat,a mám to i jako koníček,příjde mi to hrozne drahé na zhulení jako pro každého zvás žee nemám pravdu,proste náhoda jak svin prostte nechápu jak se to mohlo stat semeno na víc, :-O tak jsem ho zkusil zasadit jen tak na zkoušku a čekal jsem bud hermáče nebo samce ale nikolif samičku :-)) byl jsem fakt rád že ta snaha nepřišla k niveč. dekuju všem.

Old Post 03-05-2011 v 23:09 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 26

Koukám že frája odletel a fajvku neposlal dobrá oblož. :-)

Old Post 17-05-2011 v 22:00 PM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 27

Asi očekávál větší účast, toto bylo takový oničem.. ale když to slíbyl, tak to měl dodržet, to rozhodně..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 17-05-2011 v 22:03 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eliq
Nový Člen

Karma uživatele Eliq - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 28

Taky mi nic nepřišlo ... :/

Old Post 21-05-2011 v 08:38 AM
Eliq je offline   Profil uživatele Eliq   Find more posts by Eliq   Foto galerie člena Eliq   Click here to Send Eliq a Private Message   Add Eliq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marselos
Stálý Člen

Karma uživatele Marselos - 26% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 29

To je oblož to svet nevidel :-)

Old Post 21-05-2011 v 11:48 AM
Marselos je offline   Profil uživatele Marselos   Find more posts by Marselos   Foto galerie člena Marselos   Click here to Send Marselos a Private Message   Add Marselos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiber
Stálý Člen

Karma uživatele Kiber - 38% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 30

Nebojte se o fajfky nepřijdete, ležej mi doma. Ale bohužel jste adresy poslali moc pozdě. Takže je bohužel dostanete se zpožděním.

Old Post 20-06-2011 v 23:16 PM
Kiber je offline   Profil uživatele Kiber   Find more posts by Kiber   Foto galerie člena Kiber   Click here to Send Kiber a Private Message   Add Kiber to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karelaxo
Stálý Člen

Karma uživatele Karelaxo - 0% PěstitelskáKarma uživatele Karelaxo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 31


bilá vdova 2009

Old Post 30-01-2012 v 09:35 AM
Karelaxo je offline   Profil uživatele Karelaxo   Find more posts by Karelaxo   Foto galerie člena Karelaxo   Click here to Send Karelaxo a Private Message   Add Karelaxo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8810160 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív