Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Grow test LED SPECTRA 300W - 500W Home Box XXL air-pots vs normal cocos vs allmix
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #4 9.4. - 14.4.2011 Příspěvek č. 33




Update #4 9.4. - 14.4.2011 měřeno a foceno vždy na konci updatu tj. 14.4.

All mix , jen velikost.

35,35,30,29,35.
30,25,27,33,35.
Spodní řada kokos.




11 kousků a teku all mix

37,39,36,35,41,25.


39,38,31,38,36,35.



21kousků kokoteku

33,43,45,35,43,48,38


35,30,37,50,38,50,35


40,43,35,45,40,38,38.
zmereno o dva dny pozdeji .




Tak tady jak dopadl pokus č. 1 a jedeme dál...



citace:
Původní příspěvek od Soil
nevadi Ti že kytky vpravo když je slunce vlevo /a naopak/
jsou prakticky potmě?


No prakticky ve tmě bejt nemůžou to bych v tom HB musel zhasínat , v HB je stále světlo , jen se posunuje ze strany na stranu , což by mělo osvítit více částí kytky než když je světlo statické . Tak se to děje i v přirodě , světlo svíti ráno z boku , v poledne seshora a večer z boku , takže s pojezdem tento cyklus udělaš za den BEZ tmy x krát za den , navíc si myslim že kytka to vídí tak jako by ti nekdo mával baterkou z metru před očima zleva doprava , co bys viděl , na jedny straně světlo a na druhy tmu ? Myslim že budeš videt bílou čáru zleva doprava a máš oči , kytka nemá . Ale to je jen teorie , uvidime co ukaže praxe

citace:
Původní příspěvek od Dolfa
Nevadí, v podstatě to funguje tak, jako by připluly mraky v přírodě. Ale když jsem koukal na výnos takhle na netu tak já nevím. Hlava asi ví proč to takhle má a nebo ještě něco zkouší.


Pojezd je hlavně od toho aby ti šetřil elektriku a "udělal" trochu větši výnos se stejnou spotřebou , všiměte si závorek u slova udělal jo ? Sám to pojezd neudělá , je k tomu potřeba ješte šikovný grower .


Jinak jste si všimli že jsem do Update 1-5doplnil velikosti a popis jednotlivých modelek


Odpovim na nejaky dotazy co se objevily v karmě apd .

Vyšší spotřeba , no poptal sem se po tom vzhledem k tomu že tady mam neco kolem 240V a více , tudíš přepětí , proto může bejt taková spotřeba ale to si ješte prověrim Asi seženu nějakej přepětovou ochranu nebo neco přes co bych to ješte přeměřil . Snad je to tím

Žluté listy , no sem lehce podcenil kokos , dělal sem s nim před asi 6ti lety naposled tak sem jaksi zapoměl na větši dávku hnojek , no bylo to hned vyřešeno a jak je zadalšich fotek vidět , listy jsou všechyn pěkně sytě zelené , jen rozdily v barvě u jednotlivých druhů/phenotypů .


Dále , dneska sem si konečně vyzvedl Flower Dragon na zkousku , děkuji spol. Naarden, s.r.o za vzorek , budu se snažit ukazat viditelný efekt

Dále musim ješte rozmyslet to hnojeni v květu , kokos bude GHE , All - mix Biobizz vs Plagron ? Na květ sem si pořidil PK 13-14 od ATA (n-p-k 0-17-18) a již výše zmiňovaný Flower Dragon . Uvidíme


Jinak už od přesazení je to 22dní a už mě ten růst začina pomalu nudit takže pomalu uvažuji o přepnutí ale obavám se abych z toho neměl trpajzlíky v XXL-ku takže ješte nejakej den počkam ....díky že jste to ješte vydrželi číst , ja jak pořad pišu tak už jsem asi 3hodiny nehulil musim to rychle napravit Hlava




...ty voe 5 ráno , to mam deska celej den litaní s klackama ,no jdu to balit....

Naposledy upravil Hlava 18-04-2011 v 01:06 AM

Old Post 15-04-2011 v 02:38 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: Update #4 9.4. - 14.4.2011 Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Hlava


All mix , jen velikost.

35,35,30,29,35.
30,25,27,33,35.
Spodní řada kokos.




11 kousků a teku all mix

37,39,36,35,41,25.


39,38,31,38,36,35.



21kousků kokoteku

33,43,45,35,43,48,38


35,30,37,50,38,50,35


40,43,35,45,40,38,38.
zmereno o dva dny pozdeji .





Tak dneska sem to změřil a nejmensi maj 30cm a největší 50 ale ty jsou jen 3 jinak kolem 40cm tak si řikam že bych to měl přepnout , ale nevim jak moc se to pod tou ledkou vytáhne , no dneska rano se na to podivám a uvidim Jednu CGxEN jsem při nejaky manipulaci ulomil vršek kytky asi 5cm , tak je to druhá kterou sem nechtěně zaštípl , no ale to nevadí

Jinak kokos každej 2den zalivka , Air pots 500ml , teku 400ml ,GHE Flora series 7/7/7 ml/10l + 1ml/10l Ataclean, hlína jsem zalejval naposled před 8mi dny , ted večer když sem zalejval kokos sem to kontroloval a když sem pichnul prstem do hlíny tak pořad vlhkost , pod sodíkem by byli po osmi dnech po smrti je to ale tak akorát , zejtra všechny dostanou pořadnej průplach , budou se chystat na změnu

Old Post 18-04-2011 v 01:20 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #5 18.4.2011 konec růstu . Příspěvek č. 35






Update #5 18.4.2011 konec růstu .

Dnes sem koukal do kytek a rozhodl sem dneska ukončit fázi růstu a přejít ke květu , počkal sem chvíli před zhasnutím a prohodil sem světlo a pojezd na kabel kde je režim 12/12 takže dneska se to nerosvítí jako obvykle v 5:59hod ale až v 12:00hod a zhasínat se bude v 00:01hod , ofuky jsem zatim nechal na 18/6 stejně jako zvlhčovačku , ventilace běží nonstop , jen ji přes tmu stáhuji na 1/3-4 , po rosvícení přidám , podle počasí a teploty . Dneska jsem taky prolil všechny kusy v All - mixu které to vyžadovali , viz minulí post . Jelikož to přepínam tak sem je proplách pořádně teku o obsahu 3,6l dostali po 1,5l čistý 24hod odstátý vody a Air - potech po 2 litrech , zitra čeká velkej průplach kokoteku , 21ks a pak koko - air , při přepnutí je to dobré udělat . K tomu jsem přikoupil druhej ofuk , zejtra ho pověsim naproti aby to pořádně cirkulovalo a mávalo s kytkama protože čim tlustější klacky tím tlustější palice ,....teda aspoň doufám ofuky budou pak za květu pojedou nonstop , dneska nastavim.

Taky trochu sebekritiky , jak je vidět na pár fotkách tak sem hnojení jel celkem na hraně na zhruba 4kusech se objevily nejdřiv zkroucené listy dolů do sebe a pak nekróza , viz fota , to dle mého názoru značí že jsem je krmil vice než bylo třeba a málo proplachoval . Naštestí to je jen na 4kusech což z 42ks je celkem zanedbatelné , ostatní jsou v parádní kondici , vzhledem k tomu když jsem si to chtěl zkontrolovat kolik tomu vlastně nakládam tak sem hledal , pH a EC metr kterej sem kdysi někam založil , ale neuspěšně , pak mě napadlo že jsem ho asi někomu na chvili pujčil , nebo co , no už prostě nejsou , což ve mě vyvolalo lehkou paniku protože jsem si uvědomil že jsem ty věci použil naposledy cca před 4mi lety (zhruba) za tu dobu jsem kvetl asi 10x z toho 4x venku a myslim že ůspěšne , matky frčej v poho , jelikož individuální zalivka podle oka , tak sem nějaky "čísla" neřešil , to prostě vidim, howk .

No ale jelikož je to on-line tak sem přece jen pro serioznost testu a nechtíc si trhnout ostudu radši objednal Univerzální měřič EXTECH ExStikt EC 500 kterej se mi celkem zamlouval , rozhodoval sem se mezi timto a Hanna combem s tim už sem ale dělal (spokojenost) tak zvítězila zvědavost nad něčim novym.

Jak je vidět na fotkach je to vlastně jen 5 poškozenejch listů , což se mohlo stát že sem je omylem v pruběhu růstu zalil více něž bych chtěl , což k ohledu k ručnímu zalejváni pochopim , zalejt jednu kytku 2x ze 42ks neni problem

Konec růstu - shrnutí

Počet dní - 23.3.2011 přesazeny klony do květníků , dnes 18.4.2011 tj 26dní 18/6 ,počítám li pobyt jen ve součaných kontejnerech - air- potech , předtim ješte 10dní zakorenovali v 6x6x7 kelímkách . Budu to počitat oboje , rozepíšu , aby nebyli dohady

Teplota - vlhkost

Jednotlivé hodnoty jsou v updatech , tady jen shrnutí :

Teplota - °C min 20,0 průměr 20,662 , °C max 28,3 průměr 26,573 , průměrná celkově 23,556 °C
Vlhkost - min 37% průměr 45,25% , max 90% průměr 78% průměrná celkově 61,625%

To jak ve dne i v noci .

Velikost

Jednotlivé hodnoty jsou v updatech , dneska ještě vše přeměrim a dodám , spolu s fotkama při přepnutí .

Na růstu použito , Allmix - Fish Mix - Bio Heaven - Atazyme . Kokos nejdříve Atami coco A + B , hned však změněno na Flora series od GHE - Atazyme - misto toho nově Ataclean , vše pravidelně proleváno čistou vodou proti zasolení .

Postřik jen Fish Mix zhruba jednou týdně .

Ted musim akorát konečně roseknou jak budu hnojit za květu , mam tady více druhu hnojiv (plagron , biobizz , atami) pak Flower dragon ,pro ten musim vybrat nějaky stejny kusy do páru pro porovnání , ostatní stimulatory květu a různé boostry vynecham budu tam lejt jen základ a na podporu květu mám PK13-14 od atami a na konec pro všechny ripen od GHE , tak uvidíme





Naposledy upravil Hlava 19-04-2011 v 03:20 AM

Old Post 19-04-2011 v 02:13 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #5 18.4.2011 konec růstu . Příspěvek č. 36






Update #5 18.4.2011 konec růstu .

Tak ješte nějaky lepši fota



Levá strana.










Pravá strana , je vidět krásně světle zelenej SMBOG , uplně se dere za světlem









Co ? ....až na těch par listu vypadaj zdravě ne ?










.....










Tlustej klacek ...Hedgehog ....


...zatim čau


















Naposledy upravil Hlava 19-04-2011 v 03:44 AM

Old Post 19-04-2011 v 03:22 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #5 18.4.2011 prvni den květu . Příspěvek č. 37




Update #5a 18.4.2011 prvni den květu .

Tak , všechny v kokosu dostaly průplach po 2litrech odstátý vody s 1ml/10l Ataclenu , každou zvlášt sem posadil na kybl se sejtem a postupně zalil .Každá nějakou chvili odkapávala tak když sem začal po 21hod , skončil sem v 23:30hod , taky sem to přeměřil ale nenafotil , to udělám zítra . Velikost taky zítra dneska si dám klídek a pustim si nějakej pěknej film (1.radost) a loknu něco lahodného moku dneska sem si udělal radost(2.radost) nahodou sem byl v obi a v akci tam měli 5ti litrovej postřikovač Gardena za 585kč tak sem ho hned čapnul , jelikož strarej začal pred asi měsicem téct a pred 3mi dny sem s nim praštil , sloužil dobře celych 5let , jak mi řikali v hydroponicu , nekecali , když mi to tvrdily a ja tenkrát za starej dal přes 500, tusim . Vyzkoušim a dám vědet , ted to jdu odšpuntovat po více než 3měsíční (skoro) abstinenci , tak na květ Hlava

Naposledy upravil Hlava 20-04-2011 v 00:51 AM

Old Post 19-04-2011 v 23:22 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #6 19.4. - 25.4.2011 Příspěvek č. 38






Update #6 19.4. - 25.4.2011

Tak první věc , update bude co 7dní , po 5ti dnech toho bylo moc takže dneska je první tejden květu , všechny dostali průplach , viz mimulí přispěvek , dneska sem jim přiložil , dostali GHE G15/M10/B6 ml/10l (EC 1,3) pak sem ješte přidal TopMax a Bioheaven po 2ml na 1litr a EC se zvedlo na 1,8 , tak to dostali všechny v kokosu , v hlině jsou ješte po proplachu dost vlhky dostanou dneska večer , jo zbytky zalivky co protekly měli EC 0,8 . pH bylo 6,4když sem to tam lil a když to šlo ven tak 6 , pH sem neupravoval , je to celkem v "normě" , ted když sem si pořidil novej strojek , tak to budu upravovat Jo pro uplnost EC čisty vody 0,3 a pH 6,9.

Flower Dragon

Tak tady představení 6kousků kteři projdou testem Flower Dragonu , tedy 3 páry , kytek

Hedgehog , č. 1 a 2










Columbian Gold x EL Nino pheno I č. 3 a 4

















Columbian Gold x EL Nino č. 5 a 6

Jeden z vybraných z páru dostane FG a druhej ne , uvidíme na konci zda poznáte jestli tam bude rozdíl , sám sem na to velmi zvědav


Jinak jak sem sliboval fotky tak sem je nestihl , jen sem to změřil tak to sem dám zejtra / dneska komplet , dobrou noc :

Naposledy upravil Hlava 25-04-2011 v 00:36 AM

Old Post 25-04-2011 v 00:14 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #6 19.4. - 25.4.2011 Příspěvek č. 39






Update #6 19.4. - 25.4.2011

Měření 19.4. - 25.4.2011

Místo 1 teplota od 20,3 do 26,5,0°C vlhkost od 43 do 85%
Místo 2 teplota od 20,5 do 26,0,0°C
Po odečtení hodnot min/max resetováno.

Posádka air pots kokos zepředu.





Shora.

C99xNL - SMBOG - SA


........CH - WxCH







Posádka air pots all mix zepředu .¨






Shora



C99xNL - SA - WxCh


........Ch - UPP



Dneska zalita zhruba polovina v Allmixu , nějak se tomu nechce vysychat , no snad tomu pomůže trochu čersvého vzduchu více kterej tam pustim pres boční vstup , taky sem pověsil druhej ofuk naproti prvnímu a jede , nečekal sem že stejnej krám bude za 30dní na stejnou rychlost skoro o polovinu pomalejší ale to je jedno , druhej dáme na víc když sem ho věšel tak sem si oveřil jak precizně fungujou Murphyho zákony při utahování šroubu do větráku sem použil blbé kombinačky (místo abych se zvednul a došel 4m do kufru pro správný klíč) ty my sjeli ze šroubu (netlač na to vole , nebo .......AUUUU) a jako na sviňu skusli konec mého palce ( na kterých sem si včera trochu více zastřihl svoje pěstované nehty ) , jinak by sjeli po nehtu a nic . Takže pěkná štenice pod kůži , aby to nebylo vše je přesně v mistě na ktery tlačim když balim nebo šktrám zapalovačem , no 5x hurá panu Murphymu a mě jebne .

Ale z5 ke kytkam. Čast v allmixu dostala , Plagron Terra Bloom 5ml/L (EC1,3)+ BioHeaven a TopMax á 2ml/L (EC1,5) + pk13-14 á2,5ml/l (EC2,4) ...snad sem to nepřehnal

HurricaneGeorge , jo jak sem psal , sem sám zvědav jak to dopadne .

citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge
FD aplikoval pouze jednou něco kolem 14. dne květu ale ve vyšší konc. než 3ml/L (snad 6ml/L) - EC se zvedlo o 0,1 (viz. databáze změn EC v podpisu).


No to tam nalil celkem pozdě , má se to zalejvat celej druhej tejdnen v květu pak už ne a jestli tomu naložil 2x tolik než se má tak se nedivim že pak normálńi zalivku ta jedna nepobrala to asi nebyla náhoda , měj se Hlava











Naposledy upravil Hlava 27-04-2011 v 03:01 AM

Old Post 26-04-2011 v 01:30 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #6 19.4. - 25.4.2011 Příspěvek č. 40




Update #6 19.4. - 25.4.2011

All mix , jen velikost.

42,42,37,38,42.

38,32,36,42,43. Spodní řada kokos.



11 kousků a teku all mix

41,40,38,46,44,43.


44,47,xx,43,46,44.



21kousků kokoteku

47,43,43,48,43,52,44.

47,52,45,37,54,47,45.

45,42,45,42,54,44,48.


Jinak tady byl dotaz jek je hlučnej pojezd , tak sem to všechno natočil , nejvice řve notbuk kterej je naplno a je asi metr od boxu , vše ostatní je v podstatě potichu

Naposledy upravil Hlava 27-04-2011 v 02:55 AM

Old Post 26-04-2011 v 02:38 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Hlava
Ted musim akorát konečně roseknou jak budu hnojit za květu , mam tady více druhu hnojiv (plagron , biobizz , atami) pak Flower dragon ,pro ten musim vybrat nějaky stejny kusy do páru pro porovnání , ostatní stimulatory květu a různé boostry vynecham budu tam lejt jen základ a na podporu květu mám PK13-14 od atami a na konec pro všechny ripen od GHE , tak uvidíme


Tak prvnich 10dní květu za mnou , jak již napovídá citace hnojení se definitivně rosekl po přepnutí na květ a to takto , Allmix , Plagron Terra Blomm + TopMax + BioHeaven + pk 13-14 , dneska tuto kombinaci dostala část v Allmixu v poměru Plagron 5ml/l + TM a BH á 2ml/l + 2,5ml/l pk 13-14 , vysledné EC 2,1 . Plus 1kus navíc 3ml/l Flower Dragon .

Kokos , GHE Mikro + GHE Bloom + TopMax + BioHeaven + pk 13-14 , v poměru Mikro 10ml/10l + Bloom 5ml/10l + TM a BH á 2ml/l + pk 13-14 2,5ml/l vysledné EC 2,2 , v teku á 750ml v Air pots á 1l . Plus 2kusy navíc 3ml/l Flower Dragon .
EC na odpadu 0,62.

Původně jsem chtěl porovnat nějaké hnojky mezi sebou ale to bych se zbláznil a celej den jen michal hnojky .

Jinak mám pro vás menši překvápko , jelikož do skladu growLED.eu dorazila novinka a to SPECTRA 500W tak po krátké domluvě už dneska od 11hod vysí a od 12hod svítí u mě v boxu , takže 25dnů na růst , 8dní květ pod 300W a ode dneška , den 9tý , to je pod 500W , zatim sem to pověsil asi 80cm nad kytky aby si zvykly a zejtra to dám na nějakejch 35-40cm nad vrcholky , ještě uvidim zitra .

Jinak dneska krom jedné už maj všechny celkem pěkné chlupy , těste se na update č. #7 zdar

Old Post 27-04-2011 v 23:53 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Midloch
Stálý Člen

Karma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% PěstitelskáKarma uživatele Midloch - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 42

Zdravím sleduji toto téma a moc se mě to líbí. Chtěl bych vyzkoušet až bude po záběru a budu mít čas objednat ledky a postavit na zkoušku nějaké menší světlo. Největší problém je právě sehnat vhodné ledky.

Ale zdá se, že tenhle problém by mohl být vyřešen. Našel jsem výrobce a kontaktoval ho a je ochoten poslat ledky 1W ve vlnových délkách 420,450,470,520,550,580,600,620,640[nm]. Diodi mají různou svítivost v daném pásmu cca 20-35lm a vyrabí se i 3w které začínají být rozšířeny hojně do vhodných vlnových délek.

Old Post 28-04-2011 v 10:22 AM
Midloch je offline   Profil uživatele Midloch   Find more posts by Midloch   Foto galerie člena Midloch   Click here to Send Midloch a Private Message   Add Midloch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 43

Jo ja mám ty 3W , jak píšou na tom webu 12+ unikátních vlnových délek. 3 Watt / 3 chipové LED. 90° úhel osvětlení.

citace:
Původní příspěvek od Bandita
ano svieti to ..
Nemyslel som to v zlom. To fakt nie
Len ci zatial pozorujes nejake extra zmeny, ci uz negativne alebo pozitivne voci HPS


A jak si to myslel ? Radši si přečti o co tady jde , nějaké změny nepozoruju , protože to s žadnym sodíkem nikde nesrovnávám , to jsi si spletl trýd .


citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


Ahoj, můžeš prosím uvést reálnou spotřebu tohoto panelu? a případně o kolik se zvedla teplota oproti 300W panelu. Díky a měj se

a vy ostatní tu neřešte blbosti a čekejte na výsledek



Dneska sem to měl na měřáku ale zapoměl sem to vyresetovat , tak zejtra ale spotřebu to má pod 500W , asi jak sem měril tu 300W tak nevim proč to mělo tolik , sned sem to blbě nezapojil
dostal sem to s us zasuvkou a tu jsem napojoval na naši tak snad sem to nějak neprohodil , no nakonec svítilo to Jinak teplota v boxu 23°C takže klesla o 2stupně což přisuzuju i mírnému ochlazení venku za poslední 2dny , ale jak sem psal v prvních dojmech že to topí, tak tohle skoro vůbec , jen cejtíš teplo tak 10cm pod světlem a 5cm z boku , nahoře je chladnej vzduch jinak nic je to uchlazeny lip jak ta 300W dle mého nazoru zejtra změrim tu elektriku a doplnim.

citace:
Původní příspěvek od xpapousek


No jaký maj diody výhody? To je přece jasné, jejich světelná účinnost (měřená v lm/W) se pomalu ale jistě překonává hodnoty vysokotlakového sodíku ale hlavne si můžeš sestavit jakékoliv spektrum podle toho jak barevny diody tam narves? To, že je nějaké spektrum pro nějakou kytku vhodnější (rychlejší fotosyntéza) je přece známo. pak smáznu


citace:
Původní příspěvek od Bandita
Rychlejsia fotosynteza takmer nema nic spolocne s lumenmy, je to proces s CO2,ale ok, ak ta 500W LED da to co napr. 600W HPS uznam ze je o com, aj ked sam chcem skusit LED ale nie v takom rozsahu, pretoze tu nejde o spotrebu a ak niekomu ide o spotrebu tak nech sa pozrie najprv na cenu LED a ceny HPS, kedze je LED je 18x drahsia ako HPS podobneho vykonu.

Sam sa necham presvedcit a drzim place tomuto skôr pokusu ako demonstracii


No ani demonstrace ani pokus , TEST , je to test , nejdřiv je problem s cenou a pak je jedno kolik to žere , nejsou to stejný peníze ?? Jestli chceš diskutovat o tom jestli jsou ledky 18x dražši tak je tady od toho trýd , tak prosim tam navic za 2 roky budou ceny víc než poloviční a nikdo to řesit ani nebude , v roce 1999 sem kupoval komplet 600W skoro za 15tis , ted si ho seženu za 1500 .

citace:
Původní příspěvek od Bandita
caw hlava,pekne troska chorlave, ale uz vyzeraju zdravo.
ta ledka stoji kolko?? 1 825 EUR?, omg 50 litrov, to je na jednu dovolenku pre 2 osoby
vravis ze to huci ako jeden velky ventilator a hreje ako 400W, ake to ma este vyhody?
dik


Ješte k tomuhle , no hnojil sem to podle oka dost na hraně takže jenom 5-6listů z ticíce , teď už mám novej měřák (jak sem už taky psal) takže ted to mám plně pod kontrolou . Vyfotil sem je proto aby lidi co jim uschne jeden list na kytce tak ho hned fotěj a davaj do problému s listama , aby viděli že neni třeba panikařit když je jedne list na kytce uschlej , ale asi sem to tam už nedopsal no doladim později. K ceně sem se už vyjadřil a jak to huči ses mohl podivat v tohle přispevku kde je odkaz , chce to čist ten trýd , takže jak sem psal první dojmy když se podivaš na to video , tak nejvíc tam řve notbuk . Jsem zhruba v 1/3 tak si počkejte na zavěr , na diskuzi pak bude prostoru dost .


A prosim vás , nepište mi PMka kolik sem pod tim udělal nebo jakej je výnos ,protože to fakt nevim a křištálovou kouli taky nemám

Naposledy upravil Hlava 29-04-2011 v 01:01 AM

Old Post 29-04-2011 v 00:49 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 44

Tohle si přehrajte od 17té minuty

Old Post 30-04-2011 v 18:02 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #7 26.4. - 9.5.2011 Příspěvek č. 45





Update #7 26.4. - 9.5.2011

Tak omlouvám se že jsem nedělal update tak jak bylo naplanováno ale nebyl čas moc věcí , klony na ven , hokej , technicka meho 20ti leteho povozu a jiné tak ješte jednou sory .

Hned začnem Flower Dragonem , jak sem psal , zacal sem s tim zalejvat 3kytky z vybranych 6ti kusů , jak vidite na fotkach zde zde , jsou kytky celkem naprosto stejné , tady v tom přispevku jsou o 20dní starši , Flower Dragon sem tam nalil 3x porvé 10den květu a předevčirem (18den květu) naposledy , k zalivce jen přidáno á 3ml/l .

Tedy 3 páry , kytek

Hedgehog , č. 1 a 2










Columbian Gold x EL Nino pheno č. 5 a 6
.....pozor sem je prohodil
















Columbian Gold x EL Nino I č. 3 a 4

Tak na těchto fotkach 1 a 3 je celkem vidět že jeden z páru dostal Flower Dragon a druhé ne můžu prozradit že to jsou sudá čisla 2,4,6 . U fota 2 vyškový rozdil neni moc vidět ale na fotce 4 je to vyfoceno zhora a je vidět vpravo trochu větši palička , neni to zase moc vidět ale rozdil tam je , upozornuji 20den květu , uvidíme později jak dál .

Ted už ale si dovolim tvrdit že Flower dragon zastavil růst na 2 ze 3 kytkách a květ je u všech 3 "decentně" větši než u kytek kde jsem nepoužil Flower dragon , kdo nevěrí at si porovná fotky , upozorňuji že jsem ho tam poprvé nalil před 10ti dny . Samo , budu to dokumentovat dál , ale jak vidíte rozdíl JE vidět .

Naposledy upravil Hlava 09-05-2011 v 17:09 PM

Old Post 09-05-2011 v 16:57 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #7 26.4. - 9.5.2011 Příspěvek č. 46




Update #7 26.4. - 9.5.2011

All mix , jen velikost.

47,45,47,45,46,

50,44,45,50,51, Spodní řada kokos.



11 kousků a teku all mix

48,51,46,47,52,49,


52,51,51,52,49,48



21kousků kokoteku

49,54,51,46,53,56,48,

54,51,52,51,53,55,56,

64,57,56,54,54,50,56

Naposledy upravil Hlava 11-05-2011 v 00:36 AM

Old Post 10-05-2011 v 16:43 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #7 26.4. - 9.5.2011 Příspěvek č. 47






Update #7 26.4. - 9.5.2011

Kokos .Shora.

C99xNL - SMBOG - SA


........CH - WxCH







Posádka air pots all mix zepředu .





Shora



C99xNL - SA - WxCh


........Ch - UPP


Měření 26.4. - 9.5.2011

Místo 1 teplota od 19,3 do 25,9,0°C vlhkost od 44 do 85%
Místo 1 teplota od 20,3 do 25,5,0°C



Tak sem si smazal fotku kokos - předek tak tady je 2x celek , palice na 20tej den moc nevypadaj , ale nektery modely se celkem předvaděj pěkně , mám par favoritů a pár kousku co půjdou z matkarny

Naposledy upravil Hlava 11-05-2011 v 00:38 AM

Old Post 10-05-2011 v 16:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 48


citace:
Původní příspěvek od Hlava
Dneska sem to měl na měřáku ale zapoměl sem to vyresetovat , tak zejtra ale spotřebu to má pod 500W , asi jak sem měril tu 300W tak nevim proč to mělo tolik , sned sem to blbě nezapojil
dostal sem to s us zasuvkou a tu jsem napojoval na naši tak snad sem to nějak neprohodil , no nakonec svítilo to Jinak teplota v boxu 23°C takže klesla o 2stupně což přisuzuju i mírnému ochlazení venku za poslední 2dny , ale jak sem psal v prvních dojmech že to topí, tak tohle skoro vůbec , jen cejtíš teplo tak 10cm pod světlem a 5cm z boku , nahoře je chladnej vzduch jinak nic je to uchlazeny lip jak ta 300W dle mého nazoru zejtra změrim tu elektriku a doplnim.


Tak změřeno , viz foto , horní fotky horní čislovka je spotřeba W , dolní fotky napětí V , ampéry A a kmitočet Hz , takže spotřeba je mírně pod 500W , což mě přivádí k tomu že jsem ten 300W panel asi blbě zapojil no svítilo to tak sem to neřešil uvidim co řeknou technici od LEDgrow.eu

Old Post 11-05-2011 v 00:20 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2346040 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív