Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Marihuana ako zdroj inspiracie - ako ovplyvnuje tvoju kreativitu?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
LaQuimera
Nový Člen

Karma uživatele LaQuimera - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 1  

Obecné Marihuana ako zdroj inspiracie - ako ovplyvnuje tvoju kreativitu? Příspěvek č. 1

Zdravim vsetkych.

Uz bolo otvorenych zopar tem ohladom hudby alebo kreslenia, chcem sa ale spytat, akym druhom umenia alebo nejakej kreativnej cinnosti sa venujete pod jej vedenim? Cim vas v tejto sfere obohatila?
Su to otazky na zamyslenie, ale mnohi z vas maju tuto skusenost zazitu. dik za kazdu odpoved.

Old Post 04-03-2011 v 19:25 PM
LaQuimera je offline   Profil uživatele LaQuimera   Find more posts by LaQuimera   Foto galerie člena LaQuimera   Click here to Send LaQuimera a Private Message   Add LaQuimera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 2

Jak lze objektivně říci, že travka dodá více kreativity, když není možnost srovnání? Myslím to tak, že když, např., hulím nějakou dobu a hulit přestanu, nechává to na mne poměrně dlouho negativní následky - "lenost" myšlení. Když, dejme tomu, celý den nehulím, pak si dám brk, tak mě nakopne, ale v mém případě se nemohu zbavit dojmu, že mi brk pouze navrátí to, co jsem právě vlivem užívání ztratil a dostává mne tak nějak do normálního stavu. Vše při pravidelném užívání.

V případě občasného užití, co se tak zamýšlím, vzpomínám a hodnotím, brčko spíše posunulo mé zábrany v projevech (myšlení), čili mne uvolnilo a tím byla otevřena cesta k vrozené kreativitě, nikoliv nabyta kreativita právě a jen díky konopí.

Kreativitu opravdu posouvají až, imo, halucinogeny, tam vše probíhá v jiných sférách , které normálně stěží, spíše vůbec, nabudeš.

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 04-03-2011 v 23:48 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od guerilla
Kreativitu opravdu posouvají až, imo, halucinogeny, tam vše probíhá v jiných sférách , které normálně stěží, spíše vůbec, nabudeš. [/B]


100% souhlas... musim rict, ze huleni na me nepusobi prilis kreativne... nekdz jo nekdy ne ale spis bych rekl, ze ne
...z pohledu kazdodenniho uzivatele

kdyz na par dni vysadim a pak si zahulim tak ano, ale porad to neni nejaka extra sila

halucinogeny jsou ohromne kreativni... obcas az neuveritelne moc, mysleni funguje daleko rychleji a efektivneji... prijde mi, ze vsechen ten napor kreativity ani zdaleka nejde vyuzit

Old Post 05-03-2011 v 10:19 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matata
Stálý Člen

Karma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% PěstitelskáKarma uživatele matata - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 4

no,mě přijde že hulení spíš změní styl kreativity než její intenzitu,řekl bych že maji lidi pak trochu jiný nápady a přístup k věci ...asi jak u koho ,bude to dosti individuální ...jinač s tima halucinogenama s váma pánové nejde nic jinýho než souhlasit

Proč pít organický rozpouštědlo když mohu jíst kyselinu ?

Old Post 05-03-2011 v 20:39 PM
matata je offline   Profil uživatele matata   Find more posts by matata   Foto galerie člena matata   Click here to Send matata a Private Message   Add matata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalis
Nový Člen

Karma uživatele Kalis - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 5

Je to asi vážně individuální, občas dělám hudbu, střízliv toho moc nesložim, sice "slyším", ale uceleně mi to moc nejde dokupy, špatně se mi masteruje, aby sampl nehrál zbytečně víc nahlas než má atd...jde to, ale všechno trvá dýl,..... ale zapálím-li pštroncka, dějou se věci, kdy přesně slyším do detailu co vše v písni hraje a dokažu si ty samply představit přímo na arrangeru jak jdou po sobě...mazec!

Speken Sie Deutsch ??

Old Post 29-09-2011 v 16:39 PM
Kalis je offline   Profil uživatele Kalis   Find more posts by Kalis   Foto galerie člena Kalis   Click here to Send Kalis a Private Message   Add Kalis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hacra
Nový Člen

Karma uživatele hacra - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 6

Já hulím svátečně. Mám to jako děti vánoce, strašně se na to těším, v průběhu to je super a hned potom se těším na příště (akorát samozřejmě častěji než 1x za rok :-)). Když jsem si zkoušel doma kreslit vyšly z toho často dost zajímavé obrázky, akorát vždycky jsem měl tak rychlej proud myšlenek, takže než jsem dokreslil jeden obrázek už jsem měl rozkreslený další dva. Nebo další příklad: na mobilu mám jednoduchý syntetizér zapnul jsem si nahrávání a hrál jsem si i třeba hodinu v kuse a když jsem to druhý den poslouchal, tak některé úseky byly parádní.
Potom co se kreativity méně týče tak hraní on-line her to je uplně jinej level, zhulenej hraju o hodně líp ale například když hraju se zhulenýma kámošema na playstationu3 třeba little big planet, nebo nějakýho tekkena a podobně tak se ztrácím v tom která postavička je moje a často jakože hraju za jinou a divím se jaktože mi to jde.
Myslím že když je člověk zhulenej dokáže se dobře soustředit na určitou činnost (naučil jsem se shove-it na skejtu i když jinak na skejtu nejezdím). Určitě se to dá pro nějakou tvorbu využít a taky spousta lidí toho využívá (z rapperů např.: Snoop Dogg, Wiz Khalifa, Kottonmouth Kings, apod.). U každého to bude podle mě individuální, ale myslím si,že pokud někdo neumí nezhulenej vůbec kreslit, tak zhulenej asi taky žádný veledílo neudělá!

Halucinogeny to je určitě uplně jinej level, sám jsem to nikdy nezkoušel,ale myslím, že v tomto případě nemá vůbec smysl to srovnávat...

Old Post 18-05-2012 v 11:35 AM
hacra je offline   Profil uživatele hacra   Find more posts by hacra   Foto galerie člena hacra   Click here to Send hacra a Private Message   Add hacra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Určitě, mě osobně mírná dávka posadí na vrchol všeho a mohu pěkně pohodlně koukat na to co dělám a nedělám.
Výsledky bohužel nejde zaznamenávat...

Old Post 22-05-2012 v 00:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7238290 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív