Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Advanced Nutrients
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 49

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Mensi up. Test hnojiv advanced nutrient.
Conoiserum A+B bloom.
Big bud, b52, overdrive, bud candy, sensizyme a rhino skinn .
Polovicni davky ,zatim nepouzito overdrive .
Voda destovka ec0 . Po namichani ec 1.7 ph z puvodnich 7.2 na rovnych 6. Jen do druheho dne stoupa v nft na 6.3 a objevuji se deficity , takze musim pouzivat kyselinu , mozna to maji delany na plny davky ,ale ec3 jim lit nebudu. V pozdejsi fazy kvetu dam plnou davku A+B a polovicni davky doplnku ,uvidim co to udela, dam info.
Snad to nekomu k necemu bude , jen dodam ue roztok voni uplne jinak nez s JIDB , neco jako hrozny s boruvkama. Good luck



AN používej s RO ,-)

Old Post 21-03-2017 v 20:44 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 50

Joo, to je mi jasny , ale momentalne mam naprseny 3000 litru destovky a osmozu nemam .
Ja myslel ze mezi tim neni rozdil tyjo. Max ve vystupnim ph. Zkusim to provalit osmozou od kamosa a uvidim co to udela.
Dik za echo.

Old Post 21-03-2017 v 21:04 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 51

zdravím, někdo nějaké nové info o AN? mám teď celou sadu a chystám se jí používat do NFT.. hlavně k tomu budu používat místo sensizymu ten ancient earth organic.. dost se na ty hnoje těším.. celkem mě zarazilo, že ta tarantule má tendence se kazit bojím bojím

Old Post 08-02-2018 v 12:43 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 52

an neni spatne, nekomu prijde slozite davkovani, je to jednoduche, do nft bych volil spise metrtop nebo cannu aqua, zkousel jsem an v kokosu a vysledna chut super

Old Post 08-02-2018 v 16:35 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 53

no právě metrop jedu a ten už mi nikdy nesmí do bytu.. nechápu, proč to všichni vychvalují.. za mě nejhorší hnojivo vůbec!!!! a že mi jich rukama prošlo..

Old Post 09-02-2018 v 10:23 AM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 54

Proc ti nesmi metrop do bytu? Muzes trochu rozvinout? Premyslel jsem ze ho zkusim.

Old Post 09-02-2018 v 14:31 PM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od bulik
Proc ti nesmi metrop do bytu? Muzes trochu rozvinout? Premyslel jsem ze ho zkusim.

vzal sem jen tři flašky a to MR1 MR2 a callgreen.. v růstu celkem v pohodě, tam si není naco stěžovat, ale v květu sem u všech modelů měl pokaždé nedostatky určitých prvků.. a bohužel nejsem první, co se s tím setkal. další věc, co mě celkem vysírala, bylo to míchání.. ty hnoje jen tak nerozmícháš jak jiné, je potřeba s tím kvedlat a kvedlat. to by se ale dalo přežít, ale ty deficity bohužel ne.. třeba to dělá jen v hydru, bohužel sem je v jiném médiu nezkoušel. co na druhou stranu mohu říct, nebyl problém s kolísáním PH a ty flašky než člověk spotřebuje.. jsou fakt hodně koncentrované. jinak sem tento problém u jiných neměl a to už sem zkoušel kde co. zatím asi největší spokojenost s G.E.T. hnojema. tam sem používal jen základ + powerhtrive. Ale tyhle hnoje měli pro změnu hodně zvláštní booster. Přidával si práškové PK a 4 dny nato si to měl stříkat přípravkem, což mi v květu nepřišlo moc fajn. Pak sem to jel bez postřiku a fakt byly super. A asi nej co sem zatím kdy měl a načem sem hooooodně dávno začínal byly Canna. Ale s těma mám zkušenost jen do hlíny. Cannaaqua bude určitě taky super.

Old Post 09-02-2018 v 15:51 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kilopaprik
Stálý Člen

Karma uživatele kilopaprik - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 212  

Příspěvek č. 56

canna je drazsi ale v holandsku se nejede snad nic jineho

Old Post 11-02-2018 v 14:26 PM
kilopaprik je offline   Profil uživatele kilopaprik   Find more posts by kilopaprik   Foto galerie člena kilopaprik   Click here to Send kilopaprik a Private Message   Add kilopaprik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 57


Zdarec, jedu teď s AN :hobbisist level+junglejuice A+B+C, prostor 90x90 Vero29 6x . Kytky rostou velice slušně . ph perfect rozhodně nefunguje tak ,že srovnává ph vody ale pouze snižuje asi tak o 1,5-2 dolů. Takže musím přidávat hydroxid sodný. Jinak stačí číst a dá se vybrat co potřebujete za doplňky. odjel jsem s hnojivem 3 kola a ještě tak na 3 kola mám. jediné co tak jsem dokupoval b-52 ve finále tedy 6-7 kol 2.500 Kč

Old Post 15-02-2018 v 10:48 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od Hugito
Zdarec, jedu teď s AN :hobbisist level+junglejuice A+B+C, prostor 90x90 Vero29 6x . Kytky rostou velice slušně . ph perfect rozhodně nefunguje tak ,že srovnává ph vody ale pouze snižuje asi tak o 1,5-2 dolů. Takže musím přidávat hydroxid sodný. Jinak stačí číst a dá se vybrat co potřebujete za doplňky. odjel jsem s hnojivem 3 kola a ještě tak na 3 kola mám. jediné co tak jsem dokupoval b-52 ve finále tedy 6-7 kol 2.500 Kč


S tím hydroxidem sodným si to možná poplet ,nesnižuje PH (hodnota PH 14).
Kdo Ti doporučil používat hydroxid pro úpravu PH? Nepozoruješ ,žádné problémy u kytek?

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 15-02-2018 v 11:46 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 59

abych to do objasnil tak se kapku rozepíšu. ph test mám pouze do vody. z kohoutku načepuji vodu která má cca 8 ph přidám hnojivo podle tabulky a klesne kolem 7. když vezmu vodu ze studánky která má cca 6 a přidám stejnou dávku hnojiva klesne na 4. musím přidat cca 20-30 kuliček hydroxidu do 25l vody a ph je ok. Jinak kytkám to problém nědělá ,nebo alespoň ho nevidím. stonky jsou silné a listy sytě zelené.

Old Post 15-02-2018 v 12:17 PM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
atletico
Stálý Člen

Karma uživatele atletico - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2017
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 60

Vzdy ma fascinuje ako sa tu naklada na veci ktore patria co sa tyka ceny medzi drahsie..vid led alebo hnojiva AN.. hold z hovna bic neupletiete..krystalonoví hnojici hlavne ze svietite sodikmi a 5korun do hnojiva je problem len mi nehovorte ze neni o peniazoch

Old Post 21-05-2018 v 11:35 AM
atletico je offline   Profil uživatele atletico   Find more posts by atletico   Foto galerie člena atletico   Click here to Send atletico a Private Message   Add atletico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2023 - Advanced nutrients - 1 odpovědí
31-07-2018 - Advanced Nutrients - 11 odpovědí
12-10-2016 - Advanced Nutrients - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5416370 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív