Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Ventilátory, flexoroury, aktivní uhlí...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
petr168
Nový Člen

Karma uživatele petr168 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 1

Zdravím. Mám taky takovej problém. Mám dva větráky (150 m3 280 m3) a jsou oba trubkový. V pokoji mám asi 25 stupňu a ve skříni mi to dělá za svitu asi 27 °C. Myslel jsem, že by to mohlo stačit do flexoroury co pytlíku do vysavače nasypat tak kilo aktivního uhlí. Myslíte, že to bude stačit??? Chci to svést z obou větráků do jedné roury. Nesníží to moc odtah těch ventilátorů??? Nezvedne se mi moc teplota??

Old Post 25-12-2002 v 17:24 PM
petr168 je offline   Profil uživatele petr168   Find more posts by petr168   Foto galerie člena petr168   Click here to Send petr168 a Private Message   Add petr168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazar
Stálý Člen

Karma uživatele Mazar - 25% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 2

hele logicky vzato, tak pokud ta roura do který strčíš ty dvě od větráků, bude mít průtah stejnej, jako ty dvě který do ní sloučíš, tak se určitě nic nestane. Ale nikdy jsem to nezkoušel bude to určitě ale fachat, pokud by byla menší, tak ti teplůtka stoupne --->čim tlustější bude, tak tim lepší, co se týče toho uhlí, tak to záleží jak máš tu pěstírnu situovanou, kolik kytek apod. Ale když jsem měl v panelákovym bytě 8 kytek mazaru a 4 kytky shivy, tak mi to provonělo jen lehoulince byt uplne vybornou vůní záleží taky hodně na rozměru pěstírny, možná by stačilo dát nějakou menší lampu - pak by ti stačil jen ten větší větrák. Jinak bych si tam dal ještě něco na chlazení, protože 27°C na růst je docela hodně, mě se nejvíc osvědčilo něco okolo 24°C

napiš více

MaZaR

Old Post 06-01-2003 v 09:24 AM
Mazar je offline   Profil uživatele Mazar   Find more posts by Mazar   Foto galerie člena Mazar   Click here to Send Mazar a Private Message   Add Mazar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr168
Nový Člen

Karma uživatele petr168 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 3

No rozměry mám 170 x 90 x 90. Mám to udělaný jako scrog (2 x WW, 1x JH) a samozřejmě 90 l bubler. Můj problém je v tom, že jsem v pronajatým bytě a jsou tam ještě lidi, kteří o mojí pěstírně neví ) A taky chci, aby to tak zůstalo ) Nicméně už teď když přijdu do pokoje tak by to necítil jenom někdo bez čichu )

Old Post 07-01-2003 v 07:34 AM
petr168 je offline   Profil uživatele petr168   Find more posts by petr168   Foto galerie člena petr168   Click here to Send petr168 a Private Message   Add petr168 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3927240 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív