Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Sweet Skunk od Sweed seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
PieMan
Nový Člen

Karma uživatele PieMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 8  

Obecné Sweet Skunk od Sweed seeds Příspěvek č. 1


Zdravím groweři, chci se s Vámi podělit o letošní grow samonakvétací odrůdy Sweet skunku od Sweet seeds. Pěstování proběhlo v kokosu a hnojeno organicky Alga growem a Alga bloomem od Plagronu. Výsadba proběhla koncem června a sklizeň za 7 a pul týdne. Dnes už mám i po vážení a smoke testu a chci se s Vámi o grow podělit, protože to byl můj prvni pěst samonakvétací odrůdy a nasekal jsem dost chyb, tak to třeba někomu pomůže k lepšímu výnosu.

"Víš, Bárte, žena je... jako
lednice: výška metr osmdesát...
váha sto kilo... ne, počkej!
Vlastně žena je jako pivo! Hezky
voní, hezky vypadá, šel bys proti
vlastní matce, abys ho dostal,
nemůžeš se zastavit, hned chceš
další!"

Old Post 11-10-2017 v 07:23 AM
PieMan je offline   Profil uživatele PieMan   Find more posts by PieMan   Foto galerie člena PieMan   Click here to Send PieMan a Private Message   Add PieMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4579680 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív