Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sadovník zdraví a prezentuje 400w bednu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Obecné Sadovník prezentuje 400w bednu, DURGA MATA a AK47 Příspěvek č. 1

Ahoj,
zdravým všechny zahrádkáře, zahrádkářky ,pěstitelé a pěstitelky,
včera jsem se zaregistroval a tak vám tu napíšu něco o sobě a hned sem dám můj současný počin.

Jsem aktivním huličem již 7let a pěstitelem takovým 6.rokem, asi jako spousta z growers sem začal s outdoorem, ale jak šel čas a každoroční outdoorová úroda mizela kolem jara rozhodl jsem se i pro indoorovou zahradnicinu:-)grower čekuju už dlouho, ale až nyní jsem se rozhodl uveřejňovat mé hokusy pokusy.
ocením všechny RADY, TRYKY, TIPY, DOTAZY, NÁPADY A OTÁZKY k mým počinům, mé pěstírně atd.............................

Moje bedna
=Rozměry=
100 x 100 x 185
je vyrobena ze střešních latí a osb desek,stěny a strop jsou polepeny bílou odrazovou fólií,na zemi je pripevněna odtoková fólie(viz. foto)

Slunce
=400w, HPI-T Plus(růst) a GIB Xtreme(květ)=
=Waveflector=

Vítr
odtah =TT 125mm, 280m3/h=
přítah =2xPC větrák, 80x80mm=
cirkulace =klipsńák dvourychlostní=

Elektronika
=spinaci hodiny manuální= 4x
=přepěťová prodlužka=
=prodlužka=
=ph metr ADWA=
=digital thermo-hydroměr Mini-Maxi=
=zvlhčovač SPS 808=

Naposledy upravil Host-sadovnik 28-02-2011 v 09:14 AM

Old Post 07-02-2011 v 12:33 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deniiisek
Stálý Člen

Karma uživatele Deniiisek - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deniiisek - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 2

Na začátek Parádní Ted dokoupit jenom pořádný osazensvo papání a jedem

400W-Pot of Gold
400W-White Widow

Old Post 07-02-2011 v 13:11 PM
Deniiisek je offline   Profil uživatele Deniiisek   Find more posts by Deniiisek   Foto galerie člena Deniiisek   Click here to Send Deniiisek a Private Message   Add Deniiisek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 3

Ahoj no ukazkovo mozno by som este nahodil diamantovu foliu vo vyske kytiz po obvode,,cca 4 metre ...bezne sa predava o vyske 1,2 metra takze idealka..EDIT: doplnene .. a samozrejme hnojky ale to este nevieme aky system na nas vytasis xD
GL .S ..inak VITAJ!


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 08-02-2011 v 13:03 PM

Old Post 07-02-2011 v 13:22 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 4


Čau tak tady je foto boxu,kvalita je horší foceno mobilem.

Old Post 07-02-2011 v 13:47 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5


Další

Old Post 07-02-2011 v 13:49 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 6


Ahoj,
díky za první ohlasy a připomínky,na diamantovou fólii mi už bohužel nevyšli finance a s bílou jsem zatím spokojen.

Přidávám popis hnojek a půdy co používám:


Půda mix
=obyč. zemina z baumaxu=
=kokos. drt=
=písek=
=perlit=
=keramzit=
(jako drenáž na dně květináče)

Hnojiva

Advance Hydroponics
=root stimolator=
Hesi
=Super Vit=
Plagron
= Phytamin=
= Alga Grow=
= Alga Bloom=
= GS=
Atami
= P-K 13-14=
= Atazyme=

Úprava vody

Advance Hydroponics
=kyselina dusičná 40%=
=kyselina fosforečná 60%=

:

"Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."

Naposledy upravil Host-sadovnik 26-02-2011 v 15:56 PM

Old Post 07-02-2011 v 15:17 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 7



A tady jsou moje holky jak se tetelí v bedně.
Je tam 14řízků, genetikou si nejsem úplně jistej, ale měly by to být
4xAK47 a 10XDurga Mata pokusím se zjistit víc,jinak AK47 jsou v bedně o dva týdny dýl, ale nevadí to protože jsem je dostal jako mrtě malý klony a dlouho jim trvalo než se rozjeli a naopak Durga klony jsem dostal pěkně velké tak myslím že je v pohodě doženou, ale určitě mě zajímá váš názor na to?

2. den DM
16. den AK
18/6

Naposledy upravil Host-sadovnik 07-02-2011 v 21:30 PM

Old Post 07-02-2011 v 15:29 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placebo
Stálý Člen

Karma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 8

Ahoj, rozjíždím velice podobný grow tak jsem zvědav jak dopadneme . Jinak to máš pěkně udělaný, jen mě zaráží takový počet kytek, jaký máš květníky ? mohl by jsi udělat barevnou fotku .. ?

Old Post 07-02-2011 v 15:47 PM
Placebo je offline   Profil uživatele Placebo   Find more posts by Placebo   Foto galerie člena Placebo   Click here to Send Placebo a Private Message   Add Placebo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 9


Barevnou fotku mám zatím jednu, na dalších zapracuju a dodám je sem snad ještě dnes.
Počet kytek, myslíš tím moc předpokládám, já bych řekl že je to akorát aby kyti zaplnily celej prostor pod sluncem a v boxíku mám místo i na zvlhčovač,v tomto případě se řídím pravidlem radši víc než mín.

Květináče:

11x 6,5 l
3x 4,5 l
(břibližně)

18/6
AK47-16. den(ty tři na levo, jedna nejde vidět)
Durga-2. den

"Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."

Naposledy upravil Host-sadovnik 09-02-2011 v 21:11 PM

Old Post 07-02-2011 v 16:36 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10




18/6

3. den pro DM
17.den pro Kalachy























Kalach








[B]

"Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."

Naposledy upravil Host-sadovnik 07-02-2011 v 21:27 PM

Old Post 07-02-2011 v 20:41 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fenor
Stálý Člen

Karma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 11

Cabas ..vidim ze mas nektery kytky prerostli ..ja sem mel uplne to samy a tedka sem ve 14 dnu kvetu..po prepnuti me to vyletelo jak krava..tak davej bacha ..ale tak to je podle genu zejo ..zatim..

Old Post 08-02-2011 v 10:09 AM
fenor je offline   Profil uživatele fenor   Find more posts by fenor   Foto galerie člena fenor   Click here to Send fenor a Private Message   Add fenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 12

Jj jsou o něco větší, jak jsem psal na začátku ty čtyři řezy jsem sázel o 14 dní dřív a pak sem měl problém sehnat další genetiku , proto takový rozdíl ve výšce.
Snažím se to řešit tak, že větší kytky ohýbám pomocí půlměsíců a zaštipoval jsem vrcholy ať jejich víc snad se to povede.............

"Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."

Naposledy upravil Host-sadovnik 08-02-2011 v 17:39 PM

Old Post 08-02-2011 v 11:00 AM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nero
Stálý Člen

Karma uživatele nero - 11% PěstitelskáKarma uživatele nero - 11% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Host-sadovnik


Půda mix
=obyč. zemina z baumaxu=
=kokos. drt=
=písek=
=perlit=
=keramzit=
(jako drenáž na dně květináče)

:


Vypadá to moc hezky pěkná příprava.Jinak pozor na ten keramzit zvyšuje PHčko ale teď už bych to neřešil xD
Mno přeju přijemný pokouřeníčko

Old Post 08-02-2011 v 12:56 PM
nero je offline   Profil uživatele nero   Find more posts by nero   Foto galerie člena nero   Click here to Send nero a Private Message   Add nero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 14





Čau
holky DM se dnes brobudily do pátého dne(AK 19.den) a zatím se mají k světu posílám fotky jak jsou na tom. Zítra ráno než pújdou spát, jim dám zálivku mám v plánu 2ml root stimilatoru a 8ml alga grow na 4l vody, tak jim to snad bude chutnat
Začátečniká otázka: zvolil jsem dobrou kombinaci hnojiv?,nebo se tyto dvě dobroty k sobě nehodí. Díky za rady.

18/6
Teplota:den 25-28C
noc 18-21C

Vlhkost:den 80-90%
noc 90%




DM








Kalach


















Kalach s kolínkama

"Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."

Naposledy upravil Host-sadovnik 09-02-2011 v 23:05 PM

Old Post 09-02-2011 v 21:53 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 15

Čaute
holky jsou 7. a 21. den 18/6 v bedně,dnes jsem jim dopřál pořádnou dávku postřiku Phytamin, rostlinkám prý dost chutná a listy zdravě zezelenájí.

S barvou listů mám právě problém, u některých rostlin mám světle žluté listy, ale přehnojeny ani přelity být nemohou tak mě napadlo jestli to není tím že ph vody upravuju kyselinou fosforečnou 60% na místo kyselinou dusičnou 40% může to mít vliv na další vývoj rostliny?

"Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."

Naposledy upravil Host-sadovnik 13-02-2011 v 12:01 PM

Old Post 12-02-2011 v 12:02 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host-sadovnik
Stálý Člen

Karma uživatele Host-sadovnik - 47% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 16




Nazdar
tak den se dnem se sešel a jsou z toho čtyři dny co jsem sem nepodelil o žádnou novinku, fotku a tak tady něco házím. Na úpravu ph vody v růstu jsem dnes dokoupil kys. dusičnou a kys. foforečnou už pojedu jen květ snad se zlepší barva listů u AKáček.
Jinak se mi zdá že se kytkám vede dobře Durga Maty už pomalu dohnaly AKáčka, tak sned nebude ňák výrazný rozdíl ve výšce.

Holky se sluní 18/6

Durga Mata 11.dní
Ak-47 25.den

Teplota:den 24-28C
noc 18-21C

Vlhkost:den 70-80%
noc 90%

mě se to líbí













"Autority ti říkají že nesmíš kouřit trávu protože je to pro tebe špatné. Přesto když tě při tom chytí tak tě zavřou do věznice. Myslím že je pro tebe lepší kouřit trávu a být na svobodě než být ve věznici."

Naposledy upravil Host-sadovnik 16-02-2011 v 18:58 PM

Old Post 16-02-2011 v 18:43 PM
Host-sadovnik je offline   Profil uživatele Host-sadovnik   Find more posts by Host-sadovnik   Foto galerie člena Host-sadovnik   Click here to Send Host-sadovnik a Private Message   Add Host-sadovnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3733340 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív