Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Zdravotní rizika užívání marihuany vaporizerem?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Hajles
Stálý Člen

Karma uživatele Hajles - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 17

ja mam menic do auta a vapika davam jen v aute ale nekde sem cetl ze bz se melo valit jen na 182 stupnu ze je to ta teplota kdy se uvalnuje thc

Old Post 04-03-2011 v 07:58 AM
Hajles je offline   Profil uživatele Hajles   Find more posts by Hajles   Foto galerie člena Hajles   Click here to Send Hajles a Private Message   Add Hajles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajles
Stálý Člen

Karma uživatele Hajles - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 18

nehoda se mi jeste nestala zhulenej jezdim 3 roky akorat jednou mi nedala baba prednost ja sem mel prasklej chladic na fabce tak sem to do ni schvalne praskl a zjeji pojisty mam celej predek novej ajeste mi zbyly pracxhy

Old Post 04-03-2011 v 08:00 AM
Hajles je offline   Profil uživatele Hajles   Find more posts by Hajles   Foto galerie člena Hajles   Click here to Send Hajles a Private Message   Add Hajles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

autonehoda? zhulenej ridim lip jak normalne treba opilej bych za volant nesedl nikdy!!

Old Post 04-03-2011 v 08:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 20

Hajles: Bez nehod múžeš jezdit třeba 10 let.. ale ono stačí jednou pořádně a pak už budeš jen vzpomínat..

Je mi jasný, že zpukanej jedeš v klídku.. taky jsem už za volant sednul pod vlivem THC, nejsem svatej, ale prostě by se to dělat nemělo.. a když do Tebe naboří jiný hovado a Ty budeš pod vlivem a on čistej, komu myslíš že to hoděj na krk. Prostě omámenej člověk za volant nepatří. Dyk je to zbraň.

Nebudu tu nad tím dál moralizovat, je to trochu od tématu, ale zamyslete se nad sebou.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 04-03-2011 v 08:08 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

neni proste nad to sednou do auta a zajet si nekam na vyhlidku na speka to jest moje zamysleni:-)

Old Post 04-03-2011 v 08:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajles
Stálý Člen

Karma uživatele Hajles - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 22

hele me nepoucuj ja studuju dopravni skolu vim co dokaze rozjety auto proto sem si taky po tz bouracce koupil vic airbagu policajti mi dali jen dejchnout a to byli mistni co vijou ze hulim a nic. a taky sem jednou na festaku lizal pul h po huleni a nic

Old Post 04-03-2011 v 08:57 AM
Hajles je offline   Profil uživatele Hajles   Find more posts by Hajles   Foto galerie člena Hajles   Click here to Send Hajles a Private Message   Add Hajles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 23

THC ZA VOLANT NEPATRI!!!!!!!!!!!

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 04-03-2011 v 11:54 AM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
volcanoman
Nový Člen

Karma uživatele volcanoman - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 24

za volant nepatri ani mobil a stejne denne potkam nejakyho vocasa co vola ,cos si myslim ze je stejne nebezpecny nez ridit pod vlivem thc......ne li vic:-)

Old Post 04-03-2011 v 13:13 PM
volcanoman je offline   Profil uživatele volcanoman   Find more posts by volcanoman   Foto galerie člena volcanoman   Click here to Send volcanoman a Private Message   Add volcanoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGG
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGG - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 25

2Hlava: No on pry hulil opium a pri tom se mu to nejak stavalo.. otikal mu mozek. Tu informaci mam taky z nejakyho postarsiho dokumentu o teto celebrite

Old Post 20-05-2011 v 21:32 PM
MadEGG je offline   Profil uživatele MadEGG   Find more posts by MadEGG   Foto galerie člena MadEGG   Click here to Send MadEGG a Private Message   Add MadEGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

efektivni ucinnost vaporizeru volcano vs. zdravi Příspěvek č. 26

Zdravim tak po dlouhe dobem rozhodovani a tisicery komentarum jsem dosel k nazoru ze jediny vapik ktery ma cenu kupovat je samozrejme ten nejdrazsi a to volcano :-)

ALE..ctu porad nejaky veci o tom ze pri koureni marihuany se snizuje imunita a podobne.......

No a rad bych vedel zda to hrozi i u volcano vaporizeru protoze na strance kde ho prodavaji psali ze pri inhalace se dostava do tela minimum skodlivych latek ....(zil jsem v tom ze vaporovani je 100 procent bez rizika onemocneni... mylil jsem se ?)

ma tedy vubec cenu kupovat tak drahy vaporizer,... ochrani me opravdu od negativnich vlivu ktery marihuana zpusobuje ??

Taky by me zajimalo jestli po vaporizovani je suchost v ustech (a jine poruchy ktere trava pri klasicke inhalaci zpusobuje)

Naposledy upravil pjestime_osto6 17-08-2011 v 22:03 PM

Old Post 17-08-2011 v 21:05 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Re: efektivni ucinnost vaporizeru volcano vs. zdravi Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od pjestime_osto6
Zdravim tak po dlouhe dobem rozhodovani a tisicery komentarum jsem dosel k nazoru ze jediny vapik ktery ma cenu kupovat je samozrejme ten nejdrazsi a to volcano :-)

ALE..ctu porad nejaky veci o tom ze pri koureni marihuany se snizuje imunita a podobne.......

No a rad bych vedel zda to hrozi i u volcano vaporizeru protoze na strance kde ho prodavaji psali ze pri inhalace se dostava do tela minimum skodlivych latek ....(zil jsem v tom ze vaporovani je 100 procent bez rizika onemocneni... mylil jsem se ?)

ma tedy vubec cenu kupovat tak drahy vaporizer,... ochrani me opravdu od negativnich vlivu ktery marihuana zpusobuje ??

Taky by me zajimalo jestli po vaporizovani je suchost v ustech (a jine poruchy ktere trava pri klasicke inhalaci zpusobuje)



.....spojeno , přište vic hledej wole , čau Hlava


http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=38001

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=32701

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=19417

jo , halelůja matrfakrs...

Old Post 18-08-2011 v 04:17 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 28

Presto jsem tu ale nenasel zda uzivani volcano vaporizeru je rizikove ohledne rakoviny. Popripade co stimulovat imunitu + vylocuvani toxickych latek z tela za pomoci humatu draselneho ci jinych latek?

Co jsem tu nasel byla veta:

"Vaporizér nám poskytuje stejné látky, kromě toho i tuny dalších, hlavně polycyklických uhlovodíků ( což sou pěkný parchanti - mohou způsobit karcinogenezi ). "

KTERE NEJAK MOC NEROZUMIM PROTOZE SI MYSLIm ZE SI PROTIRECI nebo opravdu nam vaporizace prinasi ty uhlovodiky a naslednou karcinogenezi??

Na co v tom pripade kupovat masinu za 12 000 ?

Naposledy upravil pjestime_osto6 18-08-2011 v 18:48 PM

Old Post 18-08-2011 v 07:40 AM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 29

Muze mi prosim nekdo odpovedet ? dik

Old Post 18-08-2011 v 19:03 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

Nevím kouření jsem už zanechal byl jsem na operaci s nádorem a pak chemoterapie kde vaporka mi pomohla kolikrát od těch stavů bolavého žaludku atd a po konzultaci s onkologem je jediná možnost jak inhalovat esence a vonné oleje je právě vaporizér kde nehrozí vdechnutí karcinogenních látek a jiných tělu škodlivin - vesměs je to něco jako prej čaj ale luhuje se podstatně víc věcí a co jsem hledal tak vaporizace je tu dlouho a odpařování olejů z bylin je známá věc od dob starodávné Číny takže asi to nebude nevhodná léčivá metoda.Teda Já si to aspoň myslím.

Old Post 18-08-2011 v 19:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjestime_osto6
Stálý Člen

Karma uživatele pjestime_osto6 - 36% PěstitelskáKarma uživatele pjestime_osto6 - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 315  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od vousac
Nevím kouření jsem už zanechal byl jsem na operaci s nádorem a pak chemoterapie kde vaporka mi pomohla kolikrát od těch stavů bolavého žaludku atd a po konzultaci s onkologem je jediná možnost jak inhalovat esence a vonné oleje je právě vaporizér kde nehrozí vdechnutí karcinogenních látek a jiných tělu škodlivin - vesměs je to něco jako prej čaj ale luhuje se podstatně víc věcí a co jsem hledal tak vaporizace je tu dlouho a odpařování olejů z bylin je známá věc od dob starodávné Číny takže asi to nebude nevhodná léčivá metoda.Teda Já si to aspoň myslím.


Ale me nejde o to jestli je to ucina lecebna metoda me jjde o to jestli je to vazne neskodne a nebo porad je tam riziko onemocneni....bavime se doufam oba o vaporizovani marihuany

Old Post 18-08-2011 v 19:39 PM
pjestime_osto6 je offline   Profil uživatele pjestime_osto6   Find more posts by pjestime_osto6   Foto galerie člena pjestime_osto6   Click here to Send pjestime_osto6 a Private Message   Add pjestime_osto6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od pjestime_osto6
Muze mi prosim nekdo odpovedet ? dik


Otázka
Zdravotní rizika užívání marihuany vaporizerem?


Odpověd

ŽADNÉ NEJSOU , čau Hlava

Old Post 18-08-2011 v 19:49 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4412800 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív