Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Pozůstatky pylu ve skřníni ?? Životnost pylu ?? Jak dostat pyl z roomu ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 17

solux je lepší než smradlavý savo

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 30-03-2010 v 19:30 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mank
Nový Člen

Karma uživatele mank - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 18

Tak to je prostě v prdely, 8měsíců námahy prachů času a zase poděl .......
Co teď? prachy na klony nejsou a dojed do finishe a sklízet semínka tak je mi z toho trochu nablití ...

Jak je i vidět z fotky, tak asi můžu říct že se jedná o zbouchlé holky, nikde na holkách jsem můžské květy až na ty pseudopreflowers nenašel takže vinit genetiku by byla asi chyba?pokuď beru v úvahu co tady naspal jeden člen: od té hermie rundy uběhlo už jedno kolo, takže i kdyby tam nějaký pyl zbyl, měl by být už dávno sterilní - má velmi krátkou životnost -co je na tom pravdy,jakou má pyl životnost?

Old Post 30-03-2010 v 19:51 PM
mank je offline   Profil uživatele mank   Find more posts by mank   Foto galerie člena mank     Add mank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

A našel si někde v pálkách semínka? Třeba to jsou jen zbytečný závěry.

Old Post 30-03-2010 v 23:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mank
Nový Člen

Karma uživatele mank - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Guara
A našel si někde v pálkách semínka? Třeba to jsou jen zbytečný závěry.



V paldách to zatim neni vidětelný a žádnou jsem nepitval, takže nevím. Co sem nějak kuchal ty pseudopreflowers tak ne v každé je semínko, ale spíšě v každé druhé. Podle mého názoru budou i v paldách, ikdyž třeba ne moc velké spíše jenom nějaký zárodky ale to ůplně stačí k znehodnocení a otrávení z vlastní práce a co je asi nejvíc k nasrání nechuť do budoucna ...



Dost by mě zajímalo jak dlouho vydží být pyl v roomu aktivní?

Old Post 31-03-2010 v 10:25 AM
mank je offline   Profil uživatele mank   Find more posts by mank   Foto galerie člena mank     Add mank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mank
Nový Člen

Karma uživatele mank - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 21


Tak došlo k čištění roomu a výběru prostředků k dezinfekci a sterilizaci mého uhlavního nepřítele pana mrd*k*Pylu.Po uvažení a doporučení byl vybrán RoomClean od Essentialu. Neni to nejlevnější, ale bezpečný a účiný. Což se u sava nedá říct...

Tady něco málo k přípravku Room Clean od Essentialu. Dodáván jako 1l koncentrát na ředění 1:5. Použití jako postřik pro dezinfekci pěstebních prostorů.Možno použít i v průběhu pěstebního cyklu. Jedná se o 100% výkonný dezinfekční prostředek, který lze použít k udržení pokoje a vybavení čistý od bakterií nebo hub. Essentials Lze použít na všechny povrchy, jako je kov, plast, sklo, dřevo, a natřené povrchy. Produkt je 100% organický. Třeba to někdy někomu pomůže, good luck growers.

Naposledy upravil mank 28-04-2011 v 22:01 PM

Old Post 14-04-2010 v 12:36 PM
mank je offline   Profil uživatele mank   Find more posts by mank   Foto galerie člena mank     Add mank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Dotaz Pyl Příspěvek č. 22

..Cau ,je nejaka ,,doba trvanlivosti"pylu samcu pri ktere muzou jeste opylit?

Old Post 13-05-2010 v 14:41 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexter-84
Stálý Člen

Karma uživatele Dexter-84 - 0% PěstitelskáKarma uživatele Dexter-84 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 49  

Dotaz Pozůstatky pylu ve skříni? Příspěvek č. 23

Ahoj, zdravým všechny! Píšu sem poprvé tak nevím kde a jesi se to vůbec objeví.
Je to můj první indoor, obědnal sem 250w Elektrox dual, automatky 3 Fastbud, 5 Angelmatik, hlína Plagron, květináče 8l v prostoru 60 na 60, diamant. folii, větráčky atd.
Dřív sem pěstoval venek z řízků z Vídně neměl sem problém ale zas bydlím ve městě a to je pěkně na hovno. Navíc s mojí spotřebou hulení. Tak sem to chtěl zkusit ze semen automatky pěkně doma. Vypěstovat co nejdřív ať je co hulit než rozjedu řízky. Všechno přišlo v poho akorát tu CFL sem chťel poslat zpátky větší hovado sem neviděl ale dal sem brko a už svítila.
Začal sem 3.1. svítit vyrostlo 6 kousků v jiffy. Krásně a rychle rostly. 25.1. začaly růst paličky, kytky zaplnily všechen prostor.Na výšku měli asi 30 tak sem snížil lampu otočil to tím červeným světlem dolů tak 20 čísel nad vršky a zesílil odvětrání na 25°C. Všechno bylo vpoho až na to že sem předevčírem našel pod paličkama malý semena u všech kytek ne moc ale sou tam ty svině, asi nějakej hermouš ale kvítek sem nezbystřil možná jeden v 21. dnu ale ten sem utrh v začátku - snad, měl sem tu kytku vyrvat hned. Ještě se mě tam na 10 sekund rožlo v 5. dnu růstu když spaly.Ph sem měři těma výbornýma kapkama s kterých sem se nic nedozvěděl asi kolem 6.7. Furt na ně svítím, semínek tam není ještě moc ale asi to vypnu a rozjedu to znova.
Chtěl bych tam šoupnout řízky ale nevím jesi v té skříni není nějakej zůstatek toho pylu co mě oprcal ty automatky. Samo že tam uklidím snad i naředim peroxid vodíku a vystříkám ale člověk nikdy neví co třeba odvětrání větráčky a tak? A jak dlouho má ten pyl učinek? Poradíte mě někdo? Když vyhodím ze skříně oprcaný kytky, vyčistím skříň a dám tam řízky v nové hlíně nebudu to mít znova oprcaný?.
Budu moc rád když mě někdo poradí. Ahoj a díky

Naposledy upravil Dexter-84 23-03-2011 v 05:31 AM

Old Post 29-01-2011 v 13:48 PM
Dexter-84 je offline   Profil uživatele Dexter-84   Find more posts by Dexter-84   Foto galerie člena Dexter-84   Click here to Send Dexter-84 a Private Message   Add Dexter-84 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dexter-84! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 24

Myslím si, že když všechno uklidíš obetřeš tak by problém být neměl

Old Post 29-01-2011 v 18:31 PM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 25

Zdravíčko,

tohle už tu jednou bylo http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=27005 . Akorát bych se fakt bál, že tam nějaké to zrnko zůstane. Já mám ve sklepě jednu místnost, kde se vypýlil samec a ten pyl tam leží na zemi dodnes. Je to tak 5 let staré, ale za tu dobu sem nikdy neměl nějak oprcané kytky, i když sem kolem toho pylu chodil.

Takže bez mražáku nebo nějaké kvalitní metody skladování to asi dýl jak měsíce nepřežije.

Edit: Jo a ty automaty dojeď. Aspoň budeš mít "poloautomaty" (pokud teda neznáš otce) semínka na pokusy..

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 30-01-2011 v 00:27 AM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexter-84
Stálý Člen

Karma uživatele Dexter-84 - 0% PěstitelskáKarma uživatele Dexter-84 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 26

Kluci, díky za odpověďi. Škoda, nevšim sem si, že už se na to někdo ptal. Pěstit doma není žádná prdel. Ještě že se tady můžu s vama poradit. Zhasínat nebudu. Ahoj a ať to roste!

Old Post 30-01-2011 v 11:01 AM
Dexter-84 je offline   Profil uživatele Dexter-84   Find more posts by Dexter-84   Foto galerie člena Dexter-84   Click here to Send Dexter-84 a Private Message   Add Dexter-84 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dexter-84! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 27

jen tak mezi námi děvčaty, nechceš přihodit nějakou fotku, do jaké míry Ti to ty semínka dělá?
Člověku se pak lépe radí, když zná stav rostliny..
Každopádně bych to nevytrhával, ale dojel to, byť oprcaný.
Apoň bys měl nějaký sémě na venek...

R.

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 01-02-2011 v 16:14 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexter-84
Stálý Člen

Karma uživatele Dexter-84 - 0% PěstitelskáKarma uživatele Dexter-84 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 28

Ahoj, zkusím to vyblejsknout večer nebo zítra. Mám to 8 dní na květu-semínka nejsou všude, jen pod kažkou paličkou tak 2-4 a na hlavním stonku tak 2 na 2 patrech. Nějak se nemnoží spíš žvětšujou. Je to i na 2 kytkách co vyrostly o dost později. Takže je to na všech kytkách ůplně stený. Že by to všechno vojel jeden kvítek v 21 dnu růstu? nebyl ani rozvitej. Napadla mě ještě jedna věc asi blbost ale napíšu to.. Projde mě rukama hodně trávy co nevím původ, všechno lampy. Nemohla se mě dostat do ruk nějaka kytka opylená těsně před sklizní? Dělá se to z nějakýho důvodu kromě získání semen? Mám teď hulo s kterýho se sype hafo prášku víc než je obvyklý (přeschlý to není a nemá to ani jedno semeno). Že bych to na ty kytky dostal já při manipulaci? Určitě to nevytrhám ale nebudou z těch semen hermoši? Jesi je to od toho kvítku pak to oprcal Fast Bud.

Old Post 02-02-2011 v 10:39 AM
Dexter-84 je offline   Profil uživatele Dexter-84   Find more posts by Dexter-84   Foto galerie člena Dexter-84   Click here to Send Dexter-84 a Private Message   Add Dexter-84 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dexter-84! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 29

Nemusí to být hermouši, ale samozřejmě můžou..
Spíš si myslím, že u každého semínka to bude jinak.
R.

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 03-02-2011 v 08:31 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexter-84
Stálý Člen

Karma uživatele Dexter-84 - 0% PěstitelskáKarma uživatele Dexter-84 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 30

Sklizeno.... skoro zhuleno. Jedu znova automatky, nedá mi to. Dneska sem začal svítit na 4 White Dwarf a 5 Red Dwarf. Chci to zdokumentovat ale nevím kam s tím jesi do Úvod do Groweru nebo do Autoflowering odrůdy. Poradíte mi s tím?

Old Post 13-03-2011 v 19:44 PM
Dexter-84 je offline   Profil uživatele Dexter-84   Find more posts by Dexter-84   Foto galerie člena Dexter-84   Click here to Send Dexter-84 a Private Message   Add Dexter-84 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dexter-84! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DoublePowa
Stálý Člen

Karma uživatele DoublePowa - 87% PěstitelskáKarma uživatele DoublePowa - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 31

Klidně to hoď do AF Ale když to hodíš do Mikro galérie tak by taky neměl být problém Je to na tobě

Old Post 14-03-2011 v 10:13 AM
DoublePowa je offline   Profil uživatele DoublePowa   Find more posts by DoublePowa   Foto galerie člena DoublePowa   Click here to Send DoublePowa a Private Message   Add DoublePowa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dexter-84
Stálý Člen

Karma uživatele Dexter-84 - 0% PěstitelskáKarma uživatele Dexter-84 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 32

Tak jo hodím to do AF, snad to bude v poho. díky

Old Post 14-03-2011 v 12:53 PM
Dexter-84 je offline   Profil uživatele Dexter-84   Find more posts by Dexter-84   Foto galerie člena Dexter-84   Click here to Send Dexter-84 a Private Message   Add Dexter-84 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dexter-84! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2982320 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív