Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Sodik nesviti, predradnik dela bzzz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Sodik nesviti, predradnik dela bzzz Příspěvek č. 1

Ahoja panove, mam takovej problem....vse je dobre zapojeno, odzkouseno a fungovalo.
Pri dalsim zapnuti dela predradnik bzzz nebo nakej podobnej zvuk ale vybojka nic....
Cim to muze bejt?
Opravdu jsem to zkousel hledat a nic stejnyho jsem nenasel.
Dik....
Az mi poradite, tak to treba smazu
mir

Everybody loves Bob Marley

Old Post 23-01-2011 v 14:13 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 2

Hm, tak ted zas jde....proste bez toho abych na cokoliv sahl nekdy jde a nekdy nejde.
Takhle to ale nejde sakra

Everybody loves Bob Marley

Old Post 23-01-2011 v 14:32 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

kdyz bzuci tak se snazi naskocit. bud blbne starter, nebo pokud mas novejsi tlumivka, muze mit ochranu. potom musis po vypnuti par minut pockat nez ji znovu budes moct zapnout

Old Post 23-01-2011 v 15:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 4

Jojo, ted to chvilku bzucelo a pak to naskocilo...nevim, vse by melo byt nove Kupovano zde na bazaru...ale vypada to nove....
Kazdopadne....kdyz to nenaskoci....vadi to bzuceni nejak?
Tzn. budu nekde pryc, zapne se casovac a kdyz to bude treba hodinu bzucet....
jinak...po jak dlouhy dobe bzuceni to bouchne?

Everybody loves Bob Marley

Old Post 23-01-2011 v 15:10 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MamLove
Nový Člen

Karma uživatele MamLove - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 5

Mě se to taky stává tak prostě zahejbu s kabelama a vono to naskočí

Old Post 23-01-2011 v 15:41 PM
MamLove je offline   Profil uživatele MamLove   Find more posts by MamLove   Foto galerie člena MamLove   Click here to Send MamLove a Private Message   Add MamLove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 6

jojo....to je v pohode...ale stane se neco, kdyz to proste necham bzucet.... ne necham, kdyz se to sepne, ja nebudu doma a vis jak....

Everybody loves Bob Marley

Old Post 23-01-2011 v 18:09 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 7

Jak maš dlouhej kabel od předřadníku k výbojce ?? A co je to zač za předřadník ??

citace:
Původní příspěvek od MamLove
Mě se to taky stává tak prostě zahejbu s kabelama a vono to naskočí


Co ? No tak az ti to vypne tak ty kabely odpoj a znova pořadně zapoj , jinak ti v tom může pěkně zajiskřit a může ti to něco podpálit , to neni sranda !!

Old Post 23-01-2011 v 19:24 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 8

Jak říká hlava + nezkoušíš to nastartovat hned po vypnutí? Zahřáté výbojce se moc startovat nechce. Pockas 5 minut nez to zchladne a pak to jde?

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 23-01-2011 v 19:32 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 9

Po vypnuti a naslednem zapnuti jsem samozrejme nechal vybojku vychladnout....dokonce asi 30 minut....akorat jsem ted koupil novej komplet a predradnik je Elt, jestli myslite to, co je na nem napsano. A vybojka je philips son-t agro 400w
Kabel urcite nema vic jak 80cm a driv na kompletu 250w to slapalo bez problemu.
Ted se zda ze to beha....ale uvidim rano...ted maj noc.... Ale stejne je to divny...proste to nekdy jde a nekdy ne...nekdy to chvilku bzuci a vybojka naskoci az po delsi dobe...tzn. pokud nenaskocila do 10 sekund, tak jsem to vypl...nevim co se muze stat...nejsem elektrikar...

Everybody loves Bob Marley

Old Post 23-01-2011 v 20:25 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 10

....no 10sec , to seš rychlík , to je obyc magnetickej předřadník tak to může chvili trvat počkej tak 30sec a mělo by to vždy naskočit , pokud ne tak je špatnej starter ale řikáš ze je to novy .... kabel je v poho neměl by bejt delši jak 2metry .

Old Post 23-01-2011 v 20:54 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Hlava
....no 10sec , to seš rychlík , to je obyc magnetickej předřadník tak to může chvili trvat počkej tak 30sec a mělo by to vždy naskočit , pokud ne tak je špatnej starter ale řikáš ze je to novy .... kabel je v poho neměl by bejt delši jak 2metry .


Hele kupoval jsem to tady na bazaru, s tim ze je to novy. Dostal jsem k tomu i hnojky a jsou zavreny a vsechno vypada nove.... tak verim ze to novy je. Pac typek k tomu daval i kevtinace a tak...a vse je novy. tak tak. Jojo sem rychlik, ale nevedel jsem co to dela a vim, ze driv kdyz jsem prave treba nenechal vychladnou vybojku, tak to delalo to stejny. A ja se celkem bojim elektriny...tak asi tak. kazdopadne dik Snad to poslape...

Everybody loves Bob Marley

Old Post 23-01-2011 v 21:12 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snippers
Stálý Člen

Karma uživatele snippers - 44% PěstitelskáKarma uživatele snippers - 44% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12

tenhle problém jsem měl,a bylo to výbojkou,zkus dát jinou výbojku a testni to.

Až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 24-01-2011 v 11:42 AM
snippers je offline   Profil uživatele snippers   Find more posts by snippers   Foto galerie člena snippers   Click here to Send snippers a Private Message   Add snippers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele snippers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ATI
Nový Člen

Karma uživatele ATI - 8% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 13

lidi tež mám tento problém používam PRO-V-T 250W predradník všetko zapojené podlaschemy na predradníku kabel má možno tak do 2,5 metra a hps ne a né naskočit predradník bzučí a asi po pol hodke prestane a nič až mi aj spínacie hodiny skrz to odešli nevým si rady bojím sa tam vyskúšat MH nakolko si ju nechcem odpálit všetko som tiež kupil v obchode a vobec to any nebliklo

Old Post 28-01-2011 v 19:10 PM
ATI je offline   Profil uživatele ATI   Find more posts by ATI   Foto galerie člena ATI   Click here to Send ATI a Private Message   Add ATI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od ATI
lidi tež mám tento problém používam PRO-V-T 250W predradník všetko zapojené podlaschemy na predradníku kabel má možno tak do 2,5 metra a hps ne a né naskočit predradník bzučí a asi po pol hodke prestane a nič až mi aj spínacie hodiny skrz to odešli nevým si rady bojím sa tam vyskúšat MH nakolko si ju nechcem odpálit všetko som tiež kupil v obchode a vobec to any nebliklo


mas v haji starter anebo vybojku. pokud je v hajzlu starter tak by se metalhalidovka nemela nastartovat ani by se s ni nemelo nic stat. chtelo by to merak a zmerit jestli a jaky mas napeti na objimce, mohlo by tam byt neco okolo 4500V tak nezapomen pouzit hlavne spravnej rozsah nebo si znicis merak!

Old Post 29-01-2011 v 12:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flowtek
Stálý Člen

Karma uživatele flowtek - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 15

Naskakuje mi nekdy treba az po minute......kabel jsem zkratil zhruba na 50 centaku a furt stejny.....Jde mi o to, ze kdyz nebudu doma az to bude startovat, jestli se muze neco stat....
myr

Everybody loves Bob Marley

Old Post 31-05-2011 v 19:16 PM
flowtek je offline   Profil uživatele flowtek   Find more posts by flowtek   Foto galerie člena flowtek   Click here to Send flowtek a Private Message   Add flowtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
goos
Nový Člen

Karma uživatele goos - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 16

zkontroluj ještě jednou všechny kabely a spoje někdě může bejt blbej dotyk a nejde tam šťáva která je pro start důležitá

Old Post 06-06-2011 v 10:14 AM
goos je offline   Profil uživatele goos   Find more posts by goos   Foto galerie člena goos   Click here to Send goos a Private Message   Add goos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1716930 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív