Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Ebb & Flow - Hydroton
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Ebb & Flow Příspěvek č. 1

Mohl by mi tu nekdo poradit ohledne teto techniky? marne jsem tu hledal podrobnejsi info...kdyby jste mel nekdo tip na thread kde se nekdo zabyva touto technikou nejak do podrobna tak bych byl vdecny...

hlavne by me zajimalo jak konkrtene tenhle system funguje....rozumim technice NFT...ebb and flow si predstavuji podobne s tim rozdilem ze kytky jsou v keramzitu a jsou v urcitych intervalech zaplavovany roztokem ze spodni nadrzeale nejde mi do hlavy jak ty kytky v tom keramzitu drzi?

Zkratka by se mi hodilo vysvetleni jak pro blby.... diky moc

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 16-01-2011 v 13:16 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Když to napíšeš do guglu tak to nic nenajde? Když napíšeš ebb and flow na youtube taky to nic nenajde?

Old Post 16-01-2011 v 13:57 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 3

najde..projel sem hromady obrazkua naky videa,ale nikde sem to nenasel tak do podrobna rozepsany jak bych rad....a tady na Groweru sem nenasel ani jeden thread..... jinak bych sem ten dotaz nepsal

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 16-01-2011 v 14:20 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 4

navic bych se rad nekoho kdo tuhle techniku jede zeptal na par veci...na youtubu nebo googlu toho moc neprodiskutuju.....

a pro rejpaly : ANO, FAQ sem prolez cely nekolikrat....je to tam jen hrube nastineny.....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 16-01-2011 v 14:32 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Jaffata
navic bych se rad nekoho kdo tuhle techniku jede zeptal na par veci...na youtubu nebo googlu toho moc neprodiskutuju.....

a pro rejpaly : ANO, FAQ sem prolez cely nekolikrat....je to tam jen hrube nastineny.....


Tak se ptej na to,co ti je nejasny.Jak ten system funguje si mužeš najít kdekoliv.

Old Post 16-01-2011 v 14:58 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 6

takze :
1) nerozumim tomu, jakto ze kdyz mam tu pestebni nadrz skoro celou zasypanou keramzitem a napustim do toho ten roztok, jakto ze se ten keramzit nevysype?vzdyt to plave ne?

2) jak je v tom keramzitu ta kytka zasazena? jen tak nadivoko rovnou do keramzitu nebo je tam neco jako ty hydroponicky kvetinace?

3) na jak dlouho se to napousti?jen do ty doby dokud to nedosahne vysky prepadu,nebo se to nechava bezet dele?

4) muze to fungovat treba jen ciste v rockwoolu? s tim ze bych pres to hodil nejaky dekl aby neslo svetlo ke korenum

5) jak presvedcit roztok aby si drzel stabilni PH? kdyz si vodu upravim pomoci kyseliny tak mi po par hodinach zacne PH pomalu vylejzat nahoru az se treba po dvou dnech ustali na puvodni hodnote vody z kohoutku....da se to nejak zafixovat hnojkama nebo necim?

nemam s hydrem zadne zkusenosti tak proot tolik priblblejch dotazu....urcite si vzpomenu este na par

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 16-01-2011 v 17:12 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 7

1,2,3 tady http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=39468
4, tady http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=16202
5, jo to nevim tohle sem nikdy moc neřešil , ale nekdo ti snad odpoví

Old Post 16-01-2011 v 17:17 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 8

super! diky

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 16-01-2011 v 18:41 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

5 ? kyselina dusičná nebo fosforečná?

Old Post 16-01-2011 v 18:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 10

Masterblaster : mam,ale kdyz tim stahnu PH tak mi po nejakym case zase vystoupa na puvodni hodnotu..u ty fosforecny to trva dyl ale dusicna vyskoci tak o 1PH denne......

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 16-01-2011 v 21:39 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 11

Jaffata:

Používej hydroton místo keramzitu. Je čistý, bez tolika červeného prachu a hlavně by neměl hýbat pH. Určitě trochu zvedá, ale neudělá to 1pH denně. Mám ale zkušenost z menším množstvím hydrotonu jen v košíčkách. 10L média se bude chovat asi větší mírou změny.

Toš dobře to čistí !

Chuckovy --- Stromy 2010 Low Killer ---

Old Post 16-01-2011 v 21:49 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od chuck53
Jaffata:

Používej hydroton místo keramzitu. Je čistý, bez tolika červeného prachu a hlavně by neměl hýbat pH.



Jestli to je odpověd na č.5 ?? Jo tak to bude ono , hydroton je fak nejlepší věc , Hlava

Old Post 16-01-2011 v 23:13 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 13

O tom hydrotonu jsem si neco precet a v podtstate je to je cistci keramzit s upravenym PH ale lidi ho stejne doporucujou jeste proprat v upraveny vode a nechat ho tam nejakou dobu louhovat... a plave to? protoze jestli jo,tak jak to funguje aby se to pri zvyseni hladiny nevysypalo vsechno mimo?

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 17-01-2011 v 06:50 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 14

Hydroton bude pH zvedat vždycky.Omezit se to dá tím,že se hodí na pár dnů do vody upravené na pH cca 5,0

Potom nekolikrát stáhnout roztok pH- bo to trochu furt bude vystřelovat.Za týden už se uklidní a další roztok už bude v cajku.

Old Post 17-01-2011 v 13:03 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 15

ted premejslim ze bych misto toho hydrotonu jel mozna kokos...normalne v kvetinacich postavenejch ve vane a tu zaplavovat.... ale zas v tom mam jednu nejasnost v hnojeni kokosu...
hnojiva na kokos se ve vode nekazej? kdyz budu mit namichanej roztok tak postupem casu jak budou kytky zrat mi bude klesat EC a ja budu jen dolivat hnojky abych se dostal zas na spravny EC? a kdyz tam budu pridavat naky doplnky jako korenak nebo nakej kvetovej stimulator tak jak casto se to dolejva do roztoku?...

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 18-01-2011 v 21:21 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 16

jeste dodam k tomu pridavani doplnku je to mysleny tak ze doplnky budou treba phytamin nebo algamic nebo neco takovy,proste bio veci....to se v tom roztoku nezkazi...?

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 18-01-2011 v 21:26 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0141710 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív