Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Zpomaleni rustu kytky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Zpomaleni rustu kytky Příspěvek č. 1

Cau,
chtel bych se zeptat na rady ohledne technik a zpusobu, jak zpomalit nebo pozastavit rust kyticek. Mam totiz nasledujici problem:
Mam momentalne holky v boxu na rust a jelikoz cekam na stedry den a par dni pote serii navstev, nemuzu rozlozit velkej box(kvetovnu) a tudiz ani holky prepnout na kvet. Nerad bych aby zbytecne prerostli protoze to nidky nedela dobrotu. Snazim se je ohybat apod., ale zajimalo by me jestli nemate nejaky jiny tip, jak je udrzet prizemi(ale zaroven bych je nechtel omezovat v papani.

tesim se na Vase tipy
zatim

Milujte se a pěstujte

Old Post 16-12-2010 v 22:58 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 2

1. jak si rekl ohejbani
2. muzes jim ublizovat, nalomenim stonku a podobne. to kytku zastavi v rustu a bude se primane soustredit na opravu poskozebnyho mista.
3.muzes jim usmiknout treba 2 patra .
4. sniz teplotu pod cca 15C to by taky melo kytky zpomalit.

Musis si uvedomit, ze kytka pokud nema nic jinyho na praci tak roste, ubliz ji a prestane rust....
Hodne stesti

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 17-12-2010 v 06:38 AM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3

Diky za radu.
Cas od casu se mi moji nesikovnosti u ohybani stane, ze stonek nalomim, ale dycky se tak rychle zvetil, ze jsem ani nepostrehl, ze ji to nejak zpomaluje(ale z logiky veci je jasny ze jo, zejo.
Co se strihani tyce, tak na to moc nemam koule. Vim ze je to bezna technika, ale jsem takovej pacifista, ze mi to proste nedela dobre. Ale jo, urcite ji smiknu, neni jina volba. Uohybat to dost dobre nejde(nejsem u nich tedka kazdej den, takze si je nemuzu presne modelovat jak bych chtel a umel), takze je smiknu. Jeste k tomu otazecku - kdyz uz jsou trochu prerostlejsi, muzu i vic(asi muzu, ale proc se nezeptat zkusenejsich)? a za jak dlouho se tak asi vyzenou z rezu novy vyhonky?
Co se tyce te nizke teploty, tak prave v minulem growu jsem mel nizkou teplotu, pac uz prisly mraziky a ja nestihl vcas zareagovat, a holci z toho byly trochu vystresovany a dokonce nasadily par samcich kvetu(malinenko). Tomu jsem se chtel trochu vyhnout, ale je pravda ze 15 stupnu neni az takova zima.
Jeste jednou diky

Milujte se a pěstujte

Old Post 17-12-2010 v 11:02 AM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klamath
Stálý Člen

Karma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% PěstitelskáKarma uživatele Klamath - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 533  

Příspěvek č. 4

mrkni na tohle :
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
najdi si tam LST to by ti taky mohlo pomoct

Prosim o vyplneni krakte ankety. Dik

ohejbani to musite videt [/color] a ceskej preklad vertiklani pestovani - pouze teorie [url=http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52308]
vase nazory na groshopy?

vcera sem zasadil, dneska sem mel prepinat abych zejtra mohl sklizet
v hline to neroste, pod CFL to nekvete......HYDRO/AERO

Old Post 17-12-2010 v 19:26 PM
Klamath je offline   Profil uživatele Klamath   Find more posts by Klamath   Foto galerie člena Klamath   Click here to Send Klamath a Private Message   Add Klamath to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Klamath! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5

Jasny, diky. Uz jsem ty tvoje preklady cetl driv, opravdu prinosne a patri ti dik.
Kazdopadne kyti uz nejsou tak male abych je mohl najednou chytit a nejak zasadnej ohnout a zaroven jak jsem napsal, nemam ted bohuzel moznost s nima byt kazdej den, takze si je nemuzu tvarovat jak bych potreboval. Ale urcite pouziju aspon cast tipu, verim ze to bude OK.
Kdyz jsem jel sve prvni kolo, MJ, tak jsem si s nim opravdu vyhral a nadelal bonsaie, a bylo to rozhodne velmi pozitivne znat na vynosu(480g pod 600w). Kdyz jsem ted jel orange bud, tak jsem kvuli nedostatku casu netvaroval a vynos byl taky podstatne nizsi(280g). Urcite to bylo i odrudou a jinyma problemama, ale i tak urcite negativni dusledek nechalo to netvarovani. Verim ze ted se to zas pozitivne projevi(jedu WW).
Diky za rady, urcite pak postnu jak jsem si s tim pohral.

Milujte se a pěstujte

Old Post 17-12-2010 v 22:44 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2103370 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív