Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Omylem sviceno v noci, mam to zabalit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Dotaz Omylem sviceno v noci, mam to zabalit? Příspěvek č. 1

Ahoj, asitak osmej den kvetu jsem prisel na to ze mam na casovem spinaci nejak omylem na konci noci hodinu rozsviceno.
Prisel jsem na to diky bezdratove meteostanici, ve skrini melo byt 20° a byllo tam 27°
Asi jsem to precvakl pri nejake manipulaci kabelem, nevim jestli to trvalo den, dva tri?
V podstate tedy bylo 12 hodin svetla, pak asi 8 hodin tmy, hodina svetla a 3 hodiny tmy. Plus minus.
Mam cekat dva mesice na urodu nebo to mam zabalit?
Diky za rady, MK

EDIT: zajima me zejmena rada nekoho kdo neco podobneho zkusil. Ze ma byt naprosta tma 12 hodin samozrejme vim, proto se ptam jestli ty krasny kytky pokosit a vyhodit, mam ted 12tej den kvetu

Old Post 19-01-2011 v 17:34 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

nic se neděje, normálně to dej 12/12 s tim že se ti květ počítá od teď . Tohle dělají například semené banky pokud nechtějí aby kytka přešla do květu tak je přes noc oběhne maník s lampama. Prostě jim porušíš tmu a ony se nepřepnou.V tvém případě jsi jim porušil najetej květ a kytka se přepínala na růst, žádný drama.

Naposledy upravil 19-01-2011 v 18:05 PM

Old Post 19-01-2011 v 17:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 3

Tak to jsem zvědavej, rozhodně teda počkám 2-3 týdny, v tuhle chvíli žádnej rozdíl nevidím, ať už 12-tej, nebo nově 4-tej den na květu se nijak neliší od minulýho pěstu. MK

Old Post 19-01-2011 v 19:31 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
letec
Stálý Člen

Karma uživatele letec - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4

Sokovani rostlin svetlem po 3 dny neni zadna hruza, kyti se vzpamatujou a pojedou dal. Na vynos to nijak zasadni vliv mit nebude, neboj. Rozhodne to neni duvod zabalit kolo.

Milujte se a pěstujte

Old Post 19-01-2011 v 19:43 PM
letec je offline   Profil uživatele letec   Find more posts by letec   Foto galerie člena letec   Click here to Send letec a Private Message   Add letec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cubain67
Nový Člen

Karma uživatele cubain67 - 44% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 5

[účet odstraněn]

Old Post 19-01-2011 v 20:53 PM
cubain67 je offline   Profil uživatele cubain67   Find more posts by cubain67   Foto galerie člena cubain67   Click here to Send cubain67 a Private Message   Add cubain67 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 6

Hmm tak asi budu mít kliku, zatím názory 3:0 že to dopadne dobře, ještěže jsem se zeptal. Kytky jsou skvělý mám je v hydru (libra drip) a bylo by mi to líto po měsíci opečovávání. díky

Old Post 20-01-2011 v 10:00 AM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 7

nic se nedelje horsi je kdyz se ti to stane za plneho kwetu by mohli zhermit takhle to bude mit pomalejsi nakwet

Old Post 20-01-2011 v 12:46 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2481240 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív