Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » FIRST indoor grow, 250w, 0,5m2, Amnesia Haze a Skunk 1 - budu rád za každou radu.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4

Tak jak to se mnou nakonec dopadne? Co myslíte...
This poll is closed.
0g (uschnou, zvadnou, zhnijou, neco je sezere, neco je zhulí ) 4 13.79%
0-50g 1 3.45%
50-75g 1 3.45%
75-100g 8 27.59%
100-125g 5 17.24%
125-150g 3 10.34%
150-175g 4 13.79%
175+g 3 10.34%
Total: 29 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 33

no ten dusik je zpusobeny ph ckem.

Jinak ten sodik si budu asi kupovat od kamose za 900,- takze ze shopu nebudu kupovat nic

http://www.growshop.cz/katalog/deta...-125-mm---patka to je to stinidlo, plus chci zkusit pred nej namontovat sklo (jako u cooltuby) aby se mohly kytky vytahnout az ke svetlu protoze tusim problemy s vyskou - budu pestovat NL5xHaze - pri prepnuti se vytahuje skoro metr vysoko takze si musim dat bacha.

at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 23-12-2010 v 13:27 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Duffy Duck
Nový Člen

Karma uživatele Duffy Duck - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 34

Určitě vlhkost!!!!!!! Já to neříkal nadarmo... rostlina má malý kořenový systém a nemá čím tu vlhkost brát.. a jak říkáš 30% vlhka je tak na sušení nebo poslední fázi!!! rosit rosit rosit a zase rosit. Jinak za dobrou cenu/výkon je zvlhčovačka SPS 808 cca kolem700,- a vydrží jet 24 h bo je tam 6 l vody.. dáš to k rostlinkám... snížíš ofuk rostlin a mají tam jako ve Vietnamu ( tam bývá 95% vlhkost vzduchu a proto to amíci neměli lehké..s plnou polní)
Jak říkáš nemáš prachy tak rosit rosit rosit.. Nevyznám se jestli chybí dusík , fosfor nebo jiné látky .. ale rostlince je to šumafuk když nemá slunce a vláhu.. nepodceňuji co říká kolega..může to být třeba dusík..ale není to priorita č.1
A k ph.. na květ se používá kyselina fosforečná a na růst kyselina dusičná(ale tím si nejsem zcela jist) za fosforečnou dám ruku do ohně.. ale jinak na růst jde použít kyselina citronová..a je to určitě lepší jak ocet-pořídíš v drogerii za pár kč....
Ať se daří a holky se z toho brzo vyhrabou...
jinak podle fotky ti žloutnou jen ty starší a velké listy.. ty mladé nové jsou hezké.. myslím že rostlinka nemá sílu všechny utáhnout tak se přirozeně zbaví starších..prostě nemá dost vláhy... rosit rosit

1st grow 250w 3rd grow 250w/400w

Duffyho řízkárna 70w Pěstujemeve 30 ml př.č. 63..

Naposledy upravil Duffy Duck 29-12-2010 v 18:04 PM

Old Post 29-12-2010 v 17:54 PM
Duffy Duck je offline   Profil uživatele Duffy Duck   Find more posts by Duffy Duck   Foto galerie člena Duffy Duck   Click here to Send Duffy Duck a Private Message   Add Duffy Duck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 35

Souhlas,vysoké ph...kytky postrádají N. Klidně sníž ph zalivky na 5.5 a takto odblokuješ přísun N. Hlavně N nepřidávej ať je nespálíš a neseknou se ti. Zemina by měla být předhnojená.
Jak vlastně pokračuješ,pokud ti to nechcíplo?
Btw:Pokud nemáš zkušenosti tak dušična-růst,Fosforka-kwět.Citrónová je nestabilní,kolísá ph. Good luck;-) !

growesweden

Naposledy upravil growesweden 08-01-2011 v 19:19 PM

Old Post 08-01-2011 v 19:07 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 36


Nene, nechcíply - mám záňet průdušek, tak jsem rád, že ležím, pořád se nemůžu nák uzdravit už me to dost se*e...

Jinak ten první problém, jsem myslím vyřešil 1) dnes jsem nainstaloval zvlhčovačku vzduchu 2) jak jsem snižil ph jedna kyti se krásně spravila a začala růst jak blázen druhá chřadla a chřadla a je celá náká divná, ale žije třeba se ještě časem spraví.

No jinak, ta kytí co se spravila, vypadala uplně zdravě, až před 5 dnama zničehoš nic, začala projevovat příznaky mírnýho splálení hnojivem - nechápu z čeho, nehnojil jsem je (nemohl to udělat wurmhumus?)... a ted jsem je 3 dny neviděl, příjdu a na listech měla tyhle světlý proužky - už jsem to nekde viděl tohle, když jsem hledal co jim bylo předtím, teď to ale nemůžu najít, poradíte čím to může být ??? Jinak taky jsem ji oškubal, byla hrozně hustá.

Prckové roustou pěkně, jen se tahaj do šířky a nerosou do vejšky? Snad chytnou růst když maj teď konečně vlhkost jakou mají mít - večer dodám foto kytek.

edit:
dnes jsem jim tam dal zvlhčovačku vzduchu

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Old Post 11-01-2011 v 17:31 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 37

Světlo bych dal trochu výš a zalíval roztokem se stejným ph jako to děláš nyní.Nevidím hnědé konečky listů,proto se domnívám že o přehnojení nejde,ale spíš o tepelný šok spojený s příliš nízkým ph.Jaké ph měla poslední zálivka?Připadá mi, Jakoby jsi při poslední zálivce ph snížil příliš.Teploty máš jaké?Dále možný deficit fosforu či zasolení. Čím nyní upravuješ ph?
Edit:Amnesia Háze má tyto problémy,je to tak? Skunk je oka?

growesweden

Old Post 11-01-2011 v 18:23 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 38

Zdar

Listy netrhej - zbytecne je okradas o energii maximalne jestli se ti nezdaji spodni listy tak bych to probral, jinak bych to nechal....

A jinak to zbarveni mozna bude problem s ph a tim zpusobeny deficit nejakeho mikro prvku (horcik, zinek ....) jake mas ph odpadu a cim to ted zalevas ?? Jestli to mas kokos, tak bys mel asi uz hnojit ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 11-01-2011 v 19:33 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 39


growesweden: No světlo jsem dal výš už včera, napadlo mě, že by to tím taky mohlo bejt a taky, že by se za ním mohli začít táhnout a tak trochu víc růst... to s tím ph ses možná ají trefil, minule jsem ho snížil asi moc ..... teploty mám NOC: 16°-19° DEN: 24°-28° ... ted ale koukám, jak jsem včera dal zvlhčovačku, že mám DEN: 22°-24° NOC: 15°-18° - řekl bych, že tohle by problém být neměl - teplo jim to fouká pěkně na kvetináče takže mají teplo na kořeny tudíš teplota OK. No jenom se mi stala taková nehoda s teplotou - měly tam asi hodinu 37° běželo topení, a odtah ne .......No nyní upravuju OCTEM, na přístí zálivky už snad seženu dusičnou kyselinu -------------- JJ chapes dobře - jedna amnezie má tyhle listy, stejně je ale nejlepší kytka, druhá amnezie je mrzák která se z toho pořád vzpamatovává a ta třetí je OK jenom o dost menší pac hafo dlouho klicila a pak se ejste nak sekla - ted uz roste a skankove sou vsichni ok ...

ps. hod si fotku pres cely

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Old Post 12-01-2011 v 12:09 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
Zdar

Listy netrhej - zbytecne je okradas o energii maximalne jestli se ti nezdaji spodni listy tak bych to probral, jinak bych to nechal....

A jinak to zbarveni mozna bude problem s ph a tim zpusobeny deficit nejakeho mikro prvku (horcik, zinek ....) jake mas ph odpadu a cim to ted zalevas ?? Jestli to mas kokos, tak bys mel asi uz hnojit ....


No je to kokos, ale je tam 30% žížalího trusu - ph odpadu nevím ... změřím při příští zálivce a ohledně toho škubání - ona si tima listama ohejbala malý větvičky, který rostly pod tím ... uplně je to deformovalo a tak sem ji trošku protrhal a rovnou když už sem byl u toho sem seškubal cely jedno patro od spoda

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Old Post 12-01-2011 v 18:27 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od (: FRODO


No je to kokos, ale je tam 30% žížalího trusu - ph odpadu nevím ... změřím při příští zálivce a ohledně toho škubání - ona si tima listama ohejbala malý větvičky, který rostly pod tím ... uplně je to deformovalo a tak sem ji trošku protrhal a rovnou když už sem byl u toho sem seškubal cely jedno patro od spoda


A tak listy se daji vzdycky ohnout, to neni duvod je strihat. Ale je to tvuj pest, tak si to pestuj jak uznas za vhodne . A dej si pozor na to ph .... tohle bude tvuj nejvetsi problem :P

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 12-01-2011 v 19:38 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Pozor na plíseň a teploty zkus doladit.. Příspěvek č. 42

Původní příspěvek od (: FRODO
growesweden: No světlo jsem dal výš už včera, napadlo mě, že by to tím taky mohlo bejt a taky, že by se za ním mohli začít táhnout a tak trochu víc růst... to s tím ph ses možná ají trefil...
Hehe. zvlhčovačku nastav tak aby v noci nefungovala,hrozí vznik plísně,pokud uz nebují..Noční teplotu na18°C. Optimální je rozdíl den/noc 10st.
Jinak s tím světlem jsi udělal dobre Máš dostatečný ofuk kytíz?fotky pls.

growesweden

Old Post 13-01-2011 v 07:55 AM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 43

Dnes po 8 přidám foto, zvlhčovačka nastavena, ofuk zajištují pc vetrácky - takže moc dostatečný nebude - jinak chystám dálší upravu celý pěstírny: 1) topení bude zajištovat 70w topnej kabel napojenej na termostat, který bude udržovat minimální teplotu 19° 2) instalace cooltube s vlastním ventilačním okruhem 3) instalace 2 ofukových větráčku na 220 4) instalace CO2 systému (zatim nepobezi) 5) vytapetování odrazovou folii namísto alobalu .... plánovanej čas upravy cca 22.-23.1. pač to už budu zdravej a dorazi mi potřebny veci

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Old Post 13-01-2011 v 14:37 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 44



FOTO

Stihl sem vycvaknout jen 4 fotky a dve z toho rozmazany pak mi klekly baterie u fotaku .... dnes treba poridim lip.

Ohledne te vlhkosti - je to supr - roste to tak 5x rychlejc
Ohledne te teploty - trochu sem to dnes posteloval tak zitra napisu jak se ty teploty ustalili

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Old Post 14-01-2011 v 15:35 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 45



Tak nafotil jsem nové foto

tady je:

1) HORNI POHLED
2) BOČNÍ POHLED

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Old Post 14-01-2011 v 19:31 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 46



1) SKUNK 1
2) AMNESIE VYČNÍVAJÍCÍ Z DAVU





edit:
Nemel bych jí zastřihnout? Zvohejbat, nebo co já vím, nějaký rady?

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Naposledy upravil (: FRODO :) 14-01-2011 v 20:31 PM

Old Post 14-01-2011 v 19:35 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 47



1) KRASNEJ TLUSTEJ ZDRAVEJ STONEK AMNESIE
2) PAK ŽE NENÍ CO PĚSTOVAT - SADBA NA PŘÍŠTÍ ROK

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Old Post 14-01-2011 v 19:37 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
(: FRODO :)
Stálý Člen

Karma uživatele (: FRODO :) - 75% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 48


A ještě jedna fotečka

10 cípej list xD





edit:
Taky přemýšlím, že příští zálivka bude už s hnojivem, co myslíte? Nebo pohnojit jenom amnesii a skunky ještě ne?

First indoor grow, kokos, 250w, 0,5m2 - 3x Amnesia haze + 3x Skunk #1

Naposledy upravil (: FRODO :) 14-01-2011 v 20:33 PM

Old Post 14-01-2011 v 19:43 PM
(: FRODO :) je offline   Profil uživatele (: FRODO :)   Find more posts by (: FRODO :)   Foto galerie člena (: FRODO :)   Click here to Send (: FRODO :) a Private Message   Add (: FRODO :) to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0671000 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív