Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Pokus s několika automatkama...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 49





A nakonec Annapurna... ta ještě potřebuje nejvíc, ale svítit na jednu kytku to teda nevim )

Old Post 11-02-2011 v 09:25 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 50

Omlouvám se za "malé" zdržení, ale porád pendluju a mám pomálo času...
A samozřejmě že lenost taky zapracovala, kort v předjaří kdy mě zmáhá únava z odcházející zimy a přicházejících alergií...
Takže už nevim kdy jsem je sklízel, ale zato vim že jsou dooost odolný ! Jelikož dozrávaly různě odnášel jsem je na půdu do tmy, kde bylo v tej době 0 stupňů celsia a okolo 85% vlhkosti... Některý přebornice byly v tomhle marastu skoro tejden (5-7 dní nejsem si jistej !!! A neutrpěly jedinej šrám, ni jediné plesnivé místečko a ani listy jim nepovadly !!!


Kytky jsem sušil ve skříni a některý skoro 3 týdny. Vážil jsem je už naprosto suchý a bez větývek se semínky, který taky kytce trochu síly na tvoření masy ubraly.
Vezmu to podle abecedy...

Angelmatik - 14 g
Annapurna - 23 g - jediná nedozrálá kytka... a to byla na světě minimálně 105 dní !
Cobra 1 - 14,2 g
Cobra 2 - 12,5 g
Cobra 3 - 5,9 g - taková slabá vyjímka...
Cobra 6 - 12,3 g
Onyx 1 - 22,7 g
Onyx 2 - 11,3 g
Onyx 3 - 13,6 g
Onyx 5 - 12,7 g
RRF 1 - 19,7 g
RRF 2 - 17 g
RRF 3 - 24 g
Snowryder - 10 g Obe kytky ! )

Což mi dává cca 212 g. Neni to žádný terno, ale svym způsobem jsem s tím počítal ! Věřím ale, že je možný dosáhnout slušný sklizně.
Kytky jsem totiž přesazoval, některý se mi dokonce vysypaly z květníku ! A ještě jsem opyloval 13 kytek, z toho 10 kytek dvouma samcema !
Semen mám vcelku dost což jsem rád že mám s čím experimentovat.

Fotky dodám zítra nejpozdějc během víkendu až najdu příznivou chvilku. Bohužel jsem opomněl zvěčnit před kosením Annapurnu takže bez ní.

Mějte se

Naposledy upravil vimnevim 17-03-2011 v 21:29 PM

Old Post 17-03-2011 v 21:16 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 51

Zdarek

skoda te anapurny - mohl jsi ji dat alespon na okno dozrat, urcite by to bylo lepsi nez ji sklizet trochu nezralou Jinak pekny pestitelsky pokus a preju mnoho zdaru do dalsich

btw taky budu opylovat automaty ale ne v tak velkem mnozstvi jako ty a budu to delat venku

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 17-03-2011 v 21:28 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 52

no ona už právě za oknem pár dní byla a nebylo skoro žádný slunko... nijak už nedozrávala ale ! semínka byly zralý už cca 15 dní před sklizní. Myslim že z toho bude super kříženeček na ven...

Mimochodem samce jsem měl jen tři... jednoho Snowryderáka a dva Cobráky... Ale mám pocit, že jsem prohodil Onyxe s Cobrou a to i ty samice ale nejsem si jistej, což mám trochu problém s určením rodičů.

Kdyby jste někdo podle fotek poznal co je co, tak mi to kdyžtak potvrďte bo vyvraťte...

Mimochodem už mi roste 6 potomků - 3 X Angelmatik(samice fem.) / Cobra (samec)
3 X RRF (samice) / Cobra nebo Snowryder
a dalších 6 mi klíčí - 3 X Annapurna / Cobra
3 X Annapurna / Snowryder

Tech 6 už rostoucích pojedu společně s řízkama z kytek, co mám připravený na ven...

Naposledy upravil vimnevim 17-03-2011 v 22:44 PM

Old Post 17-03-2011 v 21:35 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 53






Takže slíbené foto.... Všechny kytky jsou focený +- před sklizní.

foto č. 1 - Angelmatik...

foto č. 2-5 - Cobra...

Old Post 19-03-2011 v 14:08 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 54





Všeckery 4 Onyxy...

Old Post 19-03-2011 v 14:14 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 55





foto č. 1-3 Russian Rocket Fuel

foto č 4 - obě Snowrydeřice

Old Post 19-03-2011 v 14:20 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1389560 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív