Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Navrhujete vlastní design na trička?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
THeCed
Stálý Člen

Karma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% PěstitelskáKarma uživatele THeCed - 60% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 76  

Nápad Navrhujete vlastní design na trička? Příspěvek č. 1

Zdravím vespolek,

děláte si vlastní návrhy na trika, mikiny atd.? Nějakou dobu mi uzrávala v hlavě myšlenka nechat si potisknout triko vlastním dílkem...

To by samo o sobě nebylo nic světoborného, ale přemýšlel jsem spíš kde si to nechat udělat, protože tisknout to doma na inkoustovce a nažehlovat se mi moc nezamlouvá (nejistý výsledek). Tak mě napadlo rozjet tady v kuřárně lehkou debatu o různých nástrojích (návrh) vo používáte, a hlavně něco o způsobech tisku a praktických zkušenostech.

Jenom bych zatím nadhodil pár linků, v Brně stojí zato (mnozí asi znají) navštívit Nejlepší trička v pasáži Alfa, ale zatím nemám praktické zkušenosti -- když si člověk donese vlastní návrh -- tak se klidně někdo podělte o svoje poznatky.

Taky jsem natrefil na celkem zajímavý projekt T-Shock, kde si můžete vytvořit vlastní návrh na různá trika, mikiny i neobléknutelné předměty (puzzle) ve webové (Flash) aplikaci. Dá se celkem jednoduše využít paleta grafických prvků, klipartů, piktogramů apod. a navíc si můžete nahrát vlastní obrázky/grafiku (max 20 MB tuším). Potom si nasázíte celkem intuitivně na vyobrazený zvolený podklad svoje nápady, systém rovnou spočítá cenu podle množství tisku. Výtvory se dají (pokud se zaregistrujete) ukládat. Objednávání tisku a taky výstupní kvalitu jsem zatím nevyzkoušel, nicméně celý projekt je profesionální práce, ve smyslu „kreativní e-shop.“ Samotná aplikace je dobře vymyšlená i udělaná, jen zvětšování (jsem na to zvyklý, prohlížet si detaily) by chtělo trošku vylepšit. Každopádně je to dost originální myšlenka a řešení.

Tak se neváhejte podělit se svými zkušenostmi, pokud jste dočetli až sem :-)

THeCed

Kvalita je někdy více - třebas - celý balkon v energitce.

Old Post 23-11-2006 v 06:02 AM
THeCed je offline   Profil uživatele THeCed   Find more posts by THeCed   Foto galerie člena THeCed   Click here to Send THeCed a Private Message   Add THeCed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Hola, taky jsem přemýšlel o návrzích na triko či mikinu, a v šuplíku mi od kámoše už nějaký rok leží Canon nažehlovací papíry do home tiskárny.. Leč k realizaci zatím nedošlo, s těmi fóliemi na nažehlování to asi ani nemá moc cenu..lepčí je určitě ten profiprint obchod. Možná se k něčemu rozhoupu, ten T-Shock je fakt interesting, hlavně že se tam dá motiv taky uploudnout. Hodně zdaru v tvorbě tedy, klidně sem šoupněte i obrázek, pokud někdo už tvořil

Old Post 23-11-2006 v 06:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flí
Stálý Člen

Karma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flí - 71% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 123  

Příspěvek č. 3

ses mazak jestli tohle nosis normalne ven

Old Post 28-11-2006 v 20:04 PM
Flí je offline   Profil uživatele Flí   Find more posts by Flí   Foto galerie člena Flí   Click here to Send Flí a Private Message   Add Flí to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Ten T-shock to je mazec, dvě hoďky sem si v tom hrál a vytvořil si dvě povedený trika, který sem zaslal do soutěže jedné nejmenované firmy Good idea

Old Post 28-11-2006 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Květináč
Nový Člen

Karma uživatele Květináč - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 5

kdo si chcete sami tisknout trika:
navod na sitotisk http://tworbo.webzdarma.cz/nejlevnejcanejlip.htm
akorat ta chemie na emulzi, co tam je se neda asi moc sehnat, takze emulze se musi koupit

Old Post 28-11-2006 v 22:49 PM
Květináč je offline   Profil uživatele Květináč   Find more posts by Květináč   Foto galerie člena Květináč   Click here to Send Květináč a Private Message   Add Květináč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Květináč
Nový Člen

Karma uživatele Květináč - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 8 

Příspěvek č. 6

nebo trochu pankovejsi zpusob:
http://www.stencilrevolution.com/tu...lsview.php?id=2
http://www.stencilrevolution.com/tu...lsview.php?id=7

Old Post 28-11-2006 v 22:50 PM
Květináč je offline   Profil uživatele Květináč   Find more posts by Květináč   Foto galerie člena Květináč   Click here to Send Květináč a Private Message   Add Květináč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 7

Zajímalo by mě jakou barvou se to dělá...z čeho to je
Jinak nápadů je dost

Early Misty 2006

Old Post 29-11-2006 v 16:47 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 8

SEM SA KUKNITE

http://tricka.sme.sk/

Old Post 29-11-2006 v 16:52 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidam
Stálý Člen

Karma uživatele Aidam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 9

Ještě se daj trička dělat pomocí šablon a barvy na textil více najdete na www.stencilrevolution.com Párkrát jsem tam viděl dost dobrý,ale je to pracnější..

Old Post 01-12-2006 v 20:49 PM
Aidam je offline   Profil uživatele Aidam   Find more posts by Aidam   Foto galerie člena Aidam   Click here to Send Aidam a Private Message   Add Aidam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
industtry
Nový Člen

Karma uživatele industtry - 17% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 10



tu mam nejake vlastne navrhy co som vykutil co PHhotosope

Old Post 11-03-2007 v 19:03 PM
industtry je offline   Profil uživatele industtry   Find more posts by industtry   Foto galerie člena industtry   Click here to Send industtry a Private Message   Add industtry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 11

v pohode, tiez sa chystam zrealizovat..

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 11-03-2007 v 19:37 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Symbio
Stálý Člen

Karma uživatele Symbio - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 12

na trička se tiskne buďto sítotiskem syntetickýma barvama (ředitelné alkoholem), nebo spešl termofólií - tam se vyřeže každá barva zvlášť na plotru pak se to poskládá na sebe a "zataví" do textilie. je to prej dražší než sítotisk, ale nevím o tom zas nic moc... tady tisk tou folií můžete najít třeba tady www.delict.cz (dost vyšperkovaná grafika), nebo www.sketa.cz, www.inter-zone.cz (tam je dost odkazů)

Člověk fauna a flóra v symbióze...

Old Post 11-03-2007 v 20:28 PM
Symbio je offline   Profil uživatele Symbio   Find more posts by Symbio   Foto galerie člena Symbio   Click here to Send Symbio a Private Message   Add Symbio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zofka
Stálý Člen

Karma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% PěstitelskáKarma uživatele zofka - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 50 

Palec nahoru DIY clothes Příspěvek č. 13



nejakee moje vyytvory..

Peace, Love, Understanding
70W v-scrog bubbler

Old Post 12-03-2007 v 10:49 AM
zofka je offline   Profil uživatele zofka   Find more posts by zofka   Foto galerie člena zofka   Click here to Send zofka a Private Message   Add zofka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 14

symbio: kde takové barvy sehnat, jak se menujou? sem kdysi koupil na sítotisk cosi, ale to sou ředitelné vodou a nepracuje se s něma uplně košer. mysim že to sou obyč barvy na textil

Old Post 13-03-2007 v 09:42 AM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Symbio
Stálý Člen

Karma uživatele Symbio - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 15

dokktor: sehnat? no to nevim, ale řekl bych že mnohem jednodušší a levnější je když zajdeš do reklamky a necháš si to potisknout vod nich. páč na sítotisk musíš mít spešl síto + asi 3druhy chemikálií + UV lampu která ty chemikálie osvicuje ve vakuu (jednoduše řečeno).
taková A5 na tričko by měla v reklamním studiu vyjít na cca 80-100Kč, termofolie cca 200-300 (nejsem si uplně jistej)...

jinak barvy ředitelné vodou sou určený spíš na potisk papíru, jelikož při vyprání by ti na triku postupně bledly.

Člověk fauna a flóra v symbióze...

Old Post 17-03-2007 v 12:35 PM
Symbio je offline   Profil uživatele Symbio   Find more posts by Symbio   Foto galerie člena Symbio   Click here to Send Symbio a Private Message   Add Symbio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 16

to síto mám origo z reklamky, chemky a světla mě nevzrušujou, akorát ty barvy nemožu sehnat. btw viděls negdy tu folii v reálu nažehlenou na triko??? bléééé fuj blek faketus

Old Post 17-03-2007 v 22:19 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1792590 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív