Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 6x Blueberry x NYCD 250w sodik
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Phytamin Příspěvek č. 65

Cau.
Vypadaj moc hezky. Ty oholeny spodky jsou sexy
Pred fluschingem uz ale rozhodne nic nestrikej. Ke konci kvetu jsou holky nachylny na plisen a ten postrik do toho vubec sexy neni.

Jinak ode me K+ a at se dari dal!

Old Post 21-01-2011 v 15:22 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od Salatos
tyhle myslím povedený modely koupíte tadyhttp://www.sanniesshop.com/breeders-choice/


tohle je freebie, se to neprodava tohleto


citace:
Původní příspěvek od wassup
je to 80%sativa a 20%indika ale i tak se budu snazit udelat z toho huste palice..


pls muzes mi rict kde si to vycetl?? fakt by me to zajimalo pac jaky to je pomer nevim ani ja a to jsem vybiral pheno


s tim postrikem, jak jsem ja postrikoval paly tak se mi zdalo ze kdyz potom ty chlupy zacli znovu belnout po uschnuti ze se palicky trochu nabobtnavali

Old Post 21-01-2011 v 15:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 67

ja som nasiel ze je to presne opacne 80% indika 20% sativa

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 21-01-2011 v 17:39 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od w33d
ja som nasiel ze je to presne opacne 80% indika 20% sativa


nemyslis New Blue Diesel? tam je blueberry indica..... trochu poradne cist a ne jen prelitavat. wassup taky napsal nekompletni nazev. tohle se jmenuje Blueberry sativa x NYCD .......

Old Post 21-01-2011 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 69

hosi asi jsem to trosku zblbnul mno...nenapsal jsem kompletni nazev.kasleme ne to je to proste blueberry sativa x NYCD a uvidime co z toho bude.samosdrejmne to vypada nadherne..voni to strasne sladce...vetsi pomer boruvek av tom smes silnejsiho citronu,tak mi to pripada.je to nadhera.wassup

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 21-01-2011 v 19:15 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growesweden
Stálý Člen

Karma uživatele growesweden - 39% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 70

IMHO Velice povedený grow,chlape.Kytky se ti v pohodě vejdou takže nemusíš řezat ani měnit boxík.Ke konci snižuješ dávkování hnojiv,že ano?Jinak ten 14denní flusing taky velice hodnotím,protože jak se zda,víš co děláš!Povedený konec naplněn spoustu skvělých chutí i zážitků!Pekne.
Btw;jak jsou kytíz vysoké,pls?

growesweden

Old Post 22-01-2011 v 23:12 PM
growesweden je offline   Profil uživatele growesweden   Find more posts by growesweden   Foto galerie člena growesweden   Click here to Send growesweden a Private Message   Add growesweden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 71





35. den 12/12 na tech foutkach jsem zakrouzkoval mista,kde ty kyti fialovi...ale moc to videt na fotkach nejde...a je mozny ze uz to fialovi ted???

growesweden- ke konci snizuju hnojky,ale jen o par ml.(tak o2-3ml.)
ten flushing to je nejvetsi parada.ta chut je uzasna a teprve bude
kyti jsou vysoke +-48cm meril jsem to bez kvetinacu

zatim pestu zdar wassup

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 23-01-2011 v 08:33 AM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

hm to nevim teda jestli to fialovi, se mi zda ze jdou do bela....... jak jsem jel ja tak jsem tohle nevidel, a nikdo jiny si v tomhle smeru nestezoval. max jeden ze dva rezy jeli za zacatku pomaleji nez zbylych 18ks.....

Old Post 23-01-2011 v 16:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 73

jako ja si nestezuju...ale je to zajimave je to fakt po mistech fialove...me se to prave libi..wassup

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 23-01-2011 v 18:54 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od wassup
jako ja si nestezuju...ale je to zajimave je to fakt po mistech fialove...me se to prave libi..wassup


v tomhle stadiu by nic fialovet nemelo..... ke konci trochu listy..... radsi to kontroluj at se z toho neco nezjebe

Old Post 23-01-2011 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 75

je to normalni fialova jako byva u marihuany...fialovy i pestiky nektere...myslim ze k tomu pomohly hnojky...ze maji vice hnojiva tak je to dotahlo treba k fialoveni

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 23-01-2011 v 20:39 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 76






38.den 12/12 fialovy jich cim dal vice.vypada to dobre....

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 26-01-2011 v 13:31 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 77

čus ! hej od kial si mal seed popripade rezy ? lebo som nejako nepostrehol a inak nice grow a drzim palce nech to vyjde do konca

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 26-01-2011 v 14:01 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 78

cus.podivej se do bazaru.ted tam jsou. blueberry sativa x NYCD.wassup

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 26-01-2011 v 14:56 PM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wassup
Stálý Člen

Karma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% PěstitelskáKarma uživatele wassup - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 79





42.den 12/12 zacina to uz boptnat...

Můj první pořádní grow
250w S,WS AHčka!!!80*60

250w 6xWW sklizeno


250w 6x Blueberry x NYCD sklizeno

Balcony out

Old Post 30-01-2011 v 11:40 AM
wassup je offline   Profil uživatele wassup   Find more posts by wassup   Foto galerie člena wassup   Click here to Send wassup a Private Message   Add wassup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fajnšmekr
Nový Člen

Karma uživatele Fajnšmekr - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 80

moc pekne ti to jede... myslel jsem si ze si to prepnul az moc brzo, ale jak to tak vypada, tak se ti rozjely pekne... budu sledovat, zajima me vynos, mel jsem podobny podminky a wattaz jako ty

WEED IS ALL WE NEED...

Old Post 30-01-2011 v 19:46 PM
Fajnšmekr je offline   Profil uživatele Fajnšmekr   Find more posts by Fajnšmekr   Foto galerie člena Fajnšmekr   Click here to Send Fajnšmekr a Private Message   Add Fajnšmekr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4696140 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív