Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » help- Teplota ve skříni
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
bluebug
Nový Člen

Karma uživatele bluebug - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Dotaz help- Teplota ve skříni Příspěvek č. 1

Je to sice celkem začátečnickej problém tak mě za to snad neukamenujete, ale zajímá mě názor skušenějších, než udělám nějakou blbost. Problém je ten že skříň (cca. 150v x 100š x asi 50h) mám ve sklepě. Když lampa (400w HPS) svítí přez noc je to ok. Ale když zhasne teplota klesne až na 12.5 stupně, což není zrovna ideální. Skříň už jsem obalil polistyrenem a zateplil trochu dveře dekou. Co je podle vás nejjednoduší (nejlevnější) na zvednutí teploty.? Nejreálnější je asi nějaký horkovzdušný ventilátor, ale to je až krajní řešení kvůli financím. Teď ta otázka -> Jaké bude mít následky když na noc vypnu odtah ze skříně (bude stát vzduch) vím že kytky potřebujou v noční části cyklu kyslík. Budou hodně strádat když se přez noc nebude vyměňovat vzduch ? Snad jsem to napsal dost srozumitelně =)) díky za rady

Grower 4 ever

Old Post 04-12-2010 v 13:06 PM
bluebug je offline   Profil uživatele bluebug   Find more posts by bluebug   Foto galerie člena bluebug   Click here to Send bluebug a Private Message   Add bluebug to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 2

mám ten samý problém, v noci pouštím odtah 1krát za 2 hodiny na 15 minut a holky si nestěžujou a ten horkovzdušný ventilátor stojí kolem 250 Kč bez DPH, což tě vůbec nezruinuje

pročti si pořádně toto téma:

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=47332

Old Post 04-12-2010 v 13:45 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebug
Nový Člen

Karma uživatele bluebug - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3

Díky, ten thread jsem před časem už četl. Asi prozatím nastavím interval na ten odtah a uvidím co to bude dělat..

Grower 4 ever

Old Post 04-12-2010 v 13:59 PM
bluebug je offline   Profil uživatele bluebug   Find more posts by bluebug   Foto galerie člena bluebug   Click here to Send bluebug a Private Message   Add bluebug to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 4

horkovzdušnej ventilátor s příkonem 1000W ? hmmmm ideální volba taky třeba to mít puštěný nonstop žejo?
Spíš bych doporučil topný kabely

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 06-12-2010 v 08:20 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluebug
Nový Člen

Karma uživatele bluebug - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 5

no hodim tam ten teplovzdušnej 1kw větrák, nastavím termostat na nějakou "normální" teplotu a odtah dám cca 15min za 2hodiny. =)) problem solved

Grower 4 ever

Old Post 06-12-2010 v 17:02 PM
bluebug je offline   Profil uživatele bluebug   Find more posts by bluebug   Foto galerie člena bluebug   Click here to Send bluebug a Private Message   Add bluebug to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-05-2005 - musi to být ve skříni? - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8516880 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív