Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Co budete sázet příští rok , od sezóny 2009 až po současnost . II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 35 36 37 38 39 »
Autor
Téma 
Panduri
Nový Člen

Karma uživatele Panduri - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 577

Zdravim zdejší komunitu :-)

předem bych se chtěl omluvit za délku mého příspěvku a dost možná velkou dávku naivity a amatérismu v tomhle příspěvku. Budete mi to muset odpustit jakožto nováčkovi. Ovšem snažim se vstřebávat informace, co jen to jde a budu vám vděčný za každou radu.

Potřeboval bych poradit s výběrem genetiky. Vim, určitě si klepete na čelo, že vybírám zrovna teď, tak pozdě, resp. brzy. Pravda je taková, že mám před státnicema a furt vymýšlím, jak se zabavit od učení, tak si tak přemýšlím a rozhodl jsem se, že příští rok budu pěstovat a co bych chtěl pěstovat vybírám už teď. Tak pročítám místní fórum a různý popisy modelů u seedbank .

Ze začátku asi něco O MNĚ.
- hulim příležitostně, cca 1-2 × do měsíce. Jedná se buď o pohodičku na rybách nebo s partou kamarádů někde před hospůdkou
- hulim většinou z klasický fajfky a to čistý, bez tabáku
- jedná se o moje vůbec první pěstování, do teď jsem měl většinou něco od kámoše (vim, že měl na zahrádce Carnival, Pineaplle express, Opium a kupuje občas nějaký vnitřky vdovy apod.)

CHTĚL BYCH něco, co:
- mě hodí do pohody, uvolní od stresu. Mám rád po travce pocity štěstí, kdy si říkám, jak je ten život kurevsky nádhernej :-).
- vypěstuju venku. Jednalo by se o místo na kraji lesa ve Středních Čechách s tim, že možnost návštěvy místa bych měl tak 1, max. 2 × týdně.
- pojedu čistě přírodně
- nebude moc slabý, aby v partě neřikali, co je to za seno a aby to ocenil i kamarád, co jede tak 2 brka denně, ale většinou vnitřky.

Na závěr asi moje TIPY případně s tim, co si o nich myslim.
- Duran Poison // z výběru asi slabší, ale zamlouvá se mi jako 100% sativa a nejspíš pohodovym stavem
- Orange Bud
- BlueBerry // nevim, neuspí mě to spíš?
- White Widow // bojim se, aby mi stačila dozrát
- Mazar // myslim, že tahle indika asi nepřinese mnou chtěný stav :-)
- AK 47

Budu rád, když se k tomu kdokoliv vyjádří, třeba v podobě názorů na jednotlivý tipy, abych se mohl snadněji rozhodnout :-). Díky, snad jste to dočetli až sem a případně jsem vás nenasral nějakým "negrowerským" názvoslovím nebo tak :-).

Old Post 29-09-2015 v 17:17 PM
Panduri je offline   Profil uživatele Panduri   Find more posts by Panduri   Foto galerie člena Panduri   Click here to Send Panduri a Private Message   Add Panduri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 578

Zdravím
Jakožto začátečníkovi bych ti doporučil Shamana,Passion1 a Pamir gold.
Takový nenáročný brzo dokvétající odrůdy a budeš určitě spokojenej.Jak s výnosem tak stavama.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 29-09-2015 v 17:39 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 579

Durban Poison je také dobra volba. Purpurea Ticiensis či Super Cali Haze také neurazi a nejsou rozmazlene slecinky.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 29-09-2015 v 18:18 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sir_Major
Stálý Člen

Karma uživatele Sir_Major - 88% PěstitelskáKarma uživatele Sir_Major - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 580

Durban poison je skvělá volba. Pocity štěstí skutečně navozuje a roste snadno a spokojeně venku.

Old Post 29-09-2015 v 19:04 PM
Sir_Major je offline   Profil uživatele Sir_Major   Find more posts by Sir_Major   Foto galerie člena Sir_Major   Click here to Send Sir_Major a Private Message   Add Sir_Major to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hvězdář
Stálý Člen

Karma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% PěstitelskáKarma uživatele Hvězdář - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 581

Já bych se nebál ani nějakých autoflowerů, zasadíš v půlce května a na přelomu červenec/srpen sklízíš (60 dnů a pod jak píšou banky jsou nesmysly). Můžeš zkusit třeba natural seeds, levná genetika, ale pěkné kytky z toho rostou, celkem blbuvzdorné.

Old Post 30-09-2015 v 13:28 PM
Hvězdář je offline   Profil uživatele Hvězdář   Find more posts by Hvězdář   Foto galerie člena Hvězdář   Click here to Send Hvězdář a Private Message   Add Hvězdář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Panduri
Nový Člen

Karma uživatele Panduri - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 582

Tak to vypadá na nějaký outdoor od DP. Podle toho, co jsem tu pročítal, je dost oblíbený Durban, asi bych ho upřednostnil před Shamanem a Passion 1. Jen mám strach po přečtení diskuze o problémech v posledních letech s DP a hermatěním. Měl někdo problém s Durban Posion? Chtěl bych koupit 3 ks fem. semen.

K AF mám tak nějak, ani nevim vůbec proč, odpor. Asi si podvědomně myslím, že to prostě za tu chvíli nemůže mít kvalitu . Takže jestli DP poskytne kvalitní Durban, tak se rozhoduji mezi ním a La Blancou, která mi ještě byla doporučena. U tý si nejsem úplně jistej tou pohodičkou, co od toho čekám, vzhledem k převaze genů indicy. Sakra, netušil jsem, jak je těžký si vybrat .

Jinak sorry za zasírání vlákna, klidně ať to admin přesune, nenašel jsem vhodnější téma.

Old Post 30-09-2015 v 16:18 PM
Panduri je offline   Profil uživatele Panduri   Find more posts by Panduri   Foto galerie člena Panduri   Click here to Send Panduri a Private Message   Add Panduri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 583

No s tím AF to klidně vyzkoušej, kup 3 levná semínka u fair a uvidíš zda tě výsledek naštve nebo pozitivně překvapí. Pro mne jako outdooristu je fajn, že nemusím čekat až do října na doplnění zásobičky :-)

Old Post 30-09-2015 v 18:08 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Witko69
Stálý Člen

Karma uživatele Witko69 - 32% PěstitelskáKarma uživatele Witko69 - 32% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 584

Já bych se toho Durbana nebál. Vždyť nemusí byt od DP. Bulk seeds co. se da pořídit levněji a hermafroditismus není referovan téměř na žádném fóru.
Vyhnul bych se alternativam typu Early Durban, především od Flying Dutchman. Přece jen ta holandska genetika je dražší a zakonzerovavana. Co se mi osvedcilo z holandských genofondu jsou počiny Mandaly. Hodně muziky za rozumný peníz.

"Breed the best, and forget the rest" - Luther Burbank

Old Post 30-09-2015 v 19:12 PM
Witko69 je offline   Profil uživatele Witko69   Find more posts by Witko69   Foto galerie člena Witko69   Click here to Send Witko69 a Private Message   Add Witko69 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
suares
Stálý Člen

Karma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% PěstitelskáKarma uživatele suares - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 585

Durban z výběru asi slabší..ono je problém že většina lídí ho sklízí bud přezralej nebo nedozrálej a on pak ten stav je takovej o ničem a je proste jinej.. pěstim ho 4 roky takže fakt sem videl ty markantní rozdíly když sem to sklízelo po tejdnech v říjnu..taky je dost znát jestli je to skleník nebo klasickej out. Včera sem hulil durbana ze skleníku, kde týpek vychytal zalitý bilý trichomy (asi až 20.října)..proste mnohem lepší než vetsina indooru v okolí.. zvlast když se ubalí čistá mrkev. Ten sativovej stav je tam brutálně znát..naka vykydlost atd . neexistuje.. človek furt kouka, hlavou mu litaj myšlenky sem tam..a hlavně instatní smích 10 min po dopálení hned křeče v koutkách,záchvaty prostě mazec.. ale jak řikám ten konec človek musi udelat poctive.. ne ze se clovek koukne na net vidí začátek října.. tak to sekne na slepo.. a pak hlásí že to je model o ničem..jinak abych nebyl OT tenhle rok si nadělám klacky z white russianu od fair seeds,durbana a Special queena jelikož to sou modely co me nikdy nezklamaly sou hotový 10 - 20 října, stav silný (oboje 50/50),odolnost proti plisní u queena skvělá!! dycky par ložisek toho 20 října.. u WR taky neni špatná..Taky sou skvělí vzhledově orošenost brutál a tvrdost taky.. jediná škoda u durbanu je že ten vzhled palic neni lepší je tam menší orošenost a je řidčí ale to u satvi bejvá a stejně je pro mě TOP

Old Post 31-12-2015 v 09:39 AM
suares je offline   Profil uživatele suares   Find more posts by suares   Foto galerie člena suares     Add suares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 586

citace:
Původní příspěvek od Witko69
Co se mi osvedcilo z holandských genofondu jsou počiny Mandaly. Hodně muziky za rozumný peníz.


Mandala je španělská seedbanka nabízející genetiku hlavně z Asie a Afriky. Každopádně hodně muziky za rozumný peníz a jejich web nemá chybu.

Old Post 31-12-2015 v 10:08 AM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 587

citace:
Původní příspěvek od suares
jediná škoda u durbanu je že ten vzhled palic neni lepší je tam menší orošenost a je řidčí ale to u satvi bejvá a stejně je pro mě TOP


No já myslim že to neni až tak easy s tou sativou / indikou... já teď dojídim PP (90%sativa) a OB (90% indika)... je pravda že naměli ideální podmínky, ale zato měly všechny stejný. A sativovej PP má výrazně větší i tvrdší pálky... jen orošenej tolik neni, ale je o pár dní pomalejší, takže to bude asi tim.

Jinak na Durban mam taky dobrý vzpomínky

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-12-2015 v 10:56 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 588

citace:
Původní příspěvek od crazyben


No já myslim že to neni až tak easy s tou sativou / indikou... já teď dojídim PP (90%sativa) a OB (90% indika)... je pravda že naměli ideální podmínky, ale zato měly všechny stejný. A sativovej PP má výrazně větší i tvrdší pálky... jen orošenej tolik neni, ale je o pár dní pomalejší, takže to bude asi tim.


Řekl bych, že Orange Bud je taky sativa.

Old Post 31-12-2015 v 12:51 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 589

my bad, sorry... to ty český "dýleři" seeds, koukal sem teď na různý nabídky v různejch šopech po půlgramovym a mam v hlavě trochu guláš

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 31-12-2015 v 13:01 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 590

The Incredible Bulk - Dr Krippling Seeds opravdu to jde na kila,nekourim,jen na masti to pouzivam,z jara zasadim























The Incredible Bulk - Dr Krippling Seeds,pestoval nekdo outdor? V boxu uzasne...

alpine

Old Post 01-01-2016 v 00:07 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 591

nejak se to zblaznilo,asi ten silvestr,at to nekdo srovna,pokud to jde...diky

alpine

Old Post 01-01-2016 v 00:16 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 592

citace:
Původní příspěvek od Panduri
Tak to vypadá na nějaký outdoor od DP. Podle toho, co jsem tu pročítal, je dost oblíbený Durban, asi bych ho upřednostnil před Shamanem a Passion 1. Jen mám strach po přečtení diskuze o problémech v posledních letech s DP a hermatěním. Měl někdo problém s Durban Posion? Chtěl bych koupit 3 ks fem. semen.


U DP bych se bál jen fem seeds... leta regular bez problému, teď sem zkusil nějaký femky... jednou hermouš, podruhý mutant... a teď dotřetice (podle toho uvidíme jestli naposled) zkoušim fem od DP (brainstorm).

Shaman jakou out od DP je za mě TOP a hned za něj bych řadil sic slabší, ale dobrou holandskou naději která se mi osvědčila jako mimořádně odolná. Jen bacha na plísně u Shamana, když sou mlhy napodzim. Durban sem měl jednou, ale rád na něj vzpomínám... takovej "pohoda/klídek" model, roste pěkně, dozrává relativně brzo. Radši bych zaplatil víc za 10 regulerních a z těch vybral kolik samic budeš potřebovat.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 01-01-2016 v 08:47 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 35 36 37 38 39 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2010 - Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - 1166 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9277470 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív