Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Rakovina - Fénixovy slzy - vyléčí nebo ne ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 33

Ano cigarety zabijou vic lidi nez koureni konopi, ale to proto, ze cigaret se kouri nekolikanasobne vic a kouri to podstatne vic lidi nez konopi. K tomu ostatnimu se nebudu vyjadrovat, protoze to nevim a tady jde hlavne o srovnani cigarety vs. konopi a tak jsi taky smeroval tu tvoji logickou uvahu. A srovnavat koku a opium s alkoholem je nesmysl, jelikoz jsou to silne navykove latky a s tim spjate dalsi rizika.

Old Post 06-02-2012 v 18:34 PM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stick
Stálý Člen

Karma uživatele stick - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 34

H@nz: asi si necetl nic o konopi, kdyz pises takovy vety, ze se to da srovnat s cigarama. nebudu te poucovat, to si mel udelat sam nez si zacal neco sirit.. vzdyt je tady spousta rostlin, ktery jsou psychotropni a ty zakazany nejsou. a proc by vubec melo neco bejt zakazany, porotoze to zpusobuje zmeny vedomi? jedinej zakaz co je logickej je do 18ti let, protoze je clovek ve vyvoji a nemel by se narusovat.. ale kdyz chces mluvit o skodlivosti, proc stejne tak nekoukas na raf. cukr, na rostlinny tuky se spatnym pomerem omega kyselin? proc nekoukas stejne tak na prepalenej tuk nebo na pecivo? a co cokolada kinder s mlekem co deti tak potrebuji? nejvic skodlivin prijimas z jidla, piti, kosmetiky..
High: presne, opium a koka se vyuziva ve farmacii, ale konopi zatim ne.. to protoze konopi ma minimalni vedlejsi nezadouci ucinky. pokud se to da vubec nazvat nezadouci.

Old Post 06-02-2012 v 18:41 PM
stick je offline   Profil uživatele stick   Find more posts by stick   Foto galerie člena stick   Click here to Send stick a Private Message   Add stick to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stick! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stick
Stálý Člen

Karma uživatele stick - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 35

H@nz: si uplne mimo.. ))

Old Post 06-02-2012 v 18:42 PM
stick je offline   Profil uživatele stick   Find more posts by stick   Foto galerie člena stick   Click here to Send stick a Private Message   Add stick to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stick! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 36

stick prave ze jsem cetl o srovnani spalin z cigaretoveho koure vs. konopny meterial a oboji obsahuje defacto stejne svinstva. Opakuji: tyka se to koureni cigaret a KOURENI konopi (palice). Jinak s otazkama co je nebo neni zakazane a proc, se od ted neobracej na me, ale na nase zakonodarce, kteri ti to jiste vysvetli Dale pripominam, ze se tu nebavime o srovnani skodlivosti koureni konopi vs. skodlivosti tuku se spatnym pomerem omega kyselin.. Zakladni pointa od Higha byla, ze tabak a alkohol skodi, kdezto konopi leci - ja rikam, ze pokud konopi kouris, tak do sebe krom pozitivnich (lecivych) latek dostavas i skodlive zplodiny koureni a to pak nejake leceni jaksi ztraci trosku smysl. Takze si kdyztak dopln vedomosti, at nejsi mimo

Old Post 08-02-2012 v 16:39 PM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od High
Logická úvaha.....Proč je tabák a alkohol...legální?
A proč je marihuana zakázaná?....protože tabák a alkohol škodí a to někdo zatraceně moc potřebuje........a marihuana léčí a to někomu zase ohromně rve zisk.



Stát má monopol (daň) na alkohol a cigarety.
Jak by k tomu stát přišel, kdyby si každý to svoje oblíbený vyrobil nebo vypěstoval doma? :-)
Otázka škodlivosti je až na druhém místě a je to každýho věc. (pokud je tedy dospělý)

Old Post 08-02-2012 v 17:50 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipo22
Stálý Člen

Karma uživatele pipo22 - 59% PěstitelskáKarma uživatele pipo22 - 59% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 38

podle posledních výzkumů je tabák versus marihuana asi tento: kouření marihuany plně potlačuje škodlivost ostatních látek a tudíž se nezvyšuje riziko onemocnění . jedná se zatím o předběžné výsledky které se musejí ještě ověřit časem ale i to o něčem svědčí. s léčením rakoviny je to asi takhle: není konopí jako konopí a kde jedno pomáhá jiné nepomůže. proto je nutné udělat seriozní výzkum a používat tu správnou odrůdu popřípadě vyšlechtit konopí s účinkem na tu kterou nemoc.

Old Post 13-02-2012 v 20:03 PM
pipo22 je offline   Profil uživatele pipo22   Find more posts by pipo22   Foto galerie člena pipo22   Click here to Send pipo22 a Private Message   Add pipo22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 39

Můžu vědět pipo22, odkud jsi čerpal informace? Tomu nevěřím, že by kouření konopí jakkoliv potlačovalo škodlivost kouření tabáku nebo škodliviny při spalování konopí samotného. Já uznávám pro léčebné účely pouze vaporizaci, mast a nebo užívání výtažku příp. nějaké recepty na pokrmy z konopí. A s léčením rakoviny konopím je to podle mě otazník (jednoznačně lze pouze říci, že pomáhá zmírňovat nebo odstraňovat některé doprovodné nepříjemné jevy při rakovině).

Old Post 14-02-2012 v 20:04 PM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40

pipo22 , za mě je to hovadina co jsi napsal!
Kouření konopí tam kde dochází ke spalování a vzniku dehtu a dalších karcinogeních látek tak samotné látky které jsou navíc díky spalování v menší koncentraci jak u vaporizace nemůžou eliminovat jedy které do sebe vdechuješ tedy i kouřením trávy můžeš dostat rakovinu hltanu nebo plic.
A s léčením rakoviny za sebe to nemohu potvrdit(jsem onkologický pacient už 1,5roku) protože co jsem na sobě poznal jde pouze o vedlejší učinky - mírní bolest,zvyšuje chuť k jídlu ,eliminuje migrénu,pomáhá nespavosti,trávení,mírní třes,tlumí záchvaty a mozkové příhody ale samotný nádor nedokáže léčit!
Někdo tvrdí že pegasovy kapky to dokážou no neznám nikoho v reálu komu by to pomohlo.

Old Post 14-02-2012 v 20:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcLoad
Stálý Člen

Karma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% PěstitelskáKarma uživatele mcLoad - 86% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 41

mám onkologicky nemocnou maminku; je to už přes rok co jí diagnostikovali zhoubný karcinom žaludku;

při operaci nebylo možné nádor odstranit, navíc byly zjištěny metastáze na plících a játrech
suma sumárum jí doktoři dávali MAXIMÁLNĚ rok života

momentálně je to 14 měsíců od diagnózy, máti chodí už 12 měsíců na chemoterapie (vystřídala 4typy léčby včetně nějaké BIO v které bylo zařazeno pouze 150lidí z celého světa) a užívá opravdu velmi, VELMI silné fénixovy slzy (0,25g 3x denně - postupně zvyšujeme, další zvýšení dávky bude na 0,3g 3x denně a finální na 0,33 3x denně (podle Ricka Sipmpsona by se měl užívat 1g výtažku denně)

kdyby jste ji někdo viděl tak absolutně nemáte šanci poznat že jí něco je, podotýkám že na chemoterapie chodí víc než 12 měsíců a stále má všechny vlasy (!) má chuť k jídlu (velkou, občas mi přijde že má solidní žravku).... na to že jí doktoři dávali MAX rok života je velice vitální

zatím na všech vyšetření CT ten nádor stále rostl, po 6měsících užívání fénixových slz následovalo další CT a ten nádor se nezvětšil ani o 1mm, za další 3 měsíce následovalo další CT a nádor vykazoval zmenšení o 2mm v průměru což je obrovský úspěch a já i máti to přikládáme právě účinkům výtažku Ricka Simpsona

když mi ošetřující lékař řekl že to je zázrak že máti je stále dobře, že vypadá dobře, má chuť k jídlu atd. tak opravdu věřím tomu že fénixovy slzy mají moc vyléčit rakovinu, nevím jestli úplně (to ukáže až čas)

800W/1200W/SOIL (AK-47)

250W/600W/HLÍNA (ST3/CM/SO/NL/HG/AK47/HP/WOxCH)

Old Post 15-02-2012 v 10:57 AM
mcLoad je offline   Profil uživatele mcLoad   Find more posts by mcLoad   Foto galerie člena mcLoad   Click here to Send mcLoad a Private Message   Add mcLoad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Přeji tvojí mamce pevné nervy a brzké uzdravení, moje to měla na slinivce a dávali jí 6týdnů až 6 měsíců života bylo to zlé museli se i roztahovat žlučovody a na to nakonec umřela protože se zavčas neměnil dren a potom už bylo pozdě ,ale k té slinivce - používali jsme k chemoterapii přípravky ovosan pak bio-bran spolu s výtažky z měruňkových jader .Nejenže jsme nádor zastavili a zmenšoval se ale vracela se i chuť a vitalita .Vydržela rok a půl a nebýt nešťastného zákroku k napravení drenu a pak nastoupila celková otrava krve a bylo to.
Rakoviny je čím dál víc ale i víc lidí se vyléčí a cokoli pomůže je naděje i pro ostatní takže pokud se ukáže i tohle jako možná cesta bude jen dobře.

Old Post 15-02-2012 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dan.Bass
Stálý Člen

Karma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% PěstitelskáKarma uživatele Dan.Bass - 34% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 280  

Příspěvek č. 43

Nejdůležitější pro vyléčení karcinomu je dle mýho psychika. Pokud je špatná a pacient sám sebe předčasně odepíše, pak nepomůže ani svěcená voda, ani Fénix. Ten však mj. může právě psychiku výýrazně zlepšit, což se hodí právě víc, než by se zdálo. Mému otci diagnostikovali před měsícem terminální karcinom prostaty. Ihned druhý den jsem připravil Fénixe z těch nejlepších indik, které jsem měl k dispozici. Taťka je hned začal požívat, ale právě kvůli těžké depresi a samozřejmě kvůli rozrostlosti a hlavně dediferencovaný povaze nádoru za 2 týdny (!!!) zemřel. Přesto jsem na Slzy nezanevřel a věřím, že kdyby se na všechno přišlo o hodně dříve, že léčba extraktem mohla bejt úspěšná. Ostatně viz příspěvky nad tím mým. Držím všem onkologickejm pacientům všechny palce, co mám! Mc Loade, věřím, že s mamkou ten boj vyhrajete.

Pro vousáče: nádor slinivky je prakticky nevyléčitelnej, zemřela mi na něj na pozdim babička. Tý jsem samozřejmě Fénixe nenabízel. Ale ten konec byl naprosto šílenej, ale to ti asi nemusím vysvětlovat, viděl jsi to sám.

Old Post 15-02-2012 v 20:07 PM
Dan.Bass je offline   Profil uživatele Dan.Bass   Find more posts by Dan.Bass   Foto galerie člena Dan.Bass   Click here to Send Dan.Bass a Private Message   Add Dan.Bass to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stick
Stálý Člen

Karma uživatele stick - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 58  

Zdraví Příspěvek č. 44

H@nz: asi sme kazdej cetl neco jinyho, ale ty hledas skodlivost takze ji najdes. ja hledam rozdil a ten sem nasel taky, jenom ty nejsi schopnej brat jak to je. i kdyz ti to nekdo rekne, tak stejne napises ze neveris. a potom veta (jednoznačně lze pouze říci, že pomáhá zmírňovat nebo odstraňovat některé doprovodné nepříjemné jevy při rakovině). nevis moc o rakovine kdyz pises zase tohle. zajimalo by me treba jaky sou neprijemny jevy pri rakovine, pokud uz to neni nejak vetsi pripad? nebo o jaky jevy presne se jedna? zmirnit a odstranit je docela rozdil u rakoviny. potom to "pouze" je tam navic, ale to sedi k tvoji povaze odmitat. ono je to cely trochu jinak, pacientum je spatne vzdycky jenom z lecby. oni by totiz ani nevedeli ze maj rakovinu dokud by tu nebyl nalez na tech jejich drahejch pristrojich.a pak cloveka vystarsi a zenou na "lecbu" ze prej aby nebylo pozde.ty chytraci nevi jak vznika rakovina, nevi proc vznika, neznaj jeji prubeh a ani pripadny komplikace. a pak dou lecit nejvetsima jedama co clovek kdy stvoril a vsichni si nechavame namluvit ze je to to nejlepsi. vite ze sestry nosi cytostatika v rukavici a v rousce a musi se k tomu chovat jako k nebezpecnymu odpadu? a oni to pak pacientum striknou do zil?? tomu veri velka cast tyhle zvraceny spolecnosti, ze je tohle muze vylecit, nebo dokonce vylecilo..
rakovina obecne neni o nic horsi nez angina nebo chripka.. bigfarma lze na vsechny strany a manipuluje strachem. chudaci doktori tomu sami veri, ze to tak vsechno je. Germanska nova medicina vam da odpoved na vsechny "nemoce". praktikuje se uz 30 let a diky ni jsou lidi zdravi. leukemie neni nemoc, rakovina neni nemoc, aids neni nemoc, tuberkuloza neni nemoc,atd.. jsou to programy ktery nas maj chranit v pripade urcityho konfliktu. biologicky nutny programy. http://www.cez-okno.net/rubrika/ser...a-nova-medicina nebo http://gnm.webnode.sk/ryke-geerd-hamer/ nebo http://paprsky1.de/Germanska_nova_m...na_dr__ha.html.
kdyz to clovek pochopi, zjisti ze nepotrebuje zadny doktory a jejich pochybny teorie o zlejch virech a bakteriich.

Old Post 16-02-2012 v 13:43 PM
stick je offline   Profil uživatele stick   Find more posts by stick   Foto galerie člena stick   Click here to Send stick a Private Message   Add stick to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stick! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

stick nevíš co plácáš!
Rakovina jako u mě (tenké střevo) bolí podobně jako ledvinová kolika což je druhá největší bolest co člověk cítí .Co se týče cytostatik
Sestry s tím pracují 8 hodin denně a musí s tím být v kontaktu na střídačku co každý 2-3 den je to částečně toxické a protože ony s tím pracují je u nich velké riziko že mohou taky onemocnět ,kdežto já si tam lehnu na 2 hodky dostanu do žil a jdu domů navíc během prvních pár hodin drtivou většinu toxinů pak přefiltruju přes játra a ledviny a ven do WC ! ale když tam pracuješ a musíš to čichat atd je to podobné ne-li horší riziko.Ano je to psychika a musím věřit že mi to pomůže i když je mi jasné že ty jedy škodí nejen rakovinovým ale i zdravým buńkám
Člověk to pochopí až tu rakovinu dostane a pak se běž léčit k Germánům.
Jistě že je to částečně komerce ale kde není, jenže i tak je to nákladná léčba a momentálně není kouzelný proutek či medikament který nás toho dokáže zbavit a pokud je v přírodě pak zatím je ještě neobjeven ,jsou pouze jen přípravky které pomáhají to ano.
ps: mluvíš o chytrácích kteří neví jak vzniká rakovina ,mno buď si jistý že ty určitě to nevíš!

Old Post 16-02-2012 v 14:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@nz
Stálý Člen

Karma uživatele H@nz - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 46

stick: Nevěřím, že by kouření konopí jakkoliv potlačovalo škodlivost kouření tabáku nebo škodliviny při spalování konopí samotného, protože jsem četl studii, kde to bylo jasně popsáno a dávalo to smysl. Klidně si přečtu článek/studii, kde se popisuje opak, když mi nějaký takový materiál poskytneš (vůbec se tomu nebráním) a potom si udělám závěr a napíšu to sem.

Jinak rakovinu jsem nikdy nějak extra nestudoval (základní informace ale mám), ale stojím si za tím, že v tomto směru jediný 100% prokázaný pozitivní účinek v podávání kanabinoidů je zmírnění nebo odstranění průvodních jevů jako je např. bolest, nechutenství, deprese, špatný spánek a nebo třeba nevolnost při chemoterapii. Že by kanabinoidy přímo dokázaly zabránit šíření rakoviny nebo třeba dokázaly odstraňovat nádory, nevěřím a zde popsané zkušenosti s onkologicky nemocnými pacienty to taky dokazují. A taky věřím v jistou účinnost současné léčby rakovinných onemocnění, což je rentgenové ozařování a chemoterapie, protože znám případy, kde tato léčba pomohla a určitě tuto léčbu nezatracuju jako ty. A jinak přeju všem takto nemocným nebo jakkkoliv jinak nemocným lidem úspěsný boj a vyléčení.

Takže asi tolik můj postoj k věci a pro tvé pochopení

Old Post 16-02-2012 v 15:31 PM
H@nz je offline   Profil uživatele H@nz   Find more posts by H@nz   Foto galerie člena H@nz   Click here to Send H@nz a Private Message   Add H@nz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stick
Stálý Člen

Karma uživatele stick - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 47

vpohode. akorat ze to je taky nepochopeni problemu, kdyz veris ze chemo pomaha. je tu hodne veci, hodne studii, hodne knizek kde je napsana pravda, proto se neda chemo obhajovat. tak studuj.

Old Post 16-02-2012 v 19:45 PM
stick je offline   Profil uživatele stick   Find more posts by stick   Foto galerie člena stick   Click here to Send stick a Private Message   Add stick to your buddy list     Navštiv homepage uživatele stick! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Není nic co tvrdíš ,protože jinak by rakovina přestala být problém.
Chemo se nedá obhájit je to oboustranná záležitost která umí fungovat v nemocném těle i kladně ,ale to člověk který to nikdy nepotřeboval vůbec nepochopí.
Není žádná studie ,kniha,věc která řeší problém rakovina ,jen si to namlouváš.
Je to stejný blud jako x náboženství a božstev ale v reálu si svůj život řídíš hlavně ty a nikdo ti nepomůže.

Old Post 16-02-2012 v 20:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3855160 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív