Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » poradte mi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kliďas
Nový Člen

Karma uživatele kliďas - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2002
Příspěvků: 1 

Škůdci Příspěvek č. 1

Ďakujem za užitočné rady a množstvo článkov ktoré ma potešili a zároveň veľmi poučili. Netušil som že môže byť až toľko vyznavačov tohoto super relaxu. Skusili sme s kamaratom hulit a uplne nás to zobralo, je to super pocit, ktorého sa už nemienime vzdať. Mam par nejasnosti a tak sa chcem opytať:

1. aká má byť minimálna vzialenosť od kvetináčov resp. samotných stoniek medzi sebou?
2. treba strihať stonky od vrcholu alebo radšej najspodnejšie listy?
3. Čítal som o výnose a nerozumiem tomu. Ak je výnos 1W/0,5g a mám napr. 400W výbojku, mám potom výnos 200g na celú sadbu nezávisle od počtu stoniek alebo výnos 200g na každej stonke.

Nechceme to s kamaratom kupovať (ale pestovať si sami - ide o pestovanie doma - INDOOR) nech nie sme prezradený ( nie každý to chápe a nemusí sa začať o nás nikto zaujímať), nech máme super pocit z dobre odvedenej práce a nech zbytočne nepestujeme veľa.
Ešte som to neskušal a tak ma ospravedlnte za otázky pre Vás možno hlúpe.Ďakujem.

Old Post 18-12-2002 v 10:45 AM
kliďas je offline   Profil uživatele kliďas   Find more posts by kliďas   Foto galerie člena kliďas   Click here to Send kliďas a Private Message   Add kliďas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-10-2009 - Poradte... - 1 odpovědí
05-10-2008 - Poradte větrák - 3 odpovědí
16-05-2006 - Poradte pls - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2221050 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív