Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Domácí hašiš přes led
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 65

Z talíře se to ale pěkně na chuja seškrabává suché Raději ty filtry .. to je parada.

Old Post 31-10-2011 v 10:34 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scene
Nový Člen

Karma uživatele scene - 89% PěstitelskáKarma uživatele scene - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 66

Táákže

oba talíře jsem dal na pár hodin do trouby na 50 stupňů,aby se odpařily poslední zbytky vody na povrchu.Zbylo čistě jen husté bahno,tak jsem vzal kávovou lžičku,nabral a pleskl to na pap.kapesník.A hle,kapesník si saje vodu a matroš zůstává přilepený,odlepit jde lehce a hlavně v jednom kuse,výsledkem je nádherně tvarovatelná hmota,kterou si jdu hned zakouřit :-D

Old Post 31-10-2011 v 11:10 AM
scene je offline   Profil uživatele scene   Find more posts by scene   Foto galerie člena scene   Click here to Send scene a Private Message   Add scene to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 67

Taky jsem to zkoušel přes tuhle suprovou metodu. asi tak ze 120g suchých lístečků a malých paliček jsem vytáthl něco málo přes 3g. Neni to moc, ale měl jsem fakt málo ledu. Opravdu paráda.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 04-11-2011 v 19:35 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 68



tak taky neco prihodim

listi od palic z letosniho outu...nevim kolik proste to co je na fotce
kdybych z tech stejnejch listu zkusil jeste jedno kolo asi by toho taky nebylo uplne malo co jsem je tak zkoumal, ale coz holt bude silnejsi maslicko a masticka

akorat jsem dneska zjistil ze mi ten mensi kousek zplesnivel nejspis jeste nebyl uplne vysusenej kdyz jsem ho daval do pytliku..

Naposledy upravil Rákosníček 08-11-2011 v 16:29 PM

Old Post 08-11-2011 v 16:17 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od Rákosníček
tak taky neco prihodim

listi od palic z letosniho outu...nevim kolik proste to co je na fotce
kdybych z tech stejnejch listu zkusil jeste jedno kolo asi by toho taky nebylo uplne malo co jsem je tak zkoumal, ale coz holt bude silnejsi maslicko a masticka

akorat jsem dneska zjistil ze mi ten mensi kousek zplesnivel nejspis jeste nebyl uplne vysusenej kdyz jsem ho daval do pytliku..


Moc hezký. Kolik bylo géček, teda spíš kilogramů tý sušiny, ze který jsi to dělal?


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 08-11-2011 v 17:53 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od frek


Moc hezký. Kolik bylo géček, teda spíš kilogramů tý sušiny, ze který jsi to dělal?


no nevazil jsem to, ale rekl bych od oka tak kilo +-

Old Post 08-11-2011 v 18:23 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mtm1234
Stálý Člen

Karma uživatele mtm1234 - 55% PěstitelskáKarma uživatele mtm1234 - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 112 

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od denyg
BloodyBeer: Ahoj, jestli tu už podobný návod je, tak se omlouvám, já ho tu nenašel. Nebo aspoň určitě ne detailně rozebraný a s fotkama. Jinak, co se týče poměru materiál x konečný produkt, tak se to každou "várku" hodně liší. Dávám tak pětinu až čtvrtinu toho kyblíku a mívám z toho 2-6 gramů hašiše. V tomto stále nemám jasno - jednou jsem dělal jen z palic, čekal jsem, kolik toho nebude a byla to jen třígramová kulička, zato lepkavá a funkční jakxviňa. Naposledy jsem dělal z orosených lístků (pár spodků tam taky bylo, ale minimálně), čekal jsem sotva dva gramy a bylo jich šest. Při přibližně stejném množstvím materiálu. Pokud je tu někdo, kdo mě může objasnit, čím to může být, nechť se ozve! Tipuju, že množstvím pryskyřičných žláz, ale nemyslím si, že orosené lístky by jich měly víc než samotné palice....

cau,ty jsi ty palice na ten has strihal ?? ja to striham ale ne moc nadrobno, jinak to projde tim sitem,duvod strihani je ten,protoze z hustčich palek nemaj kudy vypadnout trichomy,chladi se proto aby zkřehly trichomy a ulomili se ....jen tak na okraj

Old Post 15-01-2012 v 17:32 PM
mtm1234 je offline   Profil uživatele mtm1234   Find more posts by mtm1234   Foto galerie člena mtm1234   Click here to Send mtm1234 a Private Message   Add mtm1234 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rum
Nový Člen

Karma uživatele rum - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 72

Tak metodu sem vyzkoušel a můžu říct, že super. Sušinu sem ale celkem dost prodrtil mezi dlaněmi, pořádně rozmixoval se sněhem (byl čerstvě nasněžený). Nechal den odstát a výsledek byl neskutečně černý a plastický haš. Výnos cca 1/10 materiálu. Nedělal bych to všek z 10 g listů. Buďto z pořádného množství, nebo z nepodařených modelů. A sušit určitě přes kapesník, nebo lžičkou nabrat na filtr, ten si veme celkem dost vody a dosušit v papíru.

Old Post 20-02-2012 v 08:26 AM
rum je offline   Profil uživatele rum   Find more posts by rum   Foto galerie člena rum   Click here to Send rum a Private Message   Add rum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 73

i like vodny has ... konecne som skusil a poviem ze bolo to daco luxus jak sa hovoriii spokojnost proste ... a z toho maaala no , ok

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=985706#post985706

Old Post 09-03-2012 v 20:50 PM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 74

Jedna technika přes suchý led

http://www.youtube.com/watch?featur...1&v=6-Z9-dARjP8

Old Post 14-03-2012 v 23:04 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jandys666
Nový Člen

Karma uživatele Jandys666 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 75

Děkuju, koncem června vyzkouším a hodím info, jak to šlo :-) K+

Old Post 10-05-2012 v 12:18 PM
Jandys666 je offline   Profil uživatele Jandys666   Find more posts by Jandys666   Foto galerie člena Jandys666   Click here to Send Jandys666 a Private Message   Add Jandys666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Travojed
Stálý Člen

Karma uživatele Travojed - 92% PěstitelskáKarma uživatele Travojed - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 76

Ahoj Denyq, dnes jsem vyzkoušel tvou metodu, přesně podle návodu, updatnu to pak s fotkou a gramáži, zatím to je moc krásne.

artclan.eu - herní portál

10 000 lidi sedi pri televizi, 500 000 lidi pracuje, 1 000 000 lidi spi, 200 000 lidi dela domaci cinnosti, 50 000 lidi je v kine, 500 000 lidi je na pocitaci. a jen 1 blbec si cte muj profil:-D

Old Post 05-08-2012 v 16:35 PM
Travojed je offline   Profil uživatele Travojed   Find more posts by Travojed   Foto galerie člena Travojed   Click here to Send Travojed a Private Message   Add Travojed to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Travojed! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vencias
Nový Člen

Karma uživatele vencias - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 77

Čus, fakt pěkný návod. Chtěl bych se zeptat proč to necháváš odstát v té petce? já jsem to teda odstát nenechal a rovnou jsem to přelil přes filtr. z asi 5G listů mám na dobré osobo. pro jistotu jsem přelitou vodu nechal ve sklenici a druhý den jsem jí přefiltroval znova ale vypadá to že tam už nic není.

Old Post 27-08-2012 v 15:45 PM
vencias je offline   Profil uživatele vencias   Find more posts by vencias   Foto galerie člena vencias   Click here to Send vencias a Private Message   Add vencias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 78

citace:
Původní příspěvek od vencias
Čus, fakt pěkný návod. Chtěl bych se zeptat proč to necháváš odstát v té petce? já jsem to teda odstát nenechal a rovnou jsem to přelil přes filtr. z asi 5G listů mám na dobré osobo. pro jistotu jsem přelitou vodu nechal ve sklenici a druhý den jsem jí přefiltroval znova ale vypadá to že tam už nic není.


zdarec,taky sem to zkoušel,že to nenecháš odstát,ale prolél sem to filtrem a tam nic takže to bude lepší odstát xD

Old Post 25-01-2013 v 14:04 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 79



Zdárec,
Vyrobeno mokrou cestou přes led, tak nějak podobně jak je tady uváděno.
Míchám v kýblu vrtačkou dokud led nevymíchám, min 30 min, má to tak 3 C, pak přeleji přes jemné síto do 4l pet, nechám 24 hod stát, centimetr nad dnem mám malou dírku kterou vodu pomalu vypustím, zbytek vody a toho blátíčka rozmíchám a vyleju do kávových filtrů, pak už jen vykapat a tvarovat.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 07-03-2013 v 19:11 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 80

Cau kuciii, nemate nekdo tip cim se da nahradit ten kavovej filtr?..dik

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 17-08-2014 v 20:31 PM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-04-2005 - Domácí výroba hašiše - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2351640 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív