Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Z čeho připravit mast: vepřové sádlo, vazelina, kokosový nebo palmový tuk?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 49

Jasně, ono už kolikrát stačí, že je v té masti hromada látek z toho konopí. Hrozně ale záleží na kvalitě sádla.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 31-10-2012 v 15:37 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 50

No sadlo bude domace zo zabijacky a z vnutornrj casti svine

Old Post 31-10-2012 v 17:55 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 51

Vnitřní nebrat!

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 01-11-2012 v 15:13 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 52

Precoo?...vraj sa niekedy na tieto ucely pouzivalo vnutorne bravove sadlo.........???...trochu viac ho citit ale to by nemal byt problem.

Old Post 01-11-2012 v 15:50 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 53

Trvanlivost je mizerná, ale je to tvoje věc a s tím kafrem atd. to bude asi bez problému.
Sorry píše mi to rychleji než myslí.

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 01-11-2012 v 15:56 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 54

Pogooglil som a vraj vnutorne je lepsie konzistenciou a takisto koli najmladsim tukovym bunkam...no neviem.S tu trvanlivost mozno vyriesi pridavok silic a gafru a takisto je samozrejmostou skladovanie v ladnicke pripadne mrazaku

Old Post 01-11-2012 v 18:04 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 55

Neni nad pravé prasečí sádlo,je přírodní a skvěle se roztírá.
Aby se nekazilo tak pokud se používá tak se skladuje v ledničce a pokud ho je více tak na mražák.
Rozhodně to je lepší než ta chemická sračka vazelina.
A co se smradu týče,tak to je pro nemocné a pokud to má pomoct,tak je to snad jedno,ne?



Fanánkův out 2010

Old Post 01-11-2012 v 23:19 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 56

jojo, dělá se normálně z vnitřního, johny se asi jen trochu sekl nicméně ze sádla už nikdy...vazelína to samé...půjdu už jen přírodní cestou a to - bambucké máslo, kokosový a kakaový tuk nechává nemastný film, krásně se roztírá a vsakuje. je to sice na nemoc, ale když to jde i jinak,tak proč to dělat ze sádla? hodně lidí co znám, tak ze sádla nechce, ať už kvůli pachu, tak konzistenci a skladování...

Old Post 02-11-2012 v 05:59 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
John.Mall
Stálý Člen

Karma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% PěstitelskáKarma uživatele John.Mall - 83% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 296  

Příspěvek č. 57


A ještě jeden odkaz http://www.ekokoza.cz/eshop/Vyroba,...i/Oleje,a,tuky/

Já to jebu...


Jsou chvíle, kdy Ti vůbec nepomůže, že umíš napsat slovo MYSLIVEC.

Old Post 02-11-2012 v 15:55 PM
John.Mall je offline   Profil uživatele John.Mall   Find more posts by John.Mall   Foto galerie člena John.Mall   Click here to Send John.Mall a Private Message   Add John.Mall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 58



čau čau čau, tak aby jsem to nějak ukončil, tak nakonec všeechno v pořádku, s voskem to ztuhlo tak akorát, takže spokojenost...nakonec jsem ještě objednal nějaké tuky,tak jsem zkusil i ten kakaovy, a je asi nejtužší ze všech použitých ale možná to jen klamalo, protože toho bylo jen 400ml balení, ostatní 3000...do bylinkové jsem přidal ještě takový ten olejíček na aromateripii, divokou višeň a krásně to voní takže díky za rady a tady ještě pokud někdo dělá ve větším, tak : http://www.lekarna.cz/kelimek-s-vic...100ml-50ks-spv/ bral jsem 8 balení a tím doprava zdarma, víčka zatím sedí, uvidíme jestli se nějak nepohnou tak se mějte

na fotkách 1. čistá 2. bylinková. jsou čerstvě nalité,tak ty barvy se ještě stáhnou do medova a světlezelena

Old Post 07-11-2012 v 13:04 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yára
Čestná Členka

Karma uživatele Yára - 6% PěstitelskáKarma uživatele Yára - 6% PěstitelskáKarma uživatele Yára - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od P@ulex
Mno nic proti sádlu nemám, ale doporučil bych udělat mastičku z palmového nebo kokosového tuku.
Cena palmového je 250g/45-55kč
Cena kokosového je kolem 80-90 kč (prodávaj to ve sleničkách, ale nikdy jsem si nevšiml kolik toho je, odhadem tak kolem 250g)


Oba produkty jsou čistě přírodní bio, dají se koupit ve zdravé chálce.
Jestli je někdo proti mému názoru nechť se projeví


Vepř. sádlo pro lékárny s atestem najdeš tady
Unguentum simplex 500g Fagron, dá se objednat na internetu.Cituji:
"Farmaceutická surovina dodávaná výhradně s kvalitativním certifikátem Státního ústavu pro kontrolu léčiv Praha." Cena cca 225,-Kč

Nedělej lidem to, co nechceš, aby oni dělali tobě!

Old Post 25-02-2013 v 08:37 AM
Yára je offline   Profil uživatele Yára   Find more posts by Yára   Foto galerie člena Yára   Click here to Send Yára a Private Message   Add Yára to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yára
Čestná Členka

Karma uživatele Yára - 6% PěstitelskáKarma uživatele Yára - 6% PěstitelskáKarma uživatele Yára - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od fananek7
Neni nad pravé prasečí sádlo,je přírodní a skvěle se roztírá.
Aby se nekazilo tak pokud se používá tak se skladuje v ledničce a pokud ho je více tak na mražák.
Rozhodně to je lepší než ta chemická sračka vazelina.
A co se smradu týče,tak to je pro nemocné a pokud to má pomoct,tak je to snad jedno,ne?




Vepř. sádlo pro lékárny s atestem najdeš tady
Unguentum simplex 500g Fagron, dá se objednat na internetu.Cituji:
"Farmaceutická surovina dodávaná výhradně s kvalitativním certifikátem Státního ústavu pro kontrolu léčiv Praha." Cena cca 225,-Kč

Nedělej lidem to, co nechceš, aby oni dělali tobě!

Old Post 25-02-2013 v 08:39 AM
Yára je offline   Profil uživatele Yára   Find more posts by Yára   Foto galerie člena Yára   Click here to Send Yára a Private Message   Add Yára to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

Zdravím chtěl bych se zeptat,šlo by místo klasické vazelíny použít bambucké máslo _? nebo ho mám použít jen jako příměs _?

V podstatě ani nemám tušení jakou to má konzistenci poradí mi prosím někdo_? nechci objednat půl kila jen abych zjistil jak to vlastně vypadá jak se to vstřebává a jak roztírá..

Má s tím někdo zkušenosti_?

Děkuji

Old Post 16-06-2013 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 62

čao, mi se osvědčilo dávat spolu s vazelínou - lepší konzistence, vazelína udrží chvilku mastný film,máslo se rychle vstřebává...při pokojové teplotě je máslo tuhé, při nabrání prstem se začne pomalu tavit, ale mám i čistě masti jenom z másla a taky lidi berou...100 lidí 100 chutí. někdo dělá jen z vazelíny, někdo jen ze sádla,...někdo smíchá vše co jde takže záleží čistě jen na tobě a co od toho očekáváš

Old Post 24-06-2013 v 20:21 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stroh
Nový Člen

Karma uživatele stroh - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 63

Pánové, tak sádlo je dobrá surovina. Pracoval jsem v Holandu na jedné farmičce, kde jsme připravovali extrakty z konopí a do mastí se nám nejvíc osvědčilo sádlo. Ostatní ingredience jako palmový či kokosový tuk jsou taky v pohodě, ale zase zatěžují zbytečně prostředí, takže jsme je používali jen minimálně. Sádlo jsme brali od farmáře a čistili ve speciálních ultrazvukových vanách aby nezapáchalo. Masti z toho byly opravdu vynikající.

konopí léčí, pozitivní myšlení uzdravuje

Old Post 20-08-2013 v 20:00 PM
stroh je offline   Profil uživatele stroh   Find more posts by stroh   Foto galerie člena stroh   Click here to Send stroh a Private Message   Add stroh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 64

na trochu oživení...hodlám se k další domácí várce, tak jsem objednal 10l kokosového tuku za 789,- bambucké máslo kg za 289,- a u nás v lékárně si nechal objednat vazelínu, čistá i žlutá, 7 kg za 1.200,- tak koncem příštího týdne se můžu dát do práce jen čekám na suroviny, zatím mám igelitku listí a pak doufám rodinný příslušník zase dodá(loni 2 kg) svého výpěstku jak jste na tom s cenama vy? dělali jste průzkum cen?

Old Post 27-09-2013 v 20:36 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6561370 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív