Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Moje rajčata
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Moje rajčata Příspěvek č. 1





V tomto vlákně vám ukážu mé pěstování rajčat. Celá strana domu je situována na jih, takže rostliny mají slunce od rána do večera. Navíc se zeď krásně prohřeje a topí přez noc. Bohužel dřívější fotky nemám. Semínka jsem zasel poslední týden v březnu a ven šli 20. května. V nádobách je na dně 5- 10 cm hlíny poté 10 cm králičího hnoje a na něm opět hlína. Hlínu mám svou z kompostu. Přihnojuji jednou týdně elepičincem. Snad se mé vlákno bude někomu líbit a třeba i poslouží.

Old Post 11-07-2019 v 16:45 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 2

Ten žebřík tam je proto,že jsem rajčata dnes vázal a zaštipoval aby už nerostly. Mají cca 2,7 metrů. Akorát jedno jsem nechal nezaštípnuté a pokusím se ho vyhnat až k parapetu okna v patře domu.

Old Post 11-07-2019 v 17:07 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
V@ly
Stálý Člen

Karma uživatele V@ly - 81% PěstitelskáKarma uživatele V@ly - 81% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 3

taky dobrá jungle

Old Post 11-07-2019 v 20:04 PM
V@ly je offline   Profil uživatele V@ly   Find more posts by V@ly   Foto galerie člena V@ly   Click here to Send V@ly a Private Message   Add V@ly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kadleec
Stálý Člen

Karma uživatele kadleec - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 4

týýjo, hezký z toho už nějáký to kilo bude

Old Post 13-07-2019 v 07:47 AM
kadleec je offline   Profil uživatele kadleec   Find more posts by kadleec   Foto galerie člena kadleec   Click here to Send kadleec a Private Message   Add kadleec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 5





Tak jsem včera odstranil nějaké listy, aby mohlo sluníčko k plodům. Nějak se jim nechce červenat. Loňské léto bylo o poznání lepší.

Old Post 18-07-2019 v 08:27 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 6



Nevím zda je tu mezi vámi někdo, kdo rozumí cuketám. Ale i tak se zeptám. Čím to může být? Viz foto.

Old Post 18-07-2019 v 08:32 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subatomic
Stálý Člen

Karma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% PěstitelskáKarma uživatele Subatomic - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 438  

Příspěvek č. 7

Rekl bych plisen okurkova. Bud to muzes necim postrikat nebo na to ser, nasi to maji kazdej rok a plodum se to vetsinou vyhne.

Spread the word about our magical world!


Indica mix (SBR, Wappa, Marmalate)
mix 5ti odrud (SBR, 11Roses, Jägg, Wappa, Amnesia#7)
Za sedmero kytkami (SBR, 11Roses, Strawberry Glue, Sweet Deep Grapefruit)
Purple mix (11Roses,Zombie Kush, Desconocida, Brain Cake)

Old Post 18-07-2019 v 09:10 AM
Subatomic je offline   Profil uživatele Subatomic   Find more posts by Subatomic   Foto galerie člena Subatomic   Click here to Send Subatomic a Private Message   Add Subatomic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 8



Tak už mi rajčátka začínají červenat.

Old Post 22-07-2019 v 20:58 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 9





Zdravím všechny. Přidávám další foto z dnešního rána. Je znát, že se i v noci oteplilo.

Old Post 24-07-2019 v 09:50 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Pavel.k77
Nevím zda je tu mezi vámi někdo, kdo rozumí cuketám. Ale i tak se zeptám. Čím to může být? Viz foto.

Já bych měl obavu že to bude houbová choroba Aschitóza, v tom případě bych byl opatrný, protože se choroba může vyskytnout i příští sezony. Zasažené rostliny bych po odplození spálil a dal si pozor aby se příští rok nové sazenice nedostaly do styku s touto již "zamořenou" půdou po napadených rostlinách. Ale není to nic závažného, jen si dát pozor na toto. Napadené rostliny se stříkají směsí bordeaux.

Naposledy upravil Iloporus 25-07-2019 v 16:24 PM

Old Post 25-07-2019 v 13:33 PM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 11






Zdravím všechny pěstitele. Přidávám pár fotek z dnešního rána. Je znát, že přez noc je krásně teplo a přez den svítí sluníčko. Kdyby ty rajčata nebyly tolik na očích ( turistická cesta 3 m od domu) určitě by na tom místě byly i nějaké jiné kytky. Kdokoliv jde okolo,tak si ty rajčata fotí a ptají se čím to hnojím, že jsou tak velké. Upozorňuji, že bydlím v podhůří Jizerských hor a Krkonoš.

Old Post 27-07-2019 v 08:12 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 12

Můžu se zeptat co je to za odrůdu? vypadají skvostně

Old Post 27-07-2019 v 16:56 PM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Iloporus
Můžu se zeptat co je to za odrůdu? vypadají skvostně


Několik let dávám odrůdy: Tornádo,Start a Bejbino. K těmto odrůdám jsem letos ještě zkusil Stupické polní. To mělo mít vian ( trs) za každým listem,ale nemá. Zřejmě je na tuto odrůdu u nás chladno.
Snad ti má odpověď takto stačí.
Když tak se klidně ptejte dál.

Old Post 27-07-2019 v 21:07 PM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iloporus
Stálý Člen

Karma uživatele Iloporus - 32% PěstitelskáKarma uživatele Iloporus - 32% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 14

Na rajčata bych se chtěl zaměřit příští rok, jsem z Jeseníků. Je tu chladno, ale jak koukám, tak to není taková překážka.

Old Post 28-07-2019 v 05:50 AM
Iloporus je offline   Profil uživatele Iloporus   Find more posts by Iloporus   Foto galerie člena Iloporus   Click here to Send Iloporus a Private Message   Add Iloporus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 15

Musim uznat ze mas hezci rajcata nez mamka a to kazdy kdo jde okolo ty rajcata obdivuje , ma obrovsky plody , Pestuje totiz v nejakym cistym prastarym hnoji bez namichani s hlinou a neprihnojuje uz nicim.
Nema je ale tak vysoky mozna je to tim ze je ma v plastovejch pytlich a ne v kyblech.

Ted jsem sazel do toho samyho hnoje do sleniku 2 ks, auto-CBD , tak uvidime jak budou vypadat.

Pokud to je opravdu houboveho puvodu , urcite bych se bal ze to z te cukety casem preleze na ty krasny rajcata , jen otazka casu .

Old Post 28-07-2019 v 06:52 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pavel.k77
Stálý Člen

Karma uživatele Pavel.k77 - 56% PěstitelskáKarma uživatele Pavel.k77 - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Musim uznat ze mas hezci rajcata nez mamka a to kazdy kdo jde okolo ty rajcata obdivuje , ma obrovsky plody , Pestuje totiz v nejakym cistym prastarym hnoji bez namichani s hlinou a neprihnojuje uz nicim.
Nema je ale tak vysoky mozna je to tim ze je ma v plastovejch pytlich a ne v kyblech.

Ted jsem sazel do toho samyho hnoje do sleniku 2 ks, auto-CBD , tak uvidime jak budou vypadat.

Pokud to je opravdu houboveho puvodu , urcite bych se bal ze to z te cukety casem preleze na ty krasny rajcata , jen otazka casu .


Díky za chválu.
Jak jsem psal. Hlínu mám vždy novou od mého táty, který má asi 40 králíků a je to vlastně zetlelý králičí hnůj.
Některé nádoby jsou opravdu malé ( 10 L), takže pro rajče, které potřebuje živiny je to málo.
Přihnojuji zkvašeným elepičincem jednou za týden. Když vidím že jsou listy hodně tmavě zelené, tak vynechám hnojení.
Jak jsem psal: rajčata jsou u zdi která je situována na jih. To je hodně důležité, protože přes noc jim ta zeď krásně topí.
Ta cuketa se začíná spamatovavat, měla podle mě malou nádobu a při přesazování jsem já blbec zjistil, že jsem v té nádobě neměl na dně udělané díry.
Až pojedu k tetě,tak vám ještě vyfotím kytky co pěstuje bratranec na mastičky a zeptám se ho čím hnojí.

Old Post 28-07-2019 v 07:37 AM
Pavel.k77 je offline   Profil uživatele Pavel.k77   Find more posts by Pavel.k77   Foto galerie člena Pavel.k77   Click here to Send Pavel.k77 a Private Message   Add Pavel.k77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8952370 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív