Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » semena
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ježich
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění semena Příspěvek č. 1

Zdravíčko lidi prosím vás muj přítel pěstuje pod lampou a já bych mu rada sehnala dobré seminko/a bohužel vůbec nevím jake poněvač se v tom nevyznam pokud by ste byl někdo hodný a věnoval 1 až 2 seminka něčeho dobrého byla bych moc rada abych ho mohla překvapit :-)))

bohužel asi nebudete moc odepsat sem ale dám vám email aby někdo hodnej mohl poslat kontakt a pak bychom se i dohodli pokud bude někdo chtít penize tak nevadí ale prosím jen o kvalitní semena aby mi pak nenadaval co sem mu to dala k ježíšku :-))no znate to jak to dopada když se něco pokazí :-(

[email odstranen - inzerce patri vyhradne do bazaru] - admin

Naposledy upravil carlos 20-11-2010 v 23:11 PM

Old Post 20-11-2010 v 09:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Ahoj, Tak to bude mít přítel určitě radost ale 1-2 semínka :P pokud to nebudeš mít ze seedbanky takje velká šance že se neujme ani jedno z pěti, jinak na eshopech prodávaj třeba 5semen každý jinej drhu kolem pěti stovek.

Old Post 20-11-2010 v 10:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 3

Záleží kolik do toho chceš dát peněz. No a pak stačí zajít do growshopu a tam je koupit. Je to takto lepší, jelikož semena za seedbanky mají stálejší genetiku. A když tak alespoň těch 5 semen.

btw. je jedno jestli to jsou semena ze seedbanky či od domácího pěstitele, vliv na klíčení to nemá naprosto žádný

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 20-11-2010 v 11:51 AM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Myslel jsem spíš kvalitu semen, ale musíš uznat že ze seed banky mají větší šanci splnit úkol, alespon u mě to tak vždy bylo

Old Post 20-11-2010 v 12:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krast
Stálý Člen

Karma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% PěstitelskáKarma uživatele krast - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 5

Z celkového hlediska ano, ohledně klíčení ne. Někdy i origo semena mají mizernou klíčivost.

2009-Pozdní pole náhod Shutdown kámo, nebo prostě touchdown zlato.
2010-Brzká pole náhod Slepotou raněn je tento svět a jen málokdo prohlédne.
2011-Review 2011

Old Post 20-11-2010 v 13:56 PM
krast je offline   Profil uživatele krast   Find more posts by krast   Foto galerie člena krast   Click here to Send krast a Private Message   Add krast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Určite mu kup feminizovaný pokud přítel pěstuje pouze na květ.

Old Post 20-11-2010 v 13:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 7

nebo zajdi zítra na canafest dostal jsem 2 feminizovaný semena critical+

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 20-11-2010 v 16:34 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

jaj, ted opravdu lituju že nejsem pražák:P a po včerejší pitce nejsou peníze na cestu do prahy, dávaj letos vzorky hnojek?

Old Post 20-11-2010 v 16:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 9

hel já jsem přijel domu úplně zničenej jak jsem byl unavenej z toho co vše jsem táhnul
10l hlíny
2 x kompletní sada Hesi
sada Atami
květovej superstimulator od flower dragon (ještě se to ani neprodává a prej je top něco převratnýho ....)
+ od Dutchpro roots,květ.stim. a a+b na květ od každýho litr

já vim jsem socka nenažraná , ale občas se to vyplatí jo a ty 2 semena

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 20-11-2010 v 17:02 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 10

no je pravda že odskoušené je odskoušene

Old Post 21-11-2010 v 08:53 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

taky bych tam jel sockotat, jestli ji nevyužiješ, za kolik by jsi střelil tu sadu Hesi? ted scháním právě něco.

Old Post 21-11-2010 v 11:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 12

Pm ať to tu nespamujem

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 21-11-2010 v 11:13 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

k tomu flower dragonu jsem skeptickej prý má zastavit okamžitě nebo do pár dní růst kytky a podpořit květ, jenže co mi řekli na stánku tak se dává druhý nebo třetí týden květu kdy kytka většinou stejně už přestává růst No otestuju a uvidí se

a ta hesi sada je fakt jen vzorek, vzhledem k tomu že se hesi leje docela dost ti to vystačí na pár zalití.
Docela by mne zajímalo Atami který na mě nezbylo, co všechno bylo v té fialové tašce?

Old Post 21-11-2010 v 11:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 14

ten dragon se musí čeknout já sem to čeknul na stránkách té firmi a ono to je podle toho co chceš aby ti ten přípravek udělal pokud chceš okamžitý zastavení tak to tam leješ hned po přepnutí
(pak tam jsou i další postupi pro jiný případy)
od Atam,i jsem dostal hnojky na cocos hlína na mě nezbila a bylo tam toto coco max a , coco max b , root stimulator a bloombastic

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Naposledy upravil tuffgong1 21-11-2010 v 18:25 PM

Old Post 21-11-2010 v 11:59 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ježich
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 15

tak jak sem koukala tak email smazan semena žadné a ja příteli koupím asi mikynu a on zase bude dělat štastného myslela sem že se najde někdo kdo by mi mohl poskytnout nějakou dobrou genetiku nebo jak to tady nazívate
co se tyče objednaní ze seedbank ano je to jednoduché ale jen pro vás kteří vite jakou objednat ale jako uplnej lajk vím prd myslela sem že se tady najde nějakej pěstilet ktery daruje 1 nebo 2 seminka z OVĚŘĚNEHO modelu ktery je proste jen dobry aby měl přítel radost že taky vím že mu tím udělám opravdou radost ale nikdo se nanašel aby poskytnul par semen :-((
byla sem sem odkazana kamarady přítele že tady najdu dobrou duši ale jak to vypada asi ne

Old Post 26-11-2010 v 13:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 16

takhle dobré duše tu jsou lidi jsou ochotní semínka dát , ale řekl bych že spíš modely na out , dobrou idoorovou genetiku si lidé= nechavaj pro sebe protože neni zadarmo .................

pokud chceš udělat přítelovi raodst tak kup kvalitní semena f1 (nové v obchodě)
stačí zajít do jakéhokoliv growshopu a tam se zeptat co amj za semena a co doporučujou a je to xD

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 26-11-2010 v 14:21 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2012 - Semená - 3 odpovědí
17-05-2012 - Semena - 16 odpovědí
26-11-2010 - Semena - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0396700 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív