Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Marihuana, THC - popis této drogy // článek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
KuliCZka
Stálý Člen

Karma uživatele KuliCZka - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 33  

Marihuana, THC - popis této drogy // článek Příspěvek č. 1

Našel jsem na netu velmi zajímaví článek o Marijánce do podrobna rozepsané.

Chtěl bych slyšet Váš názor jak se to líbí ...


Marihuana, THC - popis této drogy
http://zivotni-energie.cz/marihuana...teto-drogy.html

Make way for positive day :-)



Kdo po mě hází bahno, ztrácí zem pod nohama...

Old Post 18-11-2010 v 20:46 PM
KuliCZka je offline   Profil uživatele KuliCZka   Find more posts by KuliCZka   Foto galerie člena KuliCZka   Click here to Send KuliCZka a Private Message   Add KuliCZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rus
Stálý Člen

Karma uživatele rus - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 2

Super, objektivny nezaujaty obsah. So vsetkym mozem len suhlasit.

Old Post 18-11-2010 v 23:06 PM
rus je offline   Profil uživatele rus   Find more posts by rus   Foto galerie člena rus   Click here to Send rus a Private Message   Add rus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

nevim, ale nic moc, pár blábolů, jako například : Tolerance

Marihuna má tzv. opačnou toleranci. Čím déle je užívána, tím méně stačí na vyvolání stejného efektu. Není tedy nutno zvyšovat dávky.

Old Post 18-11-2010 v 23:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tommyswels
Stálý Člen

Karma uživatele tommyswels - 85% PěstitelskáKarma uživatele tommyswels - 85% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 4

Zajimavééé

Old Post 19-11-2010 v 12:53 PM
tommyswels je offline   Profil uživatele tommyswels   Find more posts by tommyswels   Foto galerie člena tommyswels   Click here to Send tommyswels a Private Message   Add tommyswels to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KuliCZka
Stálý Člen

Karma uživatele KuliCZka - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od masterblaster
nevim, ale nic moc, pár blábolů, jako například : Tolerance

Marihuna má tzv. opačnou toleranci. Čím déle je užívána, tím méně stačí na vyvolání stejného efektu. Není tedy nutno zvyšovat dávky.


S tím souhlasim. Ono když bude člověk kouřit denně jednoho špeka a po dobu měsice tak pochybuju že mu naloží stejně 32. den ...

Zas je to ale na charakteru komu co stačí, někomu stačí málo někdo se prostě musí "zhulit" do vesmíru

Kdo má něco podobného na počtení tak sem s tím ...

Make way for positive day :-)



Kdo po mě hází bahno, ztrácí zem pod nohama...

Old Post 19-11-2010 v 14:23 PM
KuliCZka je offline   Profil uživatele KuliCZka   Find more posts by KuliCZka   Foto galerie člena KuliCZka   Click here to Send KuliCZka a Private Message   Add KuliCZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od masterblaster
nevim, ale nic moc, pár blábolů, jako například : Tolerance

Marihuna má tzv. opačnou toleranci. Čím déle je užívána, tím méně stačí na vyvolání stejného efektu. Není tedy nutno zvyšovat dávky.

Tohle je blábol? V tom případě mohu děkovat mému super organismu, že mi stačí 1cm joint abych byl vypáplej.
Znáte to je bída človek vyškrábe všechno co se usadilo v drtičce i skáfek a hurá 1 cm joint je na světe a já nevim která bije hodinu.
Stím skáfem to je takové ošemetné, když není palda tak musí přijít na řadu tabák a jelikož nekouřím tak je to docela na zaklepání na čelo.

Old Post 19-11-2010 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

v podstatě si přečtete tisíc článků o trávě a nakonec každej bude psát já to mám takhle, já to mám jinak ... takže co je vlastně objektivní ? asi se můžem všichni zhodnout na tom že hulit moc = zbytečnost a blbost a i to škodí

Old Post 19-11-2010 v 22:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pisoarek
Nový Člen

Karma uživatele Pisoarek - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
v podstatě si přečtete tisíc článků o trávě a nakonec každej bude psát já to mám takhle, já to mám jinak ... takže co je vlastně objektivní ? asi se můžem všichni zhodnout na tom že hulit moc = zbytečnost a blbost a i to škodí

Svatá pravda...

Rum nemůže uškodit když pije se s rozumem ;-)

Old Post 19-11-2010 v 23:34 PM
Pisoarek je offline   Profil uživatele Pisoarek   Find more posts by Pisoarek   Foto galerie člena Pisoarek   Click here to Send Pisoarek a Private Message   Add Pisoarek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Tak sme si všichni přečetli, co to dělá a jak to funguje, a teď hurááá tu marijánu vyzkoušet

Old Post 20-11-2010 v 08:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8454530 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív