Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Experiment s vlastnim hnojivem gratis... BALKON
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Experiment s vlastnim hnojivem gratis... BALKON Příspěvek č. 1

Testoval jsem sve vlastni " organicke hnojivo" co je na tom vlastne pravdy. , hnojeni ale bylo provadeno bohuzel bez popela ze dreva , ten jsem bohuzel nesehnal.
Puvodne jsem chtel tez zaradit do testu i konopi ale bohuzel kvuli sve zvedave sousedce co je skoro permanentne v lete na balkone to nebylo mozne a semenacky jsem musel prevezt na chatu a darovat kamaradovi za to ze si ted k nemu dam do skleniku
3 ks CBD modelu .

https://www.youtube.com/watch?v=2IJyw5kh_n4

https://www.youtube.com/watch?v=3oRagjds_VI

http://www.goveganic.net/Fertilizin...n-urine?lang=en

https://abecedazahrady.dama.cz/clan...-moc-zkusite-to

Old Post 13-07-2019 v 09:30 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 2



Zakrsle papricky - vyska 131 cm

Naposledy upravil Madical-Strains 13-07-2019 v 12:43 PM

Old Post 13-07-2019 v 09:32 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3



3.ks cervenych a 3.ks zlutych kerikovych rajcatek.
Zluta se zatim jeste nevybarvuji.

Old Post 13-07-2019 v 09:35 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 4



.

Old Post 13-07-2019 v 09:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5


Opravdu , velka skoda absence toho konopi v tomhle testu , to me fakt mrzi.
Sam jsem byl na to zvedavej.

No nekdy priste....

Old Post 13-07-2019 v 09:47 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

Aký substrát si použil? Ako často si hnojil v akom pomere si tú urinu riedil?

Old Post 13-07-2019 v 13:15 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

Pouzil jsem na zeleninu na balkone , primo tenhle levny ciste prirodni substrat z OBI.

https://www.obi.cz/zemina-pro-rostl...-75-l/p/4373171

V Obi me v zahradnictvi tvrdily, ze je predhnojen na cca 7-14 dni.
Tak jsem zacal hnojit , az za 14 dni po zasazeni sazenic , ktery mely pri koupi cca 15 cm.
Zacal jsem velmi opatrne 20:1 , 1x za tyden , mezitim jen voda upravene PH jablecnym octem , a pak kdyz zmohutnely a zacinaly se tvorit prvni kvitka a byly z nich silne rostlinky tak jsem snizoval koncentraci az na 15:1 .
Snazil jsem se pozorovat barvu listu a podle toho jsem prizpusoboval to hnojeni.

Vsude sice doporucuji pomer 10:1 ale pri tak silne koncentraci jsem mel obavy ze to spalim , domnivam se na kvetinac je to az moc , do hliny v zahone bych dal 10:1 klidne. Ale je to treba vyzkouset , mozna se mylim a klidne by to zvladlo i 10:1 ale odstin listu byl krasne zdrave zeleny , tak jsem to delal takto....

Jinak jsem pro jistotu tentokrat nasadil cca ve 4.tydnu preventivne paraziticke hlistice aby tam nevznikl zase problem se smutnicema jako pred dvema roky.
Co kdyby ta urina pritahovala nejak iextreme skudce , nebo by mohly byt larvy uz i v tom substratu , kdo vi.
Jednou se mi tam objevila dokonce i plisen bramborova na dvou listech jednoho rajcete , ( mely ji i jini sousedi co maji rajcata asi ke me priletly spory) tak jsem to ihned postrikal Bio-ton...em. Stacilo jen jednou postrikat a uz se nastesti plisen neobjevila.

Do budoucna planuji na balkone , stavbu nejakeho mensiho foliovniku , s nepruhlednou folii kam by nebylo ze sousedniho balkonu videt , abych to mohl otestovat i na tom konopi.

Old Post 13-07-2019 v 16:11 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1541150 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív