Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » jak velký je rozdíl mezi 400W a 250W??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Maxiiik
Nový Člen

Karma uživatele Maxiiik - 10% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 3 

Nápad Příspěvek č. 1

.. Díky GROWERU jsem o něco víc chytřejší .. všem MOC Dííííík - Každopádně nerozumim ještě jedný věci : mam k dispozici 150/80/60 a zajímalo by mě, jestli 250W sodík stačí na takovou skříň a prosvítí max.4 kytky .. a jestli se na to vyplatí kupovat uhlík.filtr (je to MOC DRAHY - nebo stačí nějaký jiný - jaký (radu uvítám) ... mam totiž strach ze sousedu a nestojim o malér (logické že) díííííky

.. nejlepší koníček co znám )

Old Post 01-12-2002 v 10:52 AM
Maxiiik je offline   Profil uživatele Maxiiik   Find more posts by Maxiiik   Foto galerie člena Maxiiik   Click here to Send Maxiiik a Private Message   Add Maxiiik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chobot
Stálý Člen

Karma uživatele chobot - 76% PěstitelskáKarma uživatele chobot - 76% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 184  

Palec nahoru Příspěvek č. 2

Do takove skrine asi 250W staci, ale samozrejme se 400W muzes ocekavat lepsi vynos a nechat kytky vic vytahnout - silnejsi lampa
prosviti lip i nizsi patra. Ja treba mam v podobne velke skrini (160x90x45) prave 400W. Ale abys v tak male skrini uchladil to ctrykilo, tak potrebujes brutalni vetrak (ja mam 250m3/hod a v lete je to tak tak) nebo/a stinitko aquaplant (doporucuju).

Jinak toho smradu bych se zas tak nebal - ja mel skrin v byte v panelaku (4 kytky - a to dost smradlavy modely - treba white skunk)
a na chodbu to nebylo citit vubec - v byte samozrejme docela dost. Je fakt, ze sem v tom pokoji hodne (skoro furt) vetral. Utesnit dvere je docela dobrej napad.

Dej si bacha na to, ze kdyz v tom smradu (vuni) zijes, tak si rychle zvyknes a ten smrad prestanes vnimat. Tudiz nebudes schopen posoudit jestli to na chodbe smrdi nebo ne.

chobot

Old Post 02-12-2002 v 18:22 PM
chobot je offline   Profil uživatele chobot   Find more posts by chobot   Foto galerie člena chobot   Click here to Send chobot a Private Message   Add chobot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxtrott
Nový Člen

Karma uživatele foxtrott - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 3

Cus lidi,

Myslíte že má cenu stavět skříň 130x60x80? A jak silný byste do ní dali světlo. Zajímalo by mě jestli máte někdo s tak nízkou skříní zkušenosti, třeba jakej model tam dát atd....
dix

Old Post 03-12-2002 v 00:05 AM
foxtrott je offline   Profil uživatele foxtrott   Find more posts by foxtrott   Foto galerie člena foxtrott   Click here to Send foxtrott a Private Message   Add foxtrott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Srooga
Grower Kuchtík

Karma uživatele Srooga - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 394  

Příspěvek č. 4

2 Maxiik & foxtrott:

150/80/60 (mam 120/80/50a nestěžuju si ) na tohle stačí 250w v poho. 400w je samo much better, ale počítej že vyplázneš pěknej bakšiš za elektřinu, musíš to víc chladit!!! než 250w. Jesstli ti nevadí menší paldy, tak tam dej 250w a pletivo.

Filtr a těsnění - ve skříni intenzivně větráš, takže jak bys to chtěl utěsnit??? Vyber míň aromatickej model a stejně bude smrdět celej barák. Nestrašim, jen informuju Neboj, ten smrad pozná jenom hulič, kterýmu je to buřt, ne?
Peace!

Srga!

Old Post 03-12-2002 v 07:48 AM
Srooga je offline   Profil uživatele Srooga   Find more posts by Srooga   Foto galerie člena Srooga   Click here to Send Srooga a Private Message   Add Srooga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
foxtrott
Nový Člen

Karma uživatele foxtrott - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 22 

Pohodička Příspěvek č. 5

.....all....dix, hodně ste mě uklidnili. Mam totiž podkrovní byt a najít rovnou zeď na skříň je u mě docela problém.
Ještě by mě zajímalo, s tim pletiven......možná jsem úplně tupej....ale to se jako prostrkávaj uměle větvičky do pletiva, nebo jak? Četl jsem si ty techniky, ale mám pocit, že to má cenu jenom když máš dostatek klonů, nebo ne...?

Nemějte mě za vola....já jsem jenom moc zhulenej....

Old Post 03-12-2002 v 13:26 PM
foxtrott je offline   Profil uživatele foxtrott   Find more posts by foxtrott   Foto galerie člena foxtrott   Click here to Send foxtrott a Private Message   Add foxtrott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7868820 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív