Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Sušení a ventilátor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Dotaz Sušení a ventilátor Příspěvek č. 1

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda by bylo dobré, dát do skříně kde suším, PC ventilátor. Ve skříni mám otvor ven do ulice, takže bych ventilátor umístil na něj, aby šel studený vzduch z venku přímo do skříně. Nevadilo by, kdyby ventilátor foukal přímo na palice?

Old Post 03-11-2010 v 09:37 AM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2

Určitě je při sušení dobrá nějaká přirozená cirkulace vzduchu, když píšeš o tom luftu do ulice, tak ten bych využil jako pasivní přítah pro čerstvej vzduch a tím ventilátorem, nevím co je zač a jestli bude stačit výkonem bych vyřešil odtah vzduchu ze skříně a za úplný tmy budeš mít parádně vyřešenou sušírnu Nějakej přímej ofuk vršků bych neřešil, daleko lepší je přirozený pomalý prosychání.

Old Post 03-11-2010 v 09:43 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 3


Díky moc, ventilátorem to tedy řešit nebudu
Pro lepší představu přikládám foto. Uprostřed vlevo je vidět ten zasíťovaný otvor.

Old Post 03-11-2010 v 10:01 AM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jkb
Stálý Člen

Karma uživatele jkb - 21% PěstitelskáKarma uživatele jkb - 21% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 4


Vlastně bych měl ještě jeden dotaz
Část palic, která se mi nevešla do předchozí skříně jsem dal do normální skříně na oblečení. Mám i tady nechat volně sušit palice bez aktivní ventilace nebo nechávat trochu přiotevřené dveře? Ve skříni je pokojová teplota.

Old Post 03-11-2010 v 10:06 AM
jkb je offline   Profil uživatele jkb   Find more posts by jkb   Foto galerie člena jkb   Click here to Send jkb a Private Message   Add jkb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od jkb
Vlastně bych měl ještě jeden dotaz
Část palic, která se mi nevešla do předchozí skříně jsem dal do normální skříně na oblečení. Mám i tady nechat volně sušit palice bez aktivní ventilace nebo nechávat trochu přiotevřené dveře? Ve skříni je pokojová teplota.


Joo nech pootevreny dvera, aspon ze zacatku, at ti to nechytne plisen.

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 03-11-2010 v 12:04 PM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od jkb
Vlastně bych měl ještě jeden dotaz
Část palic, která se mi nevešla do předchozí skříně jsem dal do normální skříně na oblečení. Mám i tady nechat volně sušit palice bez aktivní ventilace nebo nechávat trochu přiotevřené dveře? Ve skříni je pokojová teplota.


ja tahle susim indoor pokazde. vedle kytek mam obleceni....... vzdy poradne dovrene dvere at tam nejde svetlo a nikdy jsem plisen nechytnul kdyz sjem sklizel SSh tak jsem tam mel i aktivni ofuk zespodu navrch ale rychle jsem to vypnul pac mi to rychle susilo...... klidne se koukni na muj thread ze nekecam

Old Post 03-11-2010 v 17:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3755680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív