Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » dar
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
žebrák :-(
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz dar Příspěvek č. 1

Ahoj groweři chtěl bych se jen zeptat zda tady není někdo kdo by mi mohl poskytnout nějaké starší věci na to domací pěstění chtěl sem si pořídit hydro poněvač sem si dost napaděrkoval hnojiva na veletrhu ale po zjištění kolik stoji různé věci na domací grow se mi trošičku zamotala hlava proto kdyby někomu doma něco leželo nevyužitě v rohu byl bych moc rad kdyby napsal :-))

Old Post 02-11-2010 v 02:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 2

je pravda že nic levného to není :-(

Old Post 02-11-2010 v 03:29 AM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 3

holt když nemáte na indoor tak si schovej na jaro stofku a kup si řez kterej můžeš na zahradě opečovávat grátis

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 02-11-2010 v 05:12 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 4

není to levná záíležitost, s tím se musí počítat. Nějaké vybavení navíc doma i mám ale zbavovat se ho nehodlám... zkus se regnout a třeba v bazaru pořídíš líp než tady..

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 02-11-2010 v 06:31 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

hh další týpek ze somrwille http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46068

Old Post 02-11-2010 v 11:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caseage
Stálý Člen

Karma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% PěstitelskáKarma uživatele caseage - 32% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 6

ale zase na druhou stranu pohat by se mělo zkus mi napsat PM tvuj email třeba se ti něco co mam navic bude hodit

Old Post 02-11-2010 v 13:22 PM
caseage je offline   Profil uživatele caseage   Find more posts by caseage   Foto galerie člena caseage   Click here to Send caseage a Private Message   Add caseage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od caseage
ale zase na druhou stranu pohat by se mělo zkus mi napsat PM tvuj email třeba se ti něco co mam navic bude hodit


On ti PM nenapíše

Old Post 02-11-2010 v 13:32 PM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 8

tak já myslím že tu sou lidi co jeli mikro vyloženě za hubičku
a vypěstovali něco hulitelnýho
dejme tomu jen takovej výpočet
2x úsporka kolem 20-30w +-300kč
objímky kabeli a podobný srajdy +- 100kč
odtah přítah ofuk větráky z pc + nějaký starý nabíječky obvikle gratis
kýbl snad někde seženeš
květníky + hlína neřikej že doma nemáš + perlit balení v obi(bo v podobnym obchodě +- 40kč
na odraz bíločerná folie v gr nwm dejme tomu 50-100kč nebo thermofolie z lekarny 30kč
jo abychnezapoměl neni nutnost ale ej to good časovací hodiny +- 100-200kč
a jak jsi psal hnojky máš :-)

snad jsem na nic nezapoměl

to máme při nejnižších nákladech(za předpokladu že budeš hledat po obchodech super ceny ) nějakejch 600kč +-

a věřím že když se regneš tak v místím bazaru někoho seženeš co ti daruje nějaký semena gratis nebo koupíš - 10 semen se dás sehnat třeba za 200kč

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 02-11-2010 v 18:37 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
žebrák :-(
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

už mám kybl s bublinkama jen mi chybějí měřiče a světlo, folie a nějake ty maličkosti dokonce mám i nějake semena ale ty sou prskla nějakým noname samcem :-(

Old Post 03-11-2010 v 05:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 10

čus...tak to už ti toho moc nechybí jen pro představu tohle byla moje první skříňka: http://grower.cz/forum/image.php?at...78274&size=full a vyšla mě jak píše kolega tuffgong1 asi tak 600 +- a měl jsem z toho cca 25g suchýho...takže když se chce tak to de i za levno

Old Post 03-11-2010 v 06:50 AM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od žebrák :-(
už mám kybl s bublinkama jen mi chybějí měřiče a světlo, folie a nějake ty maličkosti dokonce mám i nějake semena ale ty sou prskla nějakým noname samcem :-(



A proč jedeš napoprvé kýbl s bublinama, kde budeš potřebovat měřiče? když ti stačí květináč a ph kapky za 40kč?

Old Post 03-11-2010 v 09:10 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6809480 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív