Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Pomôžte mi Slováci :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
udkoo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Pomôžte mi Slováci :) Příspěvek č. 1

Ahoj slováci ..
Potrebujem od vás menšiu výpomoc aby sa môj mini indor začal o niečo skôr ako plánujem
Potreboval by som 2-3 semienok .. (niečo pre indor aj noname ak je kvalitnejšie a vyrastie niečo)
Som študent a pestovanie neje najlacnejšie hobby .. už som zakúpil skoro všetko (od ventilatorov po hnojiva atd.))
.. ešte mi chyba svetlo a zvlhčovačka a tie semienka :/ ..

Grower som sledoval už pred rokom ale bohužial som nemal moc času sa tomuto koníčku venovať ... Nemám ešte na Grower účet ale ak zoženiem semienka tak ihned sa zaregistrujem..

Keby sa niekto taký dobrý našiel ktorý by mi rad pomohol tak mi napíš prosím ta na email - udkogrower@centrum.sk DAKUJEM !!!
AK je táto téma spam tak vymažte a prepáčte ! ..

Naposledy upravil Hlava 29-10-2010 v 20:03 PM

Old Post 29-10-2010 v 18:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 2

já ti doporučím se nejdřív regnout a pak řešit semínka tady v zahradnickym bazaru je mnoho nabídek a věřím že ti groweři pošlou osivo i na Slovensko vždyť jsme pořád bratři hranice nehranice

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 29-10-2010 v 21:37 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord A.
Nothing is True

Karma uživatele Lord A. - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lord A. - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 3

Sorry, ja su Moravak...
Pises: "Pomozte mi Slovaci". tak nic, sorry... :-P

♔▣▢▣▢▣♜▣ šach mat
▣▢▣▢▣♜▣▢

„The sun gives spirit and life to plants and the earth nourishes them with moisture.“
→→→→Leonardo da Vinci
Kam čert nemůže, tam svlačec nastrčí.

Old Post 29-10-2010 v 21:49 PM
Lord A. je offline   Profil uživatele Lord A.   Find more posts by Lord A.   Foto galerie člena Lord A.   Click here to Send Lord A. a Private Message   Add Lord A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
udkoo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

tuffgong1 - Ked som pridal tuto temu tak som chcel ale mam posledne 3 € kredit .. až ked dobijem


Lord A - ale ked už aj čech chce pomôcť tak prečo nie !

Old Post 29-10-2010 v 22:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 5

Ať žije Československé pěstitelství .............................

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 29-10-2010 v 23:00 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lord A.
Nothing is True

Karma uživatele Lord A. - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lord A. - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 6

tuffgong1 : :-D :-D

udkoo : Sorry chlape, ale ja mam jenom noname outdoor... zaregistruj se, mrkni se na bazar a uvidis, ze ty ceny nejsou tak hrozny... ;-)

♔▣▢▣▢▣♜▣ šach mat
▣▢▣▢▣♜▣▢

„The sun gives spirit and life to plants and the earth nourishes them with moisture.“
→→→→Leonardo da Vinci
Kam čert nemůže, tam svlačec nastrčí.

Old Post 30-10-2010 v 12:42 PM
Lord A. je offline   Profil uživatele Lord A.   Find more posts by Lord A.   Foto galerie člena Lord A.   Click here to Send Lord A. a Private Message   Add Lord A. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
udkoo
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Vies co mne by pomohli aj tie NN na out .. na leto aspon nemusim kupovat

Old Post 30-10-2010 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDoo
Nový Člen

Karma uživatele WooDoo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 8

čekni bazar ale tento sposob ,,žobrania mi je proti srsti ...slušne po slovensky ..inak iplne na p...u ! ... , že si študent a? ...sa trochu zamysli ? :-)

Old Post 14-02-2011 v 20:37 PM
WooDoo je offline   Profil uživatele WooDoo   Find more posts by WooDoo   Foto galerie člena WooDoo   Click here to Send WooDoo a Private Message   Add WooDoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od WooDoo
čekni bazar ale tento sposob ,,žobrania mi je proti srsti


myslím že jsou užitečnější věci chvíli po registraci než někomu říkat že jeho zpusob prosby je na píču

ono je to tu už asi tak 3 měsíce turn off a já třeba daruju semínka free mě to problem neděla když se ti to nelíbí tak to ignoruj a nikomu nic nedavej

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 14-02-2011 v 20:46 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooDoo
Nový Člen

Karma uživatele WooDoo - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 10

tak sa zamysli na Slovensku je to trochu inak ako u vas v CZ myslím tým Tr,zák a tr por. :-) ..

Old Post 14-02-2011 v 21:04 PM
WooDoo je offline   Profil uživatele WooDoo   Find more posts by WooDoo   Foto galerie člena WooDoo   Click here to Send WooDoo a Private Message   Add WooDoo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 11

ja sem fakt debil , ale co je tohle nwm Tr,zák a tr por

dobro nech to plavat ...........

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 14-02-2011 v 21:19 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zippo007
Stálý Člen

Karma uživatele zippo007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 12

ked ťa niečo neskutočne bavi a maš stoho radosť tak maš v piči Tr.zák, ak si šikovny tak to pojde bez problemov

+ k tym semienkam prečo to berieš ako žobranie? čoje natom ak si niekto vipita semiačka ved sme tu sami huliči tak treba si pomahať a myslim že niekomu ktoma doma nwm kolko x semienok tak bi asi poblem nerobilo poslať niekomu alebo dať zopar semiačok

wueej

Old Post 14-02-2011 v 21:19 PM
zippo007 je offline   Profil uživatele zippo007   Find more posts by zippo007   Foto galerie člena zippo007   Click here to Send zippo007 a Private Message   Add zippo007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 13

zippo007
dík za vysvětlení

a tvá slova jsou mou řečí přesně když má někdo doma třeba několik set semen tak proč je někomu nedat stejně to sám nespotřebuje sám jsem semen rozdal tak přez 100 sice noname , ale stejně

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 14-02-2011 v 21:34 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syrusak
Stálý Člen

Karma uživatele Syrusak - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od WooDoo
čekni bazar ale tento sposob ,,žobrania mi je proti srsti ...slušne po slovensky ..inak iplne na p...u ! ... , že si študent a? ...sa trochu zamysli ? :-)

Prosim ta zobud sa! Slusne si pyta semena tie su neni drahe a kazdy pestitel ich ma dost a kazdym rokom ich ma viac tak ked da 10 semen niekomu nic sa nestane ak nechces dat a uraza ta ked niekto pekne poprosi o nieco daj si odchod!

Prišiel som si pre rady.

Old Post 21-02-2011 v 12:34 PM
Syrusak je offline   Profil uživatele Syrusak   Find more posts by Syrusak   Foto galerie člena Syrusak   Click here to Send Syrusak a Private Message   Add Syrusak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

pošli mi adresu,,,pošlem ti 20,,,ww,ws,db,bb,mazar

Old Post 21-02-2011 v 13:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 16

Radši bych pořešil řezy.

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 21-02-2011 v 18:59 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5539490 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív