Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » Uprava ph - zálivky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od asi_sem_moc
Já třeba hnojím cannou a ph vůbec nemusím řešit (pokud teda nepřestanu hnojit )
Mr. Knorr: já myslím, že octem ani citrónem se žádny peníze neušetří, ba naopak, vyjde to mnohonásobně dráž. Stačí kapka kys. a máš to, takhle musíš mačkat několik citrónů apod.. Takže to bude asi něčím jiným.. Možná blbostí
A těch 30 000,- no nevím, el. si celkem požere a 150g na 3 měsíce to je nic, takže ještě stejně před sklizní od někoho pár g koupíš.. No ušetříš, ale rozhodně néé tolik... Ale jinak máš pravdu, asi to chce hodně lidí pojebat.. Nakonec stejně zjistí že to nejde..
Ale domácí hnojky, bakterie, apod.. kam se na to hrabou kupovany hnojky? Proč zbytečně utrácet za něco, co si zvládneš udělat sám..

PH nemusíš řešit jo?Tak si ho po namíchání hnojek skus změřit,já mám biocannu taky a jestli dáváš podle návodu 4ml/l tak máš PH někde kolem 4,5Na etiketě je napsáno že roztok se nemusí dál "dokyselovat" to opravdu nemusí je kyselej jak prase.Přidávám 1m/l agva PH+ a mám PH příjemnejch 6,0.

Old Post 13-11-2010 v 17:42 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 18

a nebude problém spíš ve vstupním pH?ja mam kohoutkovku kolem 7.6 a při plné dávce CANNY je jedno jestli TERRA VEGA nebo FLORES 5ml/l sem na nějákých 6.8-6.9.Když máš vstup 6.5 bodejť bys nešel pod 5

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 13-11-2010 v 21:40 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od WERD
a nebude problém spíš ve vstupním pH?ja mam kohoutkovku kolem 7.6 a při plné dávce CANNY je jedno jestli TERRA VEGA nebo FLORES 5ml/l sem na nějákých 6.8-6.9.Když máš vstup 6.5 bodejť bys nešel pod 5

já mám vodu z kohoutku PH8,4 ale nechávám zálivku tak půl hoďky odstát než měřim..tak nevim,připadaj mi stejně kyselý jako plagron a to jsem to měřil dvouma PH metrama

Old Post 13-11-2010 v 22:05 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 20

používám HESI a ph tohle:
GH Dry pH Down 250 g
Výrobce: General Hydroponics
Stránky výrobce: www.eurohydro.com
Balení: 250.0 g
cena do 300, za ty prachy to mam na hodně dlouho, snižuje PH, desinf postřik, čistí system...
popis hyr

GH Dry pH Down je unikátní produkt ke snížení pH.
V suchém stavu je bezpečný, pohodlný pro transport a netoxický. A po smíchání s vodou se z něj stává účinný regulátor pH. Navíc přináší některé základní živiny pro všechny vývojové fáze rostliny. Dusičnany, fosfáty, hořčík, síru a mikroprvky, což rostlině napomáhá v dobrém vývoji kořenového systému, šťavnatému listoví a bujnému květenství.
Hlavní funkcí tohoto produktu je samozřejmě regulace pH, ale vzhledem k vysoké koncentraci kyseliny fosforečné může být použit k desinfekci a čištění pěstebních systémů. závlahy a pěstebních médií. V homeopatickém dávkování jej lze použít jako postřik po použití insekticidu.
GH Dry pH Down je velmi čistý produkt, který je prodáván ve formě krystalků, které se dokonale a bezezbytku rozpustí ve vodě. Je ekonomický a používá se stejně jako běžné tekuté pH down během všech vývojových stádiích rostliny.
Dávkování:
Pro snížení pH přidáváme po malých dávkách a kontrolujeme po důkladném promíchání hodnotu pH.
přibližně 1 g na 5 l
Pro postřik: 1 g na 10 l
Pro dezinfekci: 1 g na 1 l vody.

popř. ph + a ph- od jednodtlyvych vyrobcu hnojiv...
edit: a taky to zveda mírně EC

...#77

Naposledy upravil #77 15-11-2010 v 00:39 AM

Old Post 13-11-2010 v 22:10 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od kokeš

PH nemusíš řešit jo?Tak si ho po namíchání hnojek skus změřit,já mám biocannu taky a jestli dáváš podle návodu 4ml/l tak máš PH někde kolem 4,5Na etiketě je napsáno že roztok se nemusí dál "dokyselovat" to opravdu nemusí je kyselej jak prase.Přidávám 1m/l agva PH+ a mám PH příjemnejch 6,0.


Hele nevím co to tady meleš o 4.5, jsi se trochu přestřelil, nauč se chystat zálivku, než tady budeš rozumovat. To dávkování je určeny pro 1:1 kohoutovka/destilka jakože se takhle má ředit což ty určitě víš a destilka má EC 0 tudíž si můžeš dovolit přidat 4ml kvalitních živin a né chlór a sračky z kohoutky
Taakže --
Dávám 1:1 ; destilka:normální
nevím kolik má výchozí roztok (ale kohoutovku mám 7.6). Když tam dám biovega tak, abych měl EC 1,1-1,2 --> ph=6.0-6.2 (nehnojím výdycky stejně, takže je to různě).. No a když to chci trochu zvednout, tak přidám rhizotonic --> mírně zvedne ph a ec je v takovym množstvi jaky potřebuju zanedbatelny zvedne se cca o 0.0 max 0.1
Takže bych řekl, že chlapíci od firmy canna a biocanna to mají celkem dobře podchyceny.
Moje zkušenost, můj názor

Edit: Navíc nechápu, jak jsi zvládl z ph 8.4 udělat ph někde kole 4.5, jak ty tvrdíš.. Jsi do jedné zálivky vylil celou tu cannu snad nebo co... Nechci se do tebe navážet nebo tak, ale spíš ty by sis měl koupit ph metr ty chytrolíne...

A ještě jedna věc: necháváš vodu z okohoutku odstát půl hodiny než měříš.. A za jak dlouho po namýchání hnojek a měření zalíváš, to by mě teda zajímalo.. Doufám, že za hodinu, když má být voda odstátá alespoň 24h

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Naposledy upravil asi_sem_moc 14-11-2010 v 08:50 AM

Old Post 13-11-2010 v 22:48 PM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od asi_sem_moc


Hele nevím co to tady meleš o 4.5, jsi se trochu přestřelil, nauč se chystat zálivku, než tady budeš rozumovat. To dávkování je určeny pro 1:1 kohoutovka/destilka jakože se takhle má ředit což ty určitě víš a destilka má EC 0 tudíž si můžeš dovolit přidat 4ml kvalitních živin a né chlór a sračky z kohoutky
Taakže --
Dávám 1:1 ; destilka:normální
nevím kolik má výchozí roztok (ale kohoutovku mám 7.6). Když tam dám biovega tak, abych měl EC 1,1-1,2 --> ph=6.0-6.2 (nehnojím výdycky stejně, takže je to různě).. No a když to chci trochu zvednout, tak přidám rhizotonic --> mírně zvedne ph a ec je v takovym množstvi jaky potřebuju zanedbatelny zvedne se cca o 0.0 max 0.1
Takže bych řekl, že chlapíci od firmy canna a biocanna to mají celkem dobře podchyceny.
Moje zkušenost, můj názor

Edit: Navíc nechápu, jak jsi zvládl z ph 8.4 udělat ph někde kole 4.5, jak ty tvrdíš.. Jsi do jedné zálivky vylil celou tu cannu snad nebo co... Nechci se do tebe navážet nebo tak, ale spíš ty by sis měl koupit ph metr ty chytrolíne...

A ještě jedna věc: necháváš vodu z okohoutku odstát půl hodiny než měříš.. A za jak dlouho po namýchání hnojek a měření zalíváš, to by mě teda zajímalo.. Doufám, že za hodinu, když má být voda odstátá alespoň 24h

O poměru 1:1 destiilka:voda jaksi v návodu není zmínka ty zálivkoTy hnojky jsou BIO,jedu hlínu a nevidím jedinej důvod proč bych tam měl srát destilku?Přečti si nejdřív na jaký téma jsem poprvé reagoval,myslel jsem tím že PH zálivky se prostě musí měřit vždycky!Rozhodně nebudu zalejvat něčím co jsem si sám neověřil.Dál...pokud jsi pečlivě četl můj příspěvek,jistě ti neuniklo že jsem to měřil "dvouma" PH metrama.
Jinak děkuju za radu s tím jedním dnem odstátý vody,to by mě vživotě nenapadlo že má bejt odstátá aspoň 24hodin fakt ne..No nic dojedu osmý kolo a skusím bejt lepší a tak zkušenej jako ty

Naposledy upravil kokeš 14-11-2010 v 23:49 PM

Old Post 14-11-2010 v 23:00 PM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asi_sem_moc
Agent WC

Karma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% PěstitelskáKarma uživatele asi_sem_moc - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od kokeš

O poměru 1:1 destiilka:voda jaksi v návodu není zmínka ty zálivkoTy hnojky jsou BIO,jedu hlínu a nevidím jedinej důvod proč bych tam měl srát destilku?Přečti si nejdřív na jaký téma jsem poprvé reagoval,myslel jsem tím že PH zálivky se prostě musí měřit vždycky!Rozhodně nebudu zalejvat něčím co jsem si sám neověřil.Dál...pokud jsi pečlivě četl můj příspěvek,jistě ti neuniklo že jsem to měřil "dvouma" PH metrama.
Jinak děkuju za radu s tím jedním dnem odstátý vody,to by mě vživotě nenapadlo že má bejt odstátá aspoň 24hodin fakt ne..No nic dojedu osmý kolo a skusím bejt lepší a tak zkušenej jako ty


Reagoval jsi na to, že jsem napsal: Já třeba hnojím cannou a ph vůbec nemusím řešit (pokud teda nepřestanu hnojit ) -- tak proč najednou říkáš, že ph zálivky se musí měřit vždycky? Já jsem snad říkal, že ho neměřím?? Nevím jak je to s tvou "8" sklizní a se "dvěma" ph metrama, hledání mi povědělo, že za sebou máš druhou sklizeň (samozdřejmě nemusíš to tady všechno ukazovat, o tom žádná) a za druhé jsem se dočetl jen o kapkách.. Takže chuj s tím, netvrdím, že jsem zkušenější než ty, jsem začátečník, ale zato si dokážu na každou zálivku půjčit pořádnej ph a ec metr a pokud nevíš proč ředit destilkou, tak to sorry, ale to že je ta hnojka BIO a pěstíš ve hlíně, to ti EC kohoutkovky určitě nesníží
To co jsem psal před tím si můžeš přečíst ještě jednou, třeba zjistíš k čemu to je
A ten den, to nebyla rada, jen jsem chtěl vědět, jestli jsi tak blbej, že to zalíváš hodinu odstátou vodou...
Oháníš se tady FAQem, ale nevíš, jak přidat kvalitně koncentrované živiny.. Zeptej se tady koho chceš na ředění s destilkou a sám uvidíš
Jsme už dost mimo téma, tak jen tak na závěr: Destilka má EC 0.0 a ph 7.0 a když to naředíš s kohoutovkou, která má ec např 0.8 a ph 8.4 v tvém případě, tak se ti ty hodnoty sníží... A pokud ti ta tvá canna sníží ph z 8.4 na 4.5, tak ji máš zkaženou :p Já dám 5ml/l a ph je v ideálních hodnotách -- pokud je kyselejší, tak rhizotonic a je to ok..
Máš to tu, víc s tebou řešit nebudu, každej ví svoje peace

NEJDŘÍV ČTI pak se ptej MÁŠ PROBLÉMY S KYTKOU? klikni


NEČUM TAK BLBĚ A NAHOĎ NA XICHTU SMAJLA

---------->Peace and Love<----------

400W záře na záchodě

Old Post 15-11-2010 v 11:44 AM
asi_sem_moc je offline   Profil uživatele asi_sem_moc   Find more posts by asi_sem_moc   Foto galerie člena asi_sem_moc   Click here to Send asi_sem_moc a Private Message   Add asi_sem_moc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokeš
Stálý Člen

Karma uživatele kokeš - 90% PěstitelskáKarma uživatele kokeš - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 24

Upravuju jak upravuju a problém s tím prostě nemám,prezentovat jsem opravdu přestal protože jednak nemám foťák a jednak je to stejně pořád to samý...kapkama bych ph canny asi měřil těžko a asi víš proč,jinak nemyslím že by byla zkažená kupoval jsem novou asi před třema měsícema.Ph metr mám jeden já a jeden jsem si pučoval od kámoše.EC neměřím,držím se hnojkovýho návodu,mám oči a poznám jestli kytkám něco chybí nebo jsou vpoho.END peace

Old Post 16-11-2010 v 00:00 AM
kokeš je offline   Profil uživatele kokeš   Find more posts by kokeš   Foto galerie člena kokeš   Click here to Send kokeš a Private Message   Add kokeš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ital.2
Nový Člen

Karma uživatele ital.2 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 25

ahoj groweři, mám trochu problém se snižováním ph. domácí vodu máme ze studny a má ph 7.8 Koupil jsem v growshopu kyselinu fosforečnou i dusičnou abych měl na růst i květ,ale :
mám odstátou vodu 24 hodin i více a má ph 7.8, snížim ph kyselinou na 5.5-6.2 což mi přijde celkem v poho, jenže když změřim ph třeba za 5 hodin,už se zase blíží hranici 7. Zkoušel jsem tento postup opakovat s jednou vodou celkem 4 dny a pokaždý stejný,večer srovnám,ráno je tam zpět 7.8. Jde mi o to,jestli to postupný opětovný zvyšování nebude nějak škodit mým kyti. Upravim zálivku s hnojkama na 5.8,zaleju a za pár hodin budu mít v květníku ph,který určitě moc prospěšný pro kytky neni. Můžete mi někdo prosím poradit? děkuji Vám moc a pěstu zdar :-)

Old Post 24-04-2011 v 16:31 PM
ital.2 je offline   Profil uživatele ital.2   Find more posts by ital.2   Foto galerie člena ital.2   Click here to Send ital.2 a Private Message   Add ital.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od ital.2
ahoj groweři, mám trochu problém se snižováním ph. domácí vodu máme ze studny a má ph 7.8 Koupil jsem v growshopu kyselinu fosforečnou i dusičnou abych měl na růst i květ,ale :
mám odstátou vodu 24 hodin i více a má ph 7.8, snížim ph kyselinou na 5.5-6.2 což mi přijde celkem v poho, jenže když změřim ph třeba za 5 hodin,už se zase blíží hranici 7. Zkoušel jsem tento postup opakovat s jednou vodou celkem 4 dny a pokaždý stejný,večer srovnám,ráno je tam zpět 7.8. Jde mi o to,jestli to postupný opětovný zvyšování nebude nějak škodit mým kyti. Upravim zálivku s hnojkama na 5.8,zaleju a za pár hodin budu mít v květníku ph,který určitě moc prospěšný pro kytky neni. Můžete mi někdo prosím poradit? děkuji Vám moc a pěstu zdar :-)


http://grower.cz/forum/showthread.p...9508#post659508

Asi máš moc tvrdou vodu ve studni. Pokud měříš i výtok po zálivce a ten je v pohodě, tak Ti hlína stačí tu vodu "dopufrovat" na dostačující pH. Pokud to bude kytkám vadit tak se to zcela jistě projeví. Jak se říká, když něco funguje tak do toho nešťourej

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 24-04-2011 v 17:26 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od ital.2
ahoj groweři, mám trochu problém se snižováním ph. domácí vodu máme ze studny a má ph 7.8 Koupil jsem v growshopu kyselinu fosforečnou i dusičnou abych měl na růst i květ,ale :
mám odstátou vodu 24 hodin i více a má ph 7.8, snížim ph kyselinou na 5.5-6.2 což mi přijde celkem v poho, jenže když změřim ph třeba za 5 hodin,už se zase blíží hranici 7. Zkoušel jsem tento postup opakovat s jednou vodou celkem 4 dny a pokaždý stejný,večer srovnám,ráno je tam zpět 7.8. Jde mi o to,jestli to postupný opětovný zvyšování nebude nějak škodit mým kyti. Upravim zálivku s hnojkama na 5.8,zaleju a za pár hodin budu mít v květníku ph,který určitě moc prospěšný pro kytky neni. Můžete mi někdo prosím poradit? děkuji Vám moc a pěstu zdar :-)
Řekl bych,že je to normální jev mě to Ph taky stoupne u den namíchaný zálivky zpět na 7,i když byla voda bez chloru.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 25-04-2011 v 16:41 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 28

Hm...Je to normální jev....Podle mě se to pH mění skoro každému po pár hodinách.
A proto si upravim pH zálivky vždy těsně před zalitím.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 25-04-2011 v 18:45 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 29

kyselina na upravu vody stoji max. 100 korun,nevidim ziaden problem.
Tak ako aj ine konicky,tak aj tento nas krasny konicek si vyzaduje okrem cervenych oci aj par supiek v kapse!

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 25-04-2011 v 19:42 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

nejak jsem asi prehledl to užívání octa )
-má zkušenost je taková, doteď jsem měřil pH zálivky jen okrajově, ale až když jsem tomu všemu porozuměl, začal jsem řešit typické problémy jako zvýšení kyselosti, protože po namíchání org. Hnojiv od firem BioBizz aj JungleInDaBox se mi pH vždy naopak zýší, takže jsem použil 8% kyselinu octovou (jejich 1,5ml)

Přijde mi to naprosto super, jestli tomu dobře rozumím tak květina zužitkuje téměř i ten
ocet?
C-O-O -jí určitě dělá v takovéto malé míře jednou za čas příjemnou masáž nebo ne?

Old Post 03-12-2011 v 13:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
surge666
Nový Člen

Karma uživatele surge666 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 31

jak tady už párkrát zaznělo...kyseliny dusičná a fosforečná jsou vhodnější...osobně sem začal na kys. citronový ale ph skákalo jak na trampolíně po několika hodinách...zálevka se musela provést okamžitě...ale po čase jsem stejně přešel na kys. dus. a fosforečnou...v růstový fázi upravuji pěkně HNO3 a po přepnutí HPO3 a ještě to mám pěkně v souladu s hnojivy na dané období...)) a opravdu se těch +-100kč za 500ml kys. vyplatí....GL...

Old Post 05-01-2012 v 15:32 PM
surge666 je offline   Profil uživatele surge666   Find more posts by surge666   Foto galerie člena surge666   Click here to Send surge666 a Private Message   Add surge666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

cau verim ze ocet a tak jsou mozna levny ale ja si koupil v Gshopu ph down na kvet i rust myslim od canny melo bo to byt bio a 1L stal asi 230Kč a 1 kapka snizi moji vodu cca o 0,5PH na litr takze to vydrzi rok urco kdyz nejsi nejakej mega pestitel. a 230Kč ročne se mi nezda zas tak drahy...

Old Post 05-01-2012 v 15:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5524450 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív