Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Stavba boxu sakum prdum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 81

Fiste: no kdyz tu vodu necham stat tejden tak ma pak EC 0,55.... ted jsem meril v praci co tam tece za vodu a je to dost dopodny tomu co mam doma....zejtra zkusim promerit jeste jiny zdroje..precejen v Praze v panelaku moc destovky nenachytam a kupovat destilka se mi nechce....dik za radu,vyzkousim to a uvidime

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 09-02-2011 v 23:19 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 82

Nejaky novinky?

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 19-02-2011 v 19:25 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 83

no dovazim si ted vodu z prace-EC po odstani 0,3... a vypada to ze se kytky pomalu probiraj.... ta sativa od tebe jede jak splasena.....vcera sem ji stipnul protoze uz je jednou takova jak ten zbytek...a ani neni tolik nachylna na to osychani tech listu jako ty criticaly.....
na jednomjsem zkousel vyssi davku hnojiv a sot to s nim zamavalo a nevim ejstli se vzpamatuje....ten zbytek tak nak preziva.....az se to jeste trosku rozroste tak hodim nakou fotku

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 19-02-2011 v 22:22 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 84

To je tim, že tamto jsou přešlechtěný svinstva.... To ode mě je poctivá a zocelená sativa :P

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 24-02-2011 v 21:36 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 85

Něco

Old Post 29-01-2012 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 86

coze?

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 29-01-2012 v 20:41 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
one.love
Nový Člen

Karma uživatele one.love - 87% PěstitelskáKarma uživatele one.love - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 87

Měl sem ten samej problém. Nakonec všechny pošli ve 2.měsici Určitě bys měl pH v cocosu držet na 5,5

Old Post 09-02-2013 v 21:36 PM
one.love je offline   Profil uživatele one.love   Find more posts by one.love   Foto galerie člena one.love   Click here to Send one.love a Private Message   Add one.love to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8584560 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív