Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Stavba boxu sakum prdum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 33

Takze skrin je komplet hotova a funkcni...privodni kabel sem napojil pres meric spotrebovane energie a docela me udivilo, ze samotna 250w lapa zere 325w... netusil sem, ze bude tlumivka bastit tolik... kazdopadne kdyz jede vsechno najednou i s vetrakama a zvlhcovackou tak to basti 420w...

Kamos mi ted stavi triakovej regulator na to ufo tak snad se mi tam potom bude drzet nejaka slusna vlhkost..ted to vsechno odsava to ufo..

jinak vcera sem si domu prines rezy a uz si hovej ve skrini...vecer budu mit fotak takze to cely zdokumentuju a nahodim...

pestu zdar

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 10-11-2010 v 10:58 AM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopi
Stálý Člen

Karma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 34

Fotky sem!!!

Old Post 10-11-2010 v 18:11 PM
kopi je offline   Profil uživatele kopi   Find more posts by kopi   Foto galerie člena kopi   Click here to Send kopi a Private Message   Add kopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Obecné Příspěvek č. 35



Tak konecne prinasim fota z aktualni situace v boxu..


Vcera sem zasadil 6 rezu od mistniho clena (: ozárek - timto dekuji

Jedna se o 4 kusy Skunk #1 a 2 kusy Warlock
Zasazeny jsou v Plagron Roylty mixu ve 3,5 l kvetinacich .hned po presazeni byly zality s lehkou koncentraci root stimulatoru a dneska po zhasnuti bych je chtel striknout phyt-aminem...pisou ze udela dobre vzdy...

teplota pres den 23-26 st.
pres noc 21-22 st.

vlhkost pres den okolo 65%
pres noc 85%

jeden nejvetsi rizek ma lehce oschle spicky jednoho listu, ale jinak se tvari zdrave.....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Naposledy upravil Jaffata 11-11-2010 v 06:13 AM

Old Post 10-11-2010 v 21:59 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 36






3.den 18/6

dneska sem to podelal..rano sem zaspal do prace a v tom spechu sem nedoplnil zvlhcovacku a kdyz sem prisel tak byla vlhkost ve skrini asi 20% a na dvou kytkach mi trochu zezloutly listy :/ ta jedna mensi uz mela na to zezloutnuti nabeh predtim,ale ta druha zezloutla az dneska..

jinak nehnojim, PH zalivky 5,9 ,EC nemerim
Teplota pres den 25st.
pres noc 22st.
zalejvam to obden,protoze jak furt jede ta zvlhcovacka tak substrat moc nevysycha....

jianak sem udelal takovej porychtung aby mi drzela vlhkost u kytek...zatim jeste nemam regulator a kdyz bezi odtah naplno tak vlhkost nema sanci...takhle se mi pod tim igelitem drzi kolem 70%....

Doufam, ze zejtra budou vypadat lip....

kdyz by ste mel nekdo nejakej tip co delam spatne,nebo tak tak sem s tim

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 12-11-2010 v 19:40 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Obecné rosteme Příspěvek č. 37



9.den 18/6

Tak uz se to vsechno pekne zmatorilo, zluty listy zezelenaly a vypada to ze nic neumre

zalejvam tak jednou za 2-3 dny podle toho jak to vysycha.Do zalivky pridavam naky korenovy krmeni od AH natural a vypada to, ze to docela funguje protoze ty kvetinace uz zacinaj bejt dost prorostly krasne bilejma korenama ted naposled sem jim tam soupnul jeste trochu enzymu a dneska je pred spanim striknu phytaminem...

jinak ty skunky se tahnou vic nez warlock takze sem 3 nejvetsi vcera zastip( zkusil jsem FIM) a uvidime co to udela.....necham to jeste tak 10-15cm popojet a pak to cely naohejbam a zkusim roztahat po skrini abych to naky vyplnil.....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 18-11-2010 v 16:01 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 38

[účet odstraněn]

Old Post 19-11-2010 v 12:34 PM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 39

Mikael - Diky sem rad, ze se to nekomu libi

Ten korenak je super vec,mam plny kvetinace krasne silnejch korenu,pocitam ze to nejak pristi tejden presoupnu do vetsich (6,5l), trosku to v nich este necham povyrust a prepnu...

s tim hnojenim, mam to v roylty mixu od plagronua tvrdej, ze je to na mesic predhnojeny, ale pocitam, ze tak od 14. dne zacnu po troskach prihnojovat...zacnu s mensima koncentracema a uvidime co na to kytky reknou asi udelam nejakej pokus s hnojivama ruznejch znacek..dneska sem na cannafestu vyfasoval komplet sadu od atami a od groteku,pak mam jeste plagron a AH natural power a v nedeli by mel pribejt jeste komplet od biobizz takze toho bude pozehnane a na tech ctyrech skunkach bych moh zkusit co ktery hnojeni udela...

Listy akorat na tom nejmensim skunku odpadly ty spodni co zezloutly, ale ty warlocky se z toho vylizaly a sou pekne zeleny...jinej problem zatim neni a doufam ze ani nebude

Ale je videt, ze uz se otrepaly protoze to vylozene roste pred ocima... za par dni zas nahodim nejakou aktualizaci s fotkama

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 19-11-2010 v 18:38 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopi
Stálý Člen

Karma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 40

Vypadaj hezky, snad budou dělat jen radost po zbytek svého bytí, i po životě, v kouřové formě Je fakt že box máš krásnej, čistej, nejetej. Kytky se tam už ted maj jak prdel v gatích At se daří

Old Post 20-11-2010 v 00:08 AM
kopi je offline   Profil uživatele kopi   Find more posts by kopi   Foto galerie člena kopi   Click here to Send kopi a Private Message   Add kopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Obecné jedeme dal Příspěvek č. 41




15.den 18/6

Tak prinasim dalsi aktualizaci stavu v boxu

Kytky sem presadil do finalnich 6,5l kvetinacu a ty na to zareagovaly zezloutnutim a oschnutim okraju nekterejch listu, vcera jsem aplikoval Alg-A-mic od biobizzu a dneska sem pozoroval zlepseni....zluty listy zas chytly zelenou a to osychani nepokracuje... ty kytky sou jak chameleoni staci jim nhrozne malo a uz davaj najebvo nespokojenost zmenou barvy

Taky sem je pomoci dratku naohejbal a docela hezky se rozjizdej bocni vetve,ale k vyplneni celyho prostoru to ma jeste dost daleko hnojivo se zatim neaplikoval zadny, jen jednou tejdne postrik phytaminem a pridavam korenovej stimulator...

Taky je divny ze jeden z tech ctyrech skunku tvori jen trojcipy listy....je to ta nejmensi kytka, ktera uz od zacatku reaguje nejchoulostivejc a roste nejpomalejc...pritom je ze stejny matky jako ty zbyly 3 a ty nemaj zadnej problem....divny...

Prikladam fotku chama chodi se mnou kontrolovat box

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 24-11-2010 v 21:39 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Problem s listama Příspěvek č. 42




19.den 18/6

tak sem prijel po vikendu z chaty a zjistil, ze se to schnuti listu zase rozlezlo.... moc nevim cim by to mohlo bejt zpusobeny...zatim jsem jeste nehnojil (jen pridavam korenak + postrik algamicem) Teplota u vrcholu neprekroci 26st. a vlhkost mam pres den 50-80% a v noci okolo 70%

zaclo se to dit az po presazeni do vetsich kvetinacu s Roylty mixem, zalejvam to tak jednou za tri dny kdyz hlina proschne...

Vubec mi nejde do hlavy cim by to mohlo bejt, tak bych byl rad kdyz by mi nekdo poradil....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 28-11-2010 v 19:01 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 43

Já osobně bych řek, že je to plíseň... pošli mi to lupení, ať na to mrknu pod mikrákem

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 28-11-2010 v 19:47 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 44

Zdravim, plíseň bych ani neřekl..Byla by náhoda, kdyby se chytla na tolika kytkách najednou..Osobně jsem se s tim ještě nesetkal, tak nevim, ale řekl bych,že je to reakce na to přesazení..Už jednou se musely poprat s tim předhnojeným substrátem a ted zase..Listy vypadají spáleně, tak bych řekl, že je to tim..! Příště bych doporučil sázet rovnou do 6.5 l květináčů, dělám to tak taky a nikdy se mi nic podobnýho nestalo i když řezy při koupi vypadaly špatně..:-/ Bez hnojiva, jen čistá voda!! Budu sledovat..

Grow up..!

Old Post 28-11-2010 v 21:07 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 45

Royalty mix má EC 2,1, což je dost přestřelená hlína....máš to spálený...ale oni to rozdýchají...ale nehnoj, dokud nebudou větší,...

Old Post 28-11-2010 v 23:19 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 46




1.den 12/12

Takze dneska sem to prepnul na kvet...celkem byly kytky na rustu 25dni,vystridaly snad vsechny mozny barvy a ustalilo se to na tyhle zluto-zeleny....tyden jim budu svitit jeste MH vybojkou a pak tam hodim sodik.

Oschly listy jsem otrhal a zda se, ze se to dal nesiri,ale jeste jsem nehnojil.

Dneska sem prolil kvetinace vic a meril jsem PH na vytoku a nameril jsem PH 7,1 coz je asi vic nez by melo bejt....pritom upravuju kazdou zalivku na 6,1-6,2... takze pristi zalivku uz namicham nejakou hnojku na kvet a PH udelam tak 5,8 a snad se to trosku srovna....

K tomu osychani listu jsem hledal tady na foru naky informace a v podstate mi z toho vyplynulo ze ten royalty mix je predhnojenej az moc a dost lidem co v ty hline jeli se dely podobny veci takze pristi grow zvolim urcite jiny medium....laka me kokos

Hlavne doufam ze se mi z tehle mrzaku co mi tu rostou podari vypestovat neco aspon trosku slusnyho....no uvidime....drzte palce

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Naposledy upravil Jaffata 05-12-2010 v 18:46 PM

Old Post 05-12-2010 v 17:04 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iafour
Stálý Člen

Karma uživatele iafour - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 47

Barva tvých listů je typický příklad vysokého PH..Hlídej si ho a uvidíš, že se brzy vrátí do normálu..! Good luck

Grow up..!

Old Post 06-12-2010 v 18:28 PM
iafour je offline   Profil uživatele iafour   Find more posts by iafour   Foto galerie člena iafour   Click here to Send iafour a Private Message   Add iafour to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yuppie
Nový Člen

Karma uživatele Yuppie - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 48

Posledně se mi stala hrozně podobna věc. Řek bych, že symptomy kytek byli naprosto identicky. Hlína stejná(royalty mix), ale bylo to za trochu jinejch podmínek. Bylo to v květu. Už asi 3ti tyden. Bylo leto a vysoky teploty. Musel jsem mit AdjustAwings hodně nizko nad vysokanskym NYCD a maly Wite russiany měli malo. Myslel jsem, že to všechno osycha vedrem a spalenim od sodiku.
Ale opak byl pravdou. Určitě se jednalo o hnojku. Tu jsem zkoušel všelijak upravovat.
Pamatuju, že s PH jsem dost zapasil. Co tomu pomohlo tehda byli větši davky všeho hnojiva. Hlavně PK jsem tam solil. Rozhodně to však nezmizelo všecko
Nakonec z toho byla krasna zdrava uroda bez jedine chybičky.

"Never be afraid to try something new remember amateurs built the ark, professionals built the Titanic."

Old Post 07-12-2010 v 12:28 PM
Yuppie je offline   Profil uživatele Yuppie   Find more posts by Yuppie   Foto galerie člena Yuppie   Click here to Send Yuppie a Private Message   Add Yuppie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7838140 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív