Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Stavba boxu sakum prdum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Palec dolů Teplota:/ Příspěvek č. 17

Tak sme zkusil pustit aktivni pritah a oba ofukovy etraky nacpat pod cooltubu a rozdil v teplote je jen asi o 1-2 stupne-to je 37st. pod vybojkou(s tim ,ze tam nemam tu misku s vodou....) zkousel sem jeste na zacatek cooltuby napojit euro 2(150m3/h) a jedinej rozdil byl,ze mi slo vic vzduchu z odtahovy roury ,ale s teplotou to vubec nehlo.....

Radil mi tu jeden clen,abych se vyprdnul na cool tubu a sel do A-winga s tim heat shieldem..a ja se ptam : myslite ,ze to s teblotou neco udela?a jak bych mel v pripade toho winga umistit odtah?? a takymohl by mi nekdo napsat pudorysny rozmery winga?mam zakladnu 90x60cm tak nevim,jestli se mi to tam vubec vejde....

Taky to vypada ze mi dopadne vymena toho myho TT za silnejsi ufo VK 365m3/h tak doufam ze s tim uz by se dalo pracovat.....
Dneska vyvrtam jeste 4 diry cca 5cm v prumeru jako posileni pritahu a mozna zkusim vyhodit ten PC vetracek co mam ted na pritah a hodit misto nej to Euro 2....precejen to dela vetsi ficak...ale zase to dela dost kraval tak budu muset vymyslet jak to co nejlip odhlucnit.....

Jedu si na vikend odpocinout,takze pokracovat budu pristi tejden...do ty doby,piste svy rady,nazory,kritizujte a rejpejte

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 29-10-2010 v 16:44 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ether
Stálý Člen

Karma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% PěstitelskáKarma uživatele Ether - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 18

Na heat shield se uplne vykasli. Urcite ti to radil Fiste, ten to tlaci do vsech a porad. Nepomuze s teplotou ve skrini, jen v miste pod vybojkou, a to tim, ze svetlo trochu zastini, nic vic. Kolik ze mas tu teplotu v mistnosti, kde je box? A mas moznost odtahovat ven nebo do mistnosti, ze ktere nebudes zpatky natahovat..?Nejlip udelat i pritah z venku, ale asi to nebude tak jednoduchy..

FLY on the Sky

Old Post 29-10-2010 v 17:53 PM
Ether je offline   Profil uživatele Ether   Find more posts by Ether   Foto galerie člena Ether   Click here to Send Ether a Private Message   Add Ether to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 19

Pěkný to máš Jaffo, ty problémy s teplotou ti teda nezávidim ale to časem doladíš... setup prostě chvilku trvá :P Sice tam už misku s vodou máš ale podle mně má moc malej povrch odpařovací plochy, spíš bych tam dal něco mnělčího ale mnohem širšího. Já používam podtácek pod květináč 30x30 cm a jsem maximálně spokojenej, ty by jsi tam nacpal 2 Tak to zkus a třeba to bodne

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 31-10-2010 v 14:55 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 20

Ether- v mistnosti mam stalou teplotu mezi 22-23 stupni....aby to trochu spadlo tak bych musel mit neustale otevreny vsechny okna a dvere v celym byte a to je blbost....ted sem o vikendu sehnal obyc stinitko bez heatshieldu a zkousel sem co namerim s nim a pod vybojkou sem mel po dvou hodinach 46stupnu..takze cool tuba mi to srazi minimalne o 8 stupnu.... a jinak odtahuju do jiny mistnosti nez nasavam....

Dr.Crabakles- dik k tem miskam s vodou..ta co je na fotce byla pro mlhovac...ten sem zkousel a mlhuje malo....jinak sme tam mel 2 podmisky od kvetinacu a s tim sem dosah 33,5stupnu pod vybojkou..tudiz prozatim nejvetsi uspech....ja bych to chtel ale vychytat tak aby se mi drzela teplota do 30 bez pouziti tech tacku..... zejtra budu mit silnejsi odtah tak uvidim co to s tim udela.....v nejhorsim pripade prejdu na 250w a to ctyrkilo si necham az se mi nekde udela misto

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 31-10-2010 v 21:13 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Nápad Aktualni info : Příspěvek č. 21





Takze :

Vcera jsem vymenil s jednim clenem Groweru svy TT za ufo 365m3/h.... oproti tomu TT je to docela ficak Po zapojeni spolu s cooltubou sem se pustil do mereni....a po trech hodinach bylo pod vybojkou 30,5 stupne... bez misek s vodou,zvlhcovacky ani jinyho chlazeni.... takze USPECH!!
srazilo to teplotu o 7 stupnu..a nedela to ani o tolik vetsi kraval jak to TT.

Dneska sem se pustil do konecnejch uprav :

- pokraceni aluflexy na pozadovany rozmery- trosku se tim snizil hluk
- vyriznuti jeste jednoho pritahu o prumeru 140mm a osazeni pritahovyho vetraku Euro 2+utesneni a odhlucneni
- premisteni neuveritelne topiciho predradniku vne skrine + lehke ucesani elektroinstalace
- definitivni rozmisteni ofukovaych ventilatoru
a ted uz jen merim teplotu...

a potrebuju udelat jeste nasledujici :
- zapojeni tepelne pojistky
- odhlucnit vrchni patro skrine- asi uzavru vetrak a roury do samostatneho boxu kterej vyplnim rockwoolem nebo necim podobnym
- vyrobit pachovej filtr + vymyslet umisteni
- koupit zvlhcovacku a rezy...
- vyrobit scrog

A ohledne ty zvlhcovacky a rezy bych potreboval poradit...jestli mate vytipovany naky zvlhcovacky,ktery se osvedcily a maj co nejvetsi nadrz abych nemusel co par hodin doplnovat vodu. a ty rezy jestli by pro me bylo lepsi jet prvni grow s jednim modelem nebo se klidne pustit do treba trech modelu.... jak uz sem naznacil tak planuju jet scrog tak abych nemel moc problemu s rozdilnou vejskou kytek a tak... po pripade jakou kombinaci modelu by jste doporucili.... laka me AK-47, Power plant, Skunk 1, Chronic, Blueberry, White russian.......

edit: tak ten pachac sem spichnul jeste dneska...

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Naposledy upravil Jaffata 02-11-2010 v 16:55 PM

Old Post 02-11-2010 v 13:23 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bubabub
Stálý Člen

Karma uživatele Bubabub - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 46  

Příspěvek č. 22

Cest, 30 je furt nic moc.Ale sem rad zes poznal jaky je rozdil mezi ufem a TT.Kazdopadne kdybys chtel jeste srazit teplotu tak to pujde zvetsenim pestebniho prostoru( kdybys uz nevedel co .
Jinak ufo urcite zaves na nejakou gumu nebo na neco pruzneho.Pokud to bude polozene tak to bude delat strasnej kraval( vibrace ) . Ja mam vse povesene a defakto slysim jen zvuk vzduchu z ufa.
At se dari

Old Post 02-11-2010 v 14:37 PM
Bubabub je offline   Profil uživatele Bubabub   Find more posts by Bubabub   Foto galerie člena Bubabub   Click here to Send Bubabub a Private Message   Add Bubabub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 23

Ja sem rad ze sem se dostal aspon na tech 30ze zacatku to vypadalo docela beznadejne....myslim ze nakej stupen mi srazi zvlhcovacka a kdyztak hodim lampu vejs nad kytky.....ten pestebni prostor moc zvetsovat nemuzu...musel bych leda vyhodit tu skrin a udelat to z cely ty satny, ale do toho se mi zatim moc nechce.....
Jinak ufo je fakt rozdil... akorat se mi do toho horniho patra vejde uplne tip top takze tam ho zavesit nemuzu....budu ho muset dat ke kytkam,to by asi nemuselo nicemu vadit...

O kolik min topi 250w nez to ctyrkilo?? na ten muj prostor by to asi stacilo,odjel bych na tom 2-3 kola a pak bych neco proved s tou satnou

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 02-11-2010 v 16:48 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

hele 4kilo v tube s ufem a mas tam 30stupnu? to je trochu ojeb pac tohle by melo uchladit nejake 4kilo nechces spise zauvazovat o odtahu do jine mistnosti ci ven? nebo poradne vetrat mistnost pac s timhle uz moc neudelas!

Old Post 02-11-2010 v 16:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Nápad Pachovy filtr Příspěvek č. 25





Tak sem jeste nahodim fota ze stavby toho pachovyho filtru.....

seznam materialu :
- kamnarska redukce 160/125
- kanalizacni zatka 160
- aktivni uhli 1kg
- pletivo 1x1 cm
- sitka proti hmyzu
- filtr do digestore
- jehla,nit,vazaci drat.......

vetsina veci se mi valela doma,akorat tu redukci sem kupoval za 200kc a aktivni uhli za 150kc......

takze sakum prask 350kc a asi hodina prace

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 02-11-2010 v 17:00 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 26


Kus Hoven - Ja mam odtah do jiny mistnosti......nasava to vzduch z ty satny kde je furt tak 23 stupnu a vyfukuje to pres zed do kuchyne...Pobliz ty satny neni zadny okno kde bych moh vetrat a mam v byte krome pritelkyne este spolubydliciho a nemuzu zas nechat otevreny vsechny dvere a okna dokoran.....

Prikladam fotku pro predstavu jak vypada ten byt ve kterym to mam...moc moznosti mi to nenabizi.....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 02-11-2010 v 17:25 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piki999
Stálý Člen

Karma uživatele Piki999 - 14% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 27

Hi! to sání před cooltubou udělej ať to saje z šatny ne z growboxu... pak podej hlášení jestli to trochu zkoplo teplotu

Life can be so shady.The way some people try to bring you down.Why's it got to be so crazy?Always try to give you the run around.So I let the music just take control.Cause it rocks my body.And it moves my soul.My feet start dancing to the beat.And I just can't help it.I just can't help it.Cause music is my life.It helps me through the ibe.
Keep it coming.Keep it coming!Just can't dance no more...
Move my move my... move my body




Old Post 02-11-2010 v 19:15 PM
Piki999 je offline   Profil uživatele Piki999   Find more posts by Piki999   Foto galerie člena Piki999   Click here to Send Piki999 a Private Message   Add Piki999 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 28

Piki 999 - Zdarec tak sem prave zkousel ten oddelenej okruh a nameril sem 34,6 stupne......je to divny,ale jak to nesaje ten vzduch ze skrine tak je tam vetsi hic.....musel bych mit privod asi uplne z venku aby ta teplota nasavanyho vzduchu byla co nejnizsi... ale to je v podstate neproveditelny...

uz mam objednanou 250w vybojku a snad zejtra si to vyzvednu a zkusim kolik namerim s tim....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 02-11-2010 v 20:22 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Nápad downgrade na 250w :) Příspěvek č. 29



Dneska sem poridil 250w predradnik a MH vybojku philips HPI-T plus a dostal jsem k tomu za hubicku stinidlo industria s tepelnym stitem...

Nejdriv sem zkousel 250w v cooltube a vysledek po trech hodinach sviceni a ruznym stelovanim vetraku 27,5stupnu 35cm pod vybojkou....

Pak sme to samy zkousel s tou industrii (nema odtah) a nejlepsi vysledek, kteryho jsem dosah byl 29stupnu pod vybojkou....asi do ni zkusim vystrihnout diru a napojit na ni odtahovou rouru..verim ze mi to o par stupnu teplotu srazi a nemusel bych davat CT....a zvlhcovacka asi taky nakej stupen srazi..
Jinak ta MH vybojka dela krasne modry svetlo...prijemna zmena pro oci oproti tomu zlutymu sodiku

Jinak uz jsem si objednal rezy od clena (: ozarek a bude tam 4x skunk 1 a 2x warlock..... mel bych pro ne jet v utery,podle toho jak to stihne zakorenit.....

Pokud mate jeste nejaky pripominky nebo rady co bych mel dovyresit pred osazenim tak jsem jedno velky ucho..

Dotaz na konec :ma smysl pestovat napred v mensich kvetinacich a v prubehu presadit do vetsich?neni to pro kytku zbytecnej stres? mam kvetinace 3,5l a 6,5l.....

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 03-11-2010 v 22:17 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 30

a zvlhcovacka asi taky nakej stupen srazi.. to je sice fakt ale to tam držet asi do konce kvůli teplotě nebudeš
K otázce-pokud máš květníky tak přesazuj-dá se zkouknout jak vypadaj kořínky,jak jsou prorostli...když daj zasazení do hlíny jednou tak už silný větší bez problému...

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 03-11-2010 v 22:29 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 31

Tak dneska mi prisla zvlhcovacka SPS-808 a je to teda vetsi nez sem cekal

Ale dulezity je,ze pri zaply zvlhcovacce mam teplotu pod vybojkou 26stupnu,mozna to este trosku spadne protoze sem tam lil prevarenou vodu a mohla mit tak 40stupnu.....

O vikendu budu resit nejakej rozvod pres trubky dovnitr boxu abych tu zvlhcovacku moh mit venku....(zabere mista jak 2 kvetinace) nekde sem tu neco takovyho zahlid tak se necham inspirovat..

Az to budu mit tak to nafotim a nahodim sem a od pristiho tejdne uz to pojede na ostro

WERD :

tu zvlhcovacku na kvet pouzivat nebudu, ale i tak se tam bude drzet teplota kolem 28 a to je snad v pohode.... to presazovani udelam, kdyz uz ty kvetinace mam.... a jeste dotaz...kdyz budu mit rezy v rockwoolu tak je rovnou zasadim do hliny a mam to prolejt nakym korenovym stimulatorem nebo tak neco?

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 05-11-2010 v 14:59 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Palec nahoru Posledni update bez najemniku Příspěvek č. 32





Dneska probehly finalni upravy boxu a zda se, ze uz je pripravenej k nastehovani osazenstva... huraaaa

Tak jenom ve strucnosti ,co pribylo novyho :

- Zvlhcovacka SPS-808 : umistena vne skrine + rozvod ze 40mm trubek do skrine (mam pripravenou jeste rouru o delce skrine,na konci zazatkovanou a proderavenou tak, aby mlha sla primo na kytky)

- Tepelna pojistka (termostat 7-77stupnu) cidlo umisteno nad cooltube a teplota nastavena cca na polovic,pri vypnuti ufa vystoupa behem 4minut teplota tak, ze to pojistka zaregistruje a vypne celej privod do skrine

- Zapojeni 6A jistice tridy B na privodni kabel

- Prestehovani ufa z vrchni casti skrine do pestebni - jak bylo polozeny na tom laminu, tak to strasne rezonovalo...a povesit to tam neslo protoze to patro je asi o centak vyssi nez to ufo.. ted je slyset jen vzduch v aluflexu....

.... a to je asi tak vsechno, ozvu se az zasadim

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 06-11-2010 v 15:58 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5808610 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív