Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Rastlinka pestuje
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Rastlinka
Nový Člen

Karma uživatele Rastlinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Rastlinka pestuje Příspěvek č. 1

Zdravim vas,

pestovaniu sa venujem uz vyse roka a vzdy sa najde nieco nove, co ma prekvapi.

Moja zbierka este neobsahuje vsetky exemplare, ktore by som tam chcel mat, potrva to este vela rokov.

Rastlinky som vypestoval zo semien aj z odrezkov, niektore uplne odmala, ine som zas dostal.

Rad vam odpoviem na vase otazky, tykajuce sa zmienenych rastlin, pretoze som tu novy a neviem, co by vas zaujimalo. Hlavne sa nepytajte na nic ohladom polievania (ja polievam, ked vidim, ze rastlinka zacina vadnut alebo ked vidim, ze ma velmi preschnuty substrat, tymto ziskavaju na odolnosti)

Naposledy upravil Rastlinka 16-10-2010 v 11:59 AM

Old Post 16-10-2010 v 11:15 AM
Rastlinka je offline   Profil uživatele Rastlinka   Find more posts by Rastlinka   Foto galerie člena Rastlinka   Click here to Send Rastlinka a Private Message   Add Rastlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastlinka
Nový Člen

Karma uživatele Rastlinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 2




Solandra grandiflora - vypestovana z odrezku.
substrat: na mnozenie rastlin a neskor presadena do kompostu.

Old Post 16-10-2010 v 11:16 AM
Rastlinka je offline   Profil uživatele Rastlinka   Find more posts by Rastlinka   Foto galerie člena Rastlinka   Click here to Send Rastlinka a Private Message   Add Rastlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastlinka
Nový Člen

Karma uživatele Rastlinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3



Stevia rebaudiana - vypestovana z odrezku.
substrat: povodny (neviem, co v nom je).

koncom 10. mesiaca ju zrezem, aby mohla na jar znova vyrasit.

Old Post 16-10-2010 v 11:23 AM
Rastlinka je offline   Profil uživatele Rastlinka   Find more posts by Rastlinka   Foto galerie člena Rastlinka   Click here to Send Rastlinka a Private Message   Add Rastlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastlinka
Nový Člen

Karma uživatele Rastlinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4



Heimia salicifolia - vypestovana z odrezku.

substrat: povodny, a stale som ju nepresadil, kvoli tomu je mala vzrastom.

Old Post 16-10-2010 v 11:25 AM
Rastlinka je offline   Profil uživatele Rastlinka   Find more posts by Rastlinka   Foto galerie člena Rastlinka   Click here to Send Rastlinka a Private Message   Add Rastlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastlinka
Nový Člen

Karma uživatele Rastlinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 5



Calea zachatechichi - vypestovana z odrezku.

substrat: na mnozenie rastlin + kompost. pocas leta bola na nespravnom stanovisku s nedostatkom svetla a tak skor stagnovala, ako rastla. buduci rok sa o nu postaram lepsie.

Old Post 16-10-2010 v 11:28 AM
Rastlinka je offline   Profil uživatele Rastlinka   Find more posts by Rastlinka   Foto galerie člena Rastlinka   Click here to Send Rastlinka a Private Message   Add Rastlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastlinka
Nový Člen

Karma uživatele Rastlinka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 6




Salvia divinorum - moja oblubena.

substrat: cisty kompost, vyborne sa im v nom dari. bohuzial som ich pocas obdobia ich najvacsej slavy nefotil a teraz su uz dost skosene, no teste sa na jar/leto, vtedy sa zas ukazu v plnej krase.

Old Post 16-10-2010 v 11:56 AM
Rastlinka je offline   Profil uživatele Rastlinka   Find more posts by Rastlinka   Foto galerie člena Rastlinka   Click here to Send Rastlinka a Private Message   Add Rastlinka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5241240 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív