Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 600 W HPS Amazon 16 9x N.Y.C.D
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Obecné 600 W HPS Amazon 16 9x N.Y.C.D Příspěvek č. 1

Ahoj všichni přátelé rostlin :-)

Tak jsem se taky rozhodl se tady zveřejnit. Něco o mě, pěstuju už cca 9 let, z toho asi 5 indoor. Jel jsem různé systémy - hlínu, hydro v Librách a aero v Amazonu, zkoušel jsem i různé wattáže - od 250W až do 2x 600W. Dřív jsem, díky dvěma prostorům k pěstování, jel kontinuální grow, tedy, rostliny jsem z růstové pěstírny přenášel do květové. Proto tedy nelze zcela objektivně propočítat poměr gramu na watt z předchozích growů, sám bych však řekl, že je to mezi 0,6 - 0,7 g/W.

Pro tentokrát jsem si vybral 1x1x2m Lightbox a aeroponický systém Amazon 16. Slunce obstará 600W Phillips Son T pia plus se stínidlem A-Wing medium + super spreader.
Jako genetiku jsem zvolil pro mě zcela vyjímečný New York City Diesel v počtu devíti kusů. Delší dobu na květu, až 11 týdnů, pro mě jednoznačně kompenzuje výnos této genetiky, kámoš udělal pod 400W HPS kolem 70g na rostlině a zejména potom její nezaměnitelná chuť a high zkouřenost.
Pokud jde o hnojiva, spolehnu se na mnohokrát prověřené produkty Advanced Hydroponics of Holland a Natural aditives + Bloombastic a květovou "kouli" od Atami. Na postřik Phytamin.
K ventilaci jsem použil UFO 240 m3/h spojené aluflexem s 160m3/h uhlíkovým filtrem pro odvod vzduchu. Přívod vzduchu je řešen pasivně. Dále používám klipsnový 20W ventilátor na ofuk rostlin.
Mezi další vybavení pěstírny patří IN/OUT teploměr s vlhkoměrem, analogový časovač, Essential PH a EC metr, vzduchovadlo a topení do rezervoáru od Amazana.

Naposledy upravil el Magicooo 31-07-2009 v 16:26 PM

Old Post 31-07-2009 v 14:51 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 2



Tak už to jsou dva dny, co jsem rozsvítil 18/6. Kytičky si spokojeně rostou. Teplota v pěstírně je přes den mezi 27 až 29°C a v noci klesá na 17°C. Jako roztok jsem namíchal Root stimulator v koncentraci 1ml/l do 30l vody. Následně upravil PH na 6,0 a EC na 0,8. Teplota roztoku 26°C.

Naposledy upravil el Magicooo 31-07-2009 v 19:00 PM

Old Post 31-07-2009 v 14:57 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 3

zdar, o systeme amazon rozmyslam dlhsiu dobu. si snim spokojny? vsade som cital same plusy, ale zaujimaju ma objektivne postrehy growera co ma s tymto systemom skusenosti.
drzim palce, tvoj grow budem sledovat

Old Post 01-08-2009 v 08:20 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 4

Ahoj, v Amazonu jedu už třetí grow. Předchozí kola jsem neměl možnost měřit Ph a Ec každý den, ale tak jednou za tři dny a stejně jsem byl s kvalitou i výnosem spokojenej. Sám jsem zvědavej, jak to bude tentokrát, když měřim hodnoty každý den. Další věcí je počet rostlin. Dřív jsem jel 16, resp. 15 a to mi přišlo zbytečně moc na prostor cca 80 na 80 cm. Teď při 9 kouscích si myslim, že by to mělo být lepší.

Naposledy upravil el Magicooo 01-08-2009 v 08:37 AM

Old Post 01-08-2009 v 08:28 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 5

Zdravim Vás všichni groweři, zejména ti zkušennější. Dneska po ránu mě napadlo, že bych zkusil S.O.G. Od nápadu nebylo daleko k činu a já vytvořil dřevěnou konstrukci na síť. Rád bych věděl, jestli máte někdo zkušenosti s timhle modelem na síti. Při předchozích growech se N.Y.C.D. hodně vytahoval do výšky a moc nevětvil, tak jsem na to dost zvědavej, co s tim síť udělá.

Old Post 01-08-2009 v 18:49 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 6


Hi all, dneska jsem namíchal nový roztok, tentokrát už 123 od AH spolu s Enzymy a Root stimulatorem. Některé rostlinky už dosahují sítě, tak už se moc těšim, až je budu vplétat do sítě. Přemýšlím, že nechám rostlinky na růstu ještě dva týdny, díky síti se tolik nevytáhnou a krásně se rozrostou. Jinak PH 5,9 a EC 1,0. Teplota vzduchu je 30°C pod lampou.

tak zase za pár dnů..peace&power

Old Post 03-08-2009 v 11:44 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 7


Ahoj, tak zase po pár dnech přidávám fotečku a pár vět. Rostlinky si spokojeně jedou, už pár dnů je vplétám do sítě. Větví se líp, než jsem čekal. Taky jsou pěkně žíznivý. Předevčírem jsem jim doléval 10l vody a to samé dneska ráno. Večer jim namíchám nový roztok, už bez Rootu, ale s akcelerátorem (growth/bloom). Když vidim, jak krásně rostou, tak jsem se rozhodl je přepnout už ve středu, takže budou na růstu 15 dnů.
To bude pro dnešek asi všechno, jsem total death ze včerejšího Pigfestu. Sorry za kvalitu fotek, pokusim se si sehnat lepší stroj...peace

Old Post 09-08-2009 v 12:11 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 8

Mrkni na tohle http://grower.cz/forum/link.php?url...%26special%3D24 pecka. Ale v hlíně se nycd moc nevytahuje.
V aeru a ještě pod šestikoulí je 15dní až moc, osobně si myslim že tenhle model je nejvhodnější na SOG, vyplnit všechny díry a přepnout max. do 7.dne 18/6.
Sem zvědavej jak to ukočíruješ.

PIC

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 14-09-2009 v 21:45 PM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wine&weeds
Nový Člen

Karma uživatele wine&weeds - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 9

Ahoj, škoda že nepíšeš jakou používáš vodu - výchozí EC čisté vody, RO atd... Docela by mi to pomohlo

Old Post 17-09-2009 v 11:10 AM
wine&weeds je offline   Profil uživatele wine&weeds   Find more posts by wine&weeds   Foto galerie člena wine&weeds   Click here to Send wine&weeds a Private Message   Add wine&weeds to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 10



Ahoj Vám všem. Po nějaké době sem se dostal k foťáku a udělal pár fotek. Holky maj za sebou 6 týdnů květu. Jíst dostávají 2, 3, akcelerator, enzymy a bloombastic. Ph se snažím držet okolo 6 a Ec sem ted zvednul na 1,9. Takhle to plánuju cca ještě týden a potom začne průplach finálem, vodou a pak závěrečná kosa.

2 wine&weeds:
používám vodu z kohoutku, vždycky jí nechám odstát den, nebo dva. Její Ec je 0,1 a má trochu vyšší Ph - 6,9

live fast, die young

Old Post 26-09-2009 v 08:39 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 11

uz se tesim na smoke report a vynos k+

Naposledy upravil krasus 27-09-2009 v 10:17 AM

Old Post 26-09-2009 v 21:14 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigBrothers
Stálý Člen

Karma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% PěstitelskáKarma uživatele BigBrothers - 66% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 490  

Příspěvek č. 12

Zdarec.

Kámo máš to nice. Řekl bych že 1,9ec je moc. Zbytečně plejtváš hnojivem. Max je 1,6. Je to i vidět na žlutých listech. Když sem dával ec vyšší jak 1,6 tak to bylo akorát přehnojený a že by to nějak víc kynulo sem nikdy nepostřehl.

Jinak K+ , krásně vyplněnej prostor, nebál bych se říct že dáš g/w.

Pic

SCARFACE

200W CFL / 150W HPS / 4x NL / Hlína / ScrOG - 1. kolo

200W CFL / 150W HPS / 3x NL, 6xWR / Hlína / Bush - 2. kolo

200W CFL / 250W HPS / 7xWR / Hlína / Bush - 3. kolo

250W HPS / 9xNL / HlínaKokos / Bush - 4. kolo

250W HPS / 2xCH / HlínaKokos / ScrOG - 5. kolo

250W HPS / 9xWR / HlínaKokos / Bush - 6. kolo

250W HPS / 4xWR / NFT / ScrOG - 7. kolo

250W HPS / 4xICE / NFT / ScrOG - 8. kolo

250W HPS / 4xChocolate Rain / Coco-Drip / Bush - 9. kolo

250W-400W HPS / 8x Grape Puff / Coco-Drip / Bush - 10. kolo

400W HPS / 12x Moonshine Haze / Libra-Drip / Bush - 11. kolo

400W 12xGrapePuff LibraDrip / 250W 12xGrapePuff CocoDrip - 12. kolo

Old Post 26-09-2009 v 22:21 PM
BigBrothers je offline   Profil uživatele BigBrothers   Find more posts by BigBrothers   Foto galerie člena BigBrothers   Click here to Send BigBrothers a Private Message   Add BigBrothers to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Obecné Příspěvek č. 13

Ahoj, dneska sem dolil roztok vodou, bylo třeba dolít cca 20 litrů. Zároveň sem do roztoku přidal třetinu květový koule od Atami. Roztok má teď hodnoty Ph 6,0 a Ec 1,7. Koupil sem odvlhčovačku a vlhkost klesla z cca 55% na 40%. Teplota je přes den 27 - 30 a v noci 18 - 20°C. Některý lístečky se pomalu začínají barvit do fialova, což je, spolu s pozvolnym hnědnutim vlásků neklamný znamení, že holky jdou do finále. Dávám jim ještě cca dva týdny.

Díky za karmu, smoke report samo dodám :-)

A kdyby se povedlo kolem g na watt tak budu vážně happy. Uvidíme.

peace&power

live fast, die young

Naposledy upravil el Magicooo 28-09-2009 v 10:39 AM

Old Post 28-09-2009 v 10:30 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 14

preju g/w samo sebou hod prosimte foto odvlhcovacky popripade odkaz dik

Old Post 28-09-2009 v 11:40 AM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 15

jedná se tady o tu odlhčovačku:

http://www.eva.cz/s.php?i=DRO05707&...m02au67gtiic8a3

live fast, die young

Naposledy upravil el Magicooo 30-09-2009 v 09:28 AM

Old Post 28-09-2009 v 13:22 PM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slartibartfast
Stálý Člen

Karma uživatele Slartibartfast - 66% PěstitelskáKarma uživatele Slartibartfast - 66% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 16

zdravim pěknej grow. Chtěl bych se zeptat na tu odvlhčovačku jak ses snou spokojenej na, koliks jich koupil. za 2kila je to dost levný když vezmu v uvaru že některý elekto odvlhčovačky stojej kolem 6k.

Nejezte žlutý sníh
Fjordy

Old Post 30-09-2009 v 14:30 PM
Slartibartfast je offline   Profil uživatele Slartibartfast   Find more posts by Slartibartfast   Foto galerie člena Slartibartfast   Click here to Send Slartibartfast a Private Message   Add Slartibartfast to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4135050 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív