Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Spíž 400W White Widow v hlíně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
ZelenyVrtak
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenyVrtak - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Obecné Spíž 400W White Widow v hlíně Příspěvek č. 1


Zdar lidi,
Takže po delší přestávce sem se dokopal upravit a znovu aktivovat mou starou pěstírnu :-)
Je to taková komůrka o rozměrech 80 na 90 cenťáku. Stěny potaženy diamantovou fólií. O vlhkost se stará aukro zvlhčovačka za pár stovek..
Svítím tu 400W výbojkou Philips Son-t Agro, tak jsem zvědav co z toho bude, měla by mít upravený spektrum a kdesi cosi...

O ventilaci se mi starají 3 velké PC větráky, jeden na přítah druhý na odtah, oba ve dveřích, a poslední ofukuje lampu. Pak je tu ještě takový prcek na ofuk kytiček. Ty zatím nesmrděj a až začnou mám tu v záloze odtah do komína, 240m3 pacháč a pořádnej potrubní ventilátor :-D

Osazenstvo se skládá ze šesti kusů White Widow, řízky od zdejšího člena 46, X Y. Rostou si ve směsi All mixu s trochou zahradnického substrátu a trochou perlitu navíc.

Tak doufám že se jim u mě bude dařit :-)
Lepší fotky dodám časem..

Old Post 13-10-2010 v 10:35 AM
ZelenyVrtak je offline   Profil uživatele ZelenyVrtak   Find more posts by ZelenyVrtak   Foto galerie člena ZelenyVrtak   Click here to Send ZelenyVrtak a Private Message   Add ZelenyVrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Nemáš tam moc horko ? Podle mě by byl lepší ten odtah do komína.

Old Post 13-10-2010 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenyVrtak
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenyVrtak - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 3

Horko tam není, u kytek v úrovni kvítňáků je přes den kolem 26. stupňů a nejnižší teplota v noci byla včera 17 což se myslim dá vydržet :-)

Old Post 13-10-2010 v 14:57 PM
ZelenyVrtak je offline   Profil uživatele ZelenyVrtak   Find more posts by ZelenyVrtak   Foto galerie člena ZelenyVrtak   Click here to Send ZelenyVrtak a Private Message   Add ZelenyVrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 4

jo je to v pohodě, zavidím ti odtah do komína to pak nejsou moc starosti se sradem...


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 13-10-2010 v 16:02 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenyVrtak
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenyVrtak - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 5






Přikládám slíbené fotky, kytičky jsou druhý den po zasazení. Co na ně říkáte ? ;-)

Old Post 14-10-2010 v 17:31 PM
ZelenyVrtak je offline   Profil uživatele ZelenyVrtak   Find more posts by ZelenyVrtak   Foto galerie člena ZelenyVrtak   Click here to Send ZelenyVrtak a Private Message   Add ZelenyVrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenyVrtak
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenyVrtak - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Obecné Update Příspěvek č. 6






Zdarec lidi,

sorry za pozdější upload, sem hold línej a domluvit se s mím fotákem bez displeje je otrava na hodně dlouho :-D

Takže kytičkám se daří, zdá se že jim nic nechybí :-) Fotky jsou z 11 dne květu.

Pěstírna je již napojena do komína, začaly holky moc smrdět.

Old Post 10-11-2010 v 10:23 AM
ZelenyVrtak je offline   Profil uživatele ZelenyVrtak   Find more posts by ZelenyVrtak   Foto galerie člena ZelenyVrtak   Click here to Send ZelenyVrtak a Private Message   Add ZelenyVrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HKcylon
Stálý Člen

Karma uživatele HKcylon - 88% PěstitelskáKarma uživatele HKcylon - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 7

Proč si ty kytky nenechal trochu vyjet ? vždyď sou dost malý na to jakej máš prostor. to 400w dělo by ti prosvítilo víc než to co tam máš.
GL

Projekt Bubble Gum 2012
------------------------------------------
AERO 250/400W Dynamite

Old Post 10-11-2010 v 14:08 PM
HKcylon je offline   Profil uživatele HKcylon   Find more posts by HKcylon   Foto galerie člena HKcylon   Click here to Send HKcylon a Private Message   Add HKcylon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 8

Cau.
HKcylon ma pravdu mel si je nechat dyl na rustu. Prepnul si zbytecne brzy.
A ty trojcipy listy taky vesti nakej problem. No uvidis co z toho bude.
At se dari.

Old Post 10-11-2010 v 14:23 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenyVrtak
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenyVrtak - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 9

Toš to sem možná moh, posledně mi zas přerostly tak sem to nechtěl riskovat.

citace:
Původní příspěvek od str3p
Cau.
HKcylon ma pravdu mel si je nechat dyl na rustu. Prepnul si zbytecne brzy.
A ty trojcipy listy taky vesti nakej problem. No uvidis co z toho bude.
At se dari.


Jaký problém myslíš že by to mohl být?

Old Post 10-11-2010 v 17:16 PM
ZelenyVrtak je offline   Profil uživatele ZelenyVrtak   Find more posts by ZelenyVrtak   Foto galerie člena ZelenyVrtak   Click here to Send ZelenyVrtak a Private Message   Add ZelenyVrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopi
Stálý Člen

Karma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% PěstitelskáKarma uživatele kopi - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 10

"asi kvalita šnyclů" - taky sem to nedávno řešil, ale během delšího růstu se trojcípáky vytratily. Nenaděláš nic.. At se daří

Old Post 10-11-2010 v 18:00 PM
kopi je offline   Profil uživatele kopi   Find more posts by kopi   Foto galerie člena kopi   Click here to Send kopi a Private Message   Add kopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 11

Trojcípé čepele a méně početné jsou stres ze světla.
Lampu níž, zvýšit vlhkost, pozohýbat, víc dusíku.
Wdowy se po přepnutí moc netahají, spíš keříky.
Byl bych pro, je "kopnout" zpátky. Druhý týden je ještě pohoda. Týden 24/0 a potom najet zpátky na 18/6.
Lehce zastřihnout a pořádně roztahat větve, aby se prostor zaplnil. Máš větší květináče, tak toho využij

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52994
koukni sem, řízky od stejné matky

Old Post 10-11-2010 v 23:30 PM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenyVrtak
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenyVrtak - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od 46, XY
Trojcípé čepele a méně početné jsou stres ze světla.
Lampu níž, zvýšit vlhkost, pozohýbat, víc dusíku.
Wdowy se po přepnutí moc netahají, spíš keříky.
Byl bych pro, je "kopnout" zpátky. Druhý týden je ještě pohoda. Týden 24/0 a potom najet zpátky na 18/6.
Lehce zastřihnout a pořádně roztahat větve, aby se prostor zaplnil. Máš větší květináče, tak toho využij

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=52994
koukni sem, řízky od stejné matky


Tak abychom si to trochu rozebraly,
pokud by trojcípé čepele byly stres ze světla tak bych měl dát světlo snad výš ne?
Píšeš mi tu, že se wdovy moc netahají, kdežto v tom tématu co si sem hodil odkaz píšeš jen o pár dní dříve že se wdowy vytáhnou o 2/3 délky. Tak kde je sakra pravda?
Další věc, 40 dní růstu a kytky nižší než květináče mě přijde doost divný a jako příklad pěstitelského úspěchu bych to osobně moc neukazoval.

Hlavně ale, píšeš řízky od stejné matky, kouknu tam a co vidím? No zase trojcípé čepele listů, tak že by chyba přece jen byla někde jinde než ve stresu ze světla?

Nicméně jsem včera přepnul na 24/0 a přihnojil na růst, i když tet jak sem si dal věci dohromady a kouknul na kytky tak je asi rychle hodím zasejc zpátky na 12/12, už mají "nasazeno na paličky"
Teť mají 36 cm, měřeno od hlíny.

Přikládám aktuální fotky, co si o tom myslíte groweři? Dík za rady.

Old Post 12-11-2010 v 15:19 PM
ZelenyVrtak je offline   Profil uživatele ZelenyVrtak   Find more posts by ZelenyVrtak   Foto galerie člena ZelenyVrtak   Click here to Send ZelenyVrtak a Private Message   Add ZelenyVrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenyVrtak
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenyVrtak - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

foto Příspěvek č. 13






Tady jsou ty fotky

Old Post 12-11-2010 v 15:20 PM
ZelenyVrtak je offline   Profil uživatele ZelenyVrtak   Find more posts by ZelenyVrtak   Foto galerie člena ZelenyVrtak   Click here to Send ZelenyVrtak a Private Message   Add ZelenyVrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
46, XY
Stálý Člen

Karma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% PěstitelskáKarma uživatele 46, XY - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 14

Tak abychom si to trochu rozebraly,
pokud by trojcípé čepele byly stres ze světla tak bych měl dát světlo snad výš ne?
Píšeš mi tu, že se wdovy moc netahají, kdežto v tom tématu co si sem hodil odkaz píšeš jen o pár dní dříve že se wdowy vytáhnou o 2/3 délky. Tak kde je sakra pravda?
Další věc, 40 dní růstu a kytky nižší než květináče mě přijde doost divný a jako příklad pěstitelského úspěchu bych to osobně moc neukazoval.

Hlavně ale, píšeš řízky od stejné matky, kouknu tam a co vidím? No zase trojcípé čepele listů, tak že by chyba přece jen byla někde jinde než ve stresu ze světla?

Já mám světlo nízko a žádná trojcípá není
Pokud se má vytáhnout o 2/3, tak to znamená, že moc nenaroste. Jiné odrůdy se vytáhnou i o 2,5 násobek. Pokud přepneš ve 40, tak konečná délka je kolem 65 - což je dle mého názoru - netáhnou
Jo, sice má kytky na 40 den nízký, ale taky je má prostříhaný a pozohýbaný, takže ta délka by byla normálně daleko vyšší. Jemu nejde o co nejrychlejší sklizeň, ale chce zaplnit prostor

http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52333

Ať to roste

Old Post 14-11-2010 v 00:11 AM
46, XY je offline   Profil uživatele 46, XY   Find more posts by 46, XY   Foto galerie člena 46, XY   Click here to Send 46, XY a Private Message   Add 46, XY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenyVrtak
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenyVrtak - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 15

citace:
Já mám světlo nízko a žádná trojcípá není Pokud se má vytáhnout o 2/3, tak to znamená, že moc nenaroste. Jiné odrůdy se vytáhnou i o 2,5 násobek. Pokud přepneš ve 40, tak konečná délka je kolem 65 - což je dle mého názoru - netáhnou Jo, sice má kytky na 40 den nízký, ale taky je má prostříhaný a pozohýbaný, takže ta délka by byla normálně daleko vyšší. Jemu nejde o co nejrychlejší sklizeň, ale chce zaplnit prostor


Toš když si psal stres ze světla tak by člověk očekával že ho mají moc... :-)
Uvidíme jak to poroste časem dám vědět

Pěstu zdar !

Old Post 15-11-2010 v 13:11 PM
ZelenyVrtak je offline   Profil uživatele ZelenyVrtak   Find more posts by ZelenyVrtak   Foto galerie člena ZelenyVrtak   Click here to Send ZelenyVrtak a Private Message   Add ZelenyVrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
helcid
Nový Člen

Karma uživatele helcid - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 16

Zdravím vespolek.
Nedá mi to a musím reagovat.
Mám úplně stejné řezy, resp. řezy ze stejné matky jako ty a musím panu 46. XY velice poděkovat. Za týden mě čeká kosa a jsem více než spokojen.
Jedu taky pod 400W. Na květ jsem přepnul již po 20ti dnech. Sice již byly vzrostlejší, ale nyní mají uctyhodných 60 cm a je to krásně hustá busch. Listy jsem měl již od dětství minimálně 5ti cípé, takže v genetice to rozhodně nebude. Vyrostli mi krásný šišule a nic jiného nepřeju i ostatním.

Buď dobrý

Old Post 16-11-2010 v 07:33 AM
helcid je offline   Profil uživatele helcid   Find more posts by helcid   Foto galerie člena helcid   Click here to Send helcid a Private Message   Add helcid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2013 - 3 x White Widow 200W CLF - 67 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6277880 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív