Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Začátečník uvítá každou radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Upozornění Začátečník uvítá každou radu Příspěvek č. 1


Zdravím,
bylo mi doporučeno, ať si zde založím téma. Hlavně bych potřeboval poradit kdy přepnout na květ, protože to sám neodhadnu, ale uvítám všechny rady zkušenějších

díky za pomoc


mám kytičky 19 dní, 20cm, 4l květináče, od semínek-hindu kush-indica, hlína biobizz LIGHT-MIX, světlo 400w sodík, 35 cm nad květinami, vlhkost 50% teplota přes světlo asi 26 stupňů

v galerii mám ještě jednu aktuální fotku

Naposledy upravil olle3 26-09-2010 v 11:55 AM

Old Post 18-09-2010 v 13:37 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

ty jich tam mas jenom 5? pocitej s presazenim do vetsich aspon 6.5l. nech je dostatecne dlouho na rustu at krasne vyplnis pestebni prostor. pokus se zvednout vlhkost, neni to extremne dulezite ale kytky budou mit radost. na 4kilo bych se jich nebal dat vice. dodrzujes zakon co

Old Post 18-09-2010 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SparkyX
Stálý Člen

Karma uživatele SparkyX - 55% PěstitelskáKarma uživatele SparkyX - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 3

Máš zvchčovačku ? Já bych doporučoval vlhkost kolem 80%, na růst by ti stačila 250W MH, teplota 35 je celkem hodně, 30 na rustu je podle mě kritická teplota.

Old Post 19-09-2010 v 08:12 AM
SparkyX je offline   Profil uživatele SparkyX   Find more posts by SparkyX   Foto galerie člena SparkyX   Click here to Send SparkyX a Private Message   Add SparkyX to your buddy list     Navštiv homepage uživatele SparkyX! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 4

citace:
ty jich tam mas jenom 5? pocitej s presazenim do vetsich aspon 6.5l. nech je dostatecne dlouho na rustu at krasne vyplnis pestebni prostor. pokus se zvednout vlhkost, neni to extremne dulezite ale kytky budou mit radost. na 4kilo bych se jich nebal dat vice. dodrzujes zakon co


aha...a kdy bych měl asi tak přesazovat? a jak je to s hnojením a svícením při přesazování? jj dodržuju zákon ale později jich tam dám víc...
a jak je to s tím vyplňováním prostoru? to je jedno kdy se to přepne na květ, záleží jen na tom kdo má kolik místa?

citace:
Máš zvchčovačku ? Já bych doporučoval vlhkost kolem 80%, na růst by ti stačila 250W MH, teplota 35 je celkem hodně, 30 na rustu je podle mě kritická teplota.


boužel zvlhčovačku nemám, snažím se zvlhčovat ručně, ale přes 50% se nemůžu dostat...nemůžu u toho celej den stát a zvlhčovat...a teplotu mám 24-27 stupňů ale víc ne


děkuji za rady

Naposledy upravil olle3 19-09-2010 v 10:26 AM

Old Post 19-09-2010 v 10:05 AM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od olle3
aha...a kdy bych měl asi tak přesazovat? a jak je to s hnojením a svícením při přesazování? jj dodržuju zákon ale později jich tam dám víc...
a jak je to s tím vyplňováním prostoru? to je jedno kdy se to přepne na květ, záleží jen na tom kdo má kolik místa?


no jak jim nebude stacit 4litrovka. koreny budou pekne prorostle komplet v techle tak presadit.
po presazeni je poradne zalej, ja kdyz se mi chce pridam neajky roots na koreny. prihnojit taky muzes pokud to vyjde na stejny den co hnojis. svetelne hodiny jsou stejne, jen presadit.
s tim vyplnenim mista, procti treba tenhle thread :http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=49013

proste zohybani, lamani, uvazovani, zastipovani...... a nech to fakt delsi dobu na rustu at se pekne rozrostou. jaky mas rozmer skrine?

Old Post 19-09-2010 v 11:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 6

citace:
no jak jim nebude stacit 4litrovka. koreny budou pekne prorostle komplet v techle tak presadit. po presazeni je poradne zalej, ja kdyz se mi chce pridam neajky roots na koreny. prihnojit taky muzes pokud to vyjde na stejny den co hnojis. svetelne hodiny jsou stejne, jen presadit. s tim vyplnenim mista, procti treba tenhle thread :http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=49013 proste zohybani, lamani, uvazovani, zastipovani...... a nech to fakt delsi dobu na rustu at se pekne rozrostou. jaky mas rozmer skrine?


rozměr skříně: 100x100x200

a ještě mám dotaz na to hnojení... psal si KDY hnojím... já to dělám tak že jsem si nalil hnojivo do vody a zalévání a hnojení je v podstatě to samý... prostě to zalévám hnojivem dělá se to jinak? jen se ptám

díky

Old Post 19-09-2010 v 17:40 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

jasně, namícháš hnojku s vodou , upravíš ph a zaleješ to tím.

Old Post 19-09-2010 v 18:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 8


sakra, všiml jsem si, že se začaly objevovat na spodních listech žluté flíčky, čím by to mohlo být?

Old Post 20-09-2010 v 05:11 AM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frfnicek
Stálý Člen

Karma uživatele frfnicek - 84% PěstitelskáKarma uživatele frfnicek - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 9

to jeste nic nemas chlape ja to mel taky ty listky se sice nespravii ale stejne ten spodecek ostrihasjinak to muze byt ph meris ho??nebo davas doporucene papat hnojek?to by teez mohlo bejtale jeste to neni moc neresil bych to zatim....

Old Post 20-09-2010 v 11:16 AM
frfnicek je offline   Profil uživatele frfnicek   Find more posts by frfnicek   Foto galerie člena frfnicek   Click here to Send frfnicek a Private Message   Add frfnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 10

citace:
to jeste nic nemas chlape ja to mel taky ty listky se sice nespravii ale stejne ten spodecek ostrihasjinak to muze byt ph meris ho??nebo davas doporucene papat hnojek?to by teez mohlo bejtale jeste to neni moc neresil bych to zatim....


ph měřím, mám tak 5,8 - 6,2 - hlína má 6,2
hnojivo dávám doporučeně, ale radši to stáhnu... a světlo asi pověsim vejš...pro jistotu

Old Post 20-09-2010 v 16:35 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 11

aha takže je tu zaštipování...to je taky věda...pročet jsem tu na fóru celkem dost témat a dozvěděl jsem se vlastně to, že je tu u každého jiné problém s místem nemám, nechal bych to být...ale říkáš
citace:
stejne ten spodecek ostrihas
, jak to vlastně myslíš?

Old Post 20-09-2010 v 17:22 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 12

a ještě jeden dotaz, jak poznám kdy přesadit? Kus Hoven ( ) píše že až budou kořeny prorostlé, ale jak to poznám? to mám vyhrabávat?

Old Post 20-09-2010 v 17:25 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frfnicek
Stálý Člen

Karma uživatele frfnicek - 84% PěstitelskáKarma uživatele frfnicek - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 13

no tak myslim to tak ze stejne spodek rostlin v cca 2tydnu kvetu oholis od spodnich takovych nedomrdlych listku a pozdeji i vice ty spodni ti zbytecne berou energii kde ji nezhodnoti a naopak se ti to pak vrati na vrsku rostliny....

Old Post 20-09-2010 v 18:10 PM
frfnicek je offline   Profil uživatele frfnicek   Find more posts by frfnicek   Foto galerie člena frfnicek   Click here to Send frfnicek a Private Message   Add frfnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 14

tak už vím čím to bylo... já jsem si sice zkorigoval ph vody, ale pak jsem tam dal hnojivo a nechal to být... teď jsem to zkontroloval i s tím hnojivem, stupnici ph metru mám do 7,4 a měl jsem 7,4 ...

Old Post 20-09-2010 v 19:34 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frfnicek
Stálý Člen

Karma uživatele frfnicek - 84% PěstitelskáKarma uživatele frfnicek - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 15

ttj jinak pouzivam hesi hnojiva a maj aito korigenty na ph takze tez dobre a s vyzivou jsem spokojeny lepe receno kyticky

Old Post 20-09-2010 v 19:59 PM
frfnicek je offline   Profil uživatele frfnicek   Find more posts by frfnicek   Foto galerie člena frfnicek   Click here to Send frfnicek a Private Message   Add frfnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olle3
Stálý Člen

Karma uživatele olle3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 16

já mám biobizz.. až mi dojdou tak budu asi přemejšlet o těch hesi

Old Post 21-09-2010 v 13:09 PM
olle3 je offline   Profil uživatele olle3   Find more posts by olle3   Foto galerie člena olle3   Click here to Send olle3 a Private Message   Add olle3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-03-2011 - Začátečník prosí o rady.. - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2806290 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív