Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Power - ( 10 x Honey B )
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Selassien
Nový Člen

Karma uživatele Selassien - 87% PěstitelskáKarma uživatele Selassien - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 17


Mám tu menší problém (foto) konečky listů jsou strašně světlý, podle hledání FAQ jsem došel k tomu že je to nedostatkem zinku. Nemáte někdo nějakou radu jak doplnit zinek, nebo budu muset do growshopu ?

Old Post 26-10-2010 v 11:43 AM
Selassien je offline   Profil uživatele Selassien   Find more posts by Selassien   Foto galerie člena Selassien   Click here to Send Selassien a Private Message   Add Selassien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 18

cau, pises ze ph pudy je 5,7..na pudu si myslim ze to je moc a muze to zpusobit problemy ktery si vyfotil....zvysil bych ph na 6,1 - 6,2 a zmeril ec zalivky jestli neni moc vysoky. jinak dobrej elektromozek . at se dari

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 26-10-2010 v 14:35 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selassien
Nový Člen

Karma uživatele Selassien - 87% PěstitelskáKarma uživatele Selassien - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18 

Obecné Příspěvek č. 19




Tak jest 30den růstu. 18/6


kytky poporostly ikdyž né o tolik jak jsem čekal, ale zdají se mi teď zdravé a docela vytální, kladu si otázku..... zda-li mám spodní listy, na které nejde tolik světla, odstranit ?Přeci jen mají ještě nějaký ten den růst a nejsem si jist jestli je to neoslabí.
PH půdy jsem měřil jednoduchým chemickým měřením, ale i tak se ukázalo na tom PH půdy něco bylo jelikož po jeho zvýšení se lístky, dá se říci vzpamatovali.

Tak mě napadá ještě jedna otázka a to v jaké výšce mám přepnout na květ, když seedbanka tvrdí že kytka dorůstá 80-90cm a že roste i při květu ? já si mohu dovolit max 80cm jinak by byly vrcholky byly příliž blízko lampě, počítám že to přepnu až budou 50-60 cm. jak to vydíte vy ?


Přikládám pár posledních fotografií pro představu









Naposledy upravil Selassien 03-11-2010 v 20:10 PM

Old Post 03-11-2010 v 19:44 PM
Selassien je offline   Profil uživatele Selassien   Find more posts by Selassien   Foto galerie člena Selassien   Click here to Send Selassien a Private Message   Add Selassien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 20

Zdar čo sa týka toho prepnutia je dobré mať zaplnený priestor, na výške podla mňa až tak nezáleží(ja preferujem malé bonsaje kde výnos je podla pozorovaní rovnaký-podobný ako u "stromov").Inak tuto genetiku nepoznám takze neviem aké má tendencie sa vyťahovať po prepnutí,kľudne to môže vyhučať raz tolko!! Kytiz rastú do výšky ešte také dva tri týždne po prepnutí.. Nieje nič horšie než prisť o vrcholky z dôvodu upálenia
takze este potrénuj výhonky do strán a hurá hašiš
GL


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 04-11-2010 v 08:07 AM

Old Post 04-11-2010 v 05:41 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selassien
Nový Člen

Karma uživatele Selassien - 87% PěstitelskáKarma uživatele Selassien - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 21





4. den květu 12/12


Nejprve chci všem poděkovat za odezvy k předešlému dotazu, jelikož mi většina radila přepnout, tak jsem přepnul na květ a řekl bych že tak akorát za včasu.Z kytiček se stala džungle, otrhal jsem některé spodní listy na které se nedostalo světlo a řekl bych že jsem udělal dobře.

!!! PROSÍM O RADU !!!

Teď budu však bojovat s velkou vlhkostí kterou se mi nedaří stáhnout, při nákupech jsem viděl tabletový pohlcovač vlhkosti..... nedával jsem mu moc nadějí a taky jsem se nespletl, zkusím stáhnout přítah a zvětšit odtah ale myslím že to nebude dostatečné, elektrické odvlhčovače jsou dosti drahé a příkon taky není nejnižší :-( Nemá někdo nějaký nápad ???


Přikládám pár posledních fotografií pro představu

Old Post 10-11-2010 v 13:31 PM
Selassien je offline   Profil uživatele Selassien   Find more posts by Selassien   Foto galerie člena Selassien   Click here to Send Selassien a Private Message   Add Selassien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik07
Stálý Člen

Karma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 22

mas to prekraaaasne....ja sa chystam tiez na moj prvy indoor....dufam ze sa mi podari stejne ako tebe.... budem sledovat tvoj grow...drzim palec...

Old Post 10-11-2010 v 14:17 PM
lubik07 je offline   Profil uživatele lubik07   Find more posts by lubik07   Foto galerie člena lubik07   Click here to Send lubik07 a Private Message   Add lubik07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 23

cau,pritah urcite nestahuj! ba naopak.nevidim zadny ofuky,na tu vlhkost a teplotu sou dulezity,hodne lidi to podcenuje

Curing - zaklady a druhy
Kombíkův indoorek 600w + 250w Sage & PPP
Mobile Box 600w drip, Sensi Star, White Widow, Budha
400w soil hydro drip PRIBEH POSLEDNIHHO MOHYKANA
CannalyseTestKit - hracicka pro hracicky

Old Post 10-11-2010 v 14:23 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Selassien
Teď budu však bojovat s velkou vlhkostí kterou se mi nedaří stáhnout,


A kolik teda máš tu vlhkost???

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 10-11-2010 v 14:26 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 25

Selassien
Dobre ze si ten tabletovy nekupil nema to skoro ziadny vplyv na znizenie vlhkosti

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 10-11-2010 v 14:40 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Selassien
Nový Člen

Karma uživatele Selassien - 87% PěstitelskáKarma uživatele Selassien - 87% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 18 

Příspěvek č. 26






23. den květu 12/12


Zdravím vás groweři a omlouvám se za svou absenci a neschopnost, aktualizovat grow. Začnu asi tou vlhkostí..... stále je dosti velká: Den kolem 55% Noc 70% bohužel nemám na to koupit klímu :-P tak se asi budu muset poprat s plísní když příjde
Jinak ??? Kytky jedou řekl bych bravurně ! Sem tam utrhnu nějaký ten žlutý list ale jinak jsem nenarazil na žádného škůdce či chorobu.
Přepnutí na květ bylo jak jsem zjistil na poslední chvíli. Kytky dorostli do 80 cm a zdá se že už výš nepůjdou. Z čehož si musím vzít poučení pro příště.

.




Přikládám pár posledních fotografií pro představu

Old Post 29-11-2010 v 14:06 PM
Selassien je offline   Profil uživatele Selassien   Find more posts by Selassien   Foto galerie člena Selassien   Click here to Send Selassien a Private Message   Add Selassien to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6172800 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív