Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W v scrog? proč ne :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mudr.Watt
Stálý Člen

Karma uživatele Mudr.Watt - 92% PěstitelskáKarma uživatele Mudr.Watt - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

600W v scrog? proč ne :) Příspěvek č. 1


Zdravíčko

Napadla mě myšlenka vertikálního scroogu do skřínky který by se mohl otáčet dokola kvuli lepšímu přístupu k rostlinkám. z Osb desek jsem si vyříznul kruh O pruměru 1 mettr, na něj jsem sestavil vertical scrog a to cele jsem umístil do skřínky na točnu.

Světlo Plantastar 600w
Hnojky od plagronu
10l květníky.
Hlína

Jen přemýšlím co za modýlek Poradíte mi něco?

Naposledy upravil Mudr.Watt 25-03-2010 v 14:26 PM

Old Post 25-03-2010 v 08:10 AM
Mudr.Watt je offline   Profil uživatele Mudr.Watt   Find more posts by Mudr.Watt   Foto galerie člena Mudr.Watt   Click here to Send Mudr.Watt a Private Message   Add Mudr.Watt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mudr.Watt
Stálý Člen

Karma uživatele Mudr.Watt - 92% PěstitelskáKarma uživatele Mudr.Watt - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 2


Budu jen ventilovat cooltubu a nad systemkem bude pacháč. Jestli máte dotazy ptejte se












Celý kolotoč drží. Odskoušeno s kamarádem. Krásně se točí, bude luxusní přístup ke všem

Old Post 25-03-2010 v 08:20 AM
Mudr.Watt je offline   Profil uživatele Mudr.Watt   Find more posts by Mudr.Watt   Foto galerie člena Mudr.Watt   Click here to Send Mudr.Watt a Private Message   Add Mudr.Watt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el Magicooo
un uomo d´onore

Karma uživatele el Magicooo - 76% PěstitelskáKarma uživatele el Magicooo - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 3

Cus, hodne zajimavy, budu sledovat..Z ty cooltuby sundas to stinidlo, nebo se ti to bude otacet cely? To by bylo taky zajimavy

live fast, die young

Old Post 25-03-2010 v 08:43 AM
el Magicooo je offline   Profil uživatele el Magicooo   Find more posts by el Magicooo   Foto galerie člena el Magicooo   Click here to Send el Magicooo a Private Message   Add el Magicooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mudr.Watt
Stálý Člen

Karma uživatele Mudr.Watt - 92% PěstitelskáKarma uživatele Mudr.Watt - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 4


Ta cool tuba je čistá vidíš na skrz budu si to otáčet dle potřeby.

Old Post 25-03-2010 v 08:49 AM
Mudr.Watt je offline   Profil uživatele Mudr.Watt   Find more posts by Mudr.Watt   Foto galerie člena Mudr.Watt   Click here to Send Mudr.Watt a Private Message   Add Mudr.Watt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 5

Dobrá práce,jen ten průmer jsi možná mohl udelat vetší.

V tech kyblech bude jaky medium,bo co to bude za system?

Taky sem řešil neco podobnyho,ale nakonec sem to nedotáhl do konce,bo sehnat 50ks stejnyho řeziva bylo tehdál nad moje možnosti

http://grower.cz/photos/020957/0236.jpg

Old Post 25-03-2010 v 09:13 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tornado12
Stálý Člen

Karma uživatele tornado12 - 89% PěstitelskáKarma uživatele tornado12 - 89% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 6

Ahoj.
Máš to pěkně udělaný.
Ale mám pár připomínek.
Měl si to udělat větší ono se zdá že to bude fakat ale potom ti dojde že to mohlo být o 20cm v průměru větší jako rezerva a větší prostor pro kytky.
Tu síť máš na pevno? jestli ano tak mě zajima jak budeš potom manipulovat s kytkama.
Jak to budeš trénovat. jestli bude takový bush a potom to propleteš do sítě a nebo každý druhý den budeš provlítak na cik cak aby byli kytky na síti.

Měl sem taky vertikalek ale to byl muj první box tak sem od toho odešel. Neudělal sem to tak vymakane. A do dalšího pěstu bych musel udělat extrémní změny.

Jo jestli máš možnost tak ventilaci zkus zapojit takto.
Pod lampu na zem postav pacháč. spoj pacháč a cooltub flexorourou a z druhé strany cooltubu taky napichni na fleforouru a do venťaku.

Vzduch se bude nasávat ze spodu přes filtr pujde kolem lampy a okamžitě ven.

Old Post 25-03-2010 v 09:31 AM
tornado12 je offline   Profil uživatele tornado12   Find more posts by tornado12   Foto galerie člena tornado12   Click here to Send tornado12 a Private Message   Add tornado12 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mudr.Watt
Stálý Člen

Karma uživatele Mudr.Watt - 92% PěstitelskáKarma uživatele Mudr.Watt - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 7

Rád bych udělal větší průměr ale nemůžu jsem omezen prostorem. už takhle mám na každé straně 8cm. a to budu dávat v letě ještě na každou stranu 4cm polystyren

Sít je vysoká 80CM. jinak je na pevno. Nijak nebudu muset manipulovat s kytkama protože si to budu moci snadno otočit zastříhnout ohnout.


S tou ventilací to mám pořešené jinak pacháč mám větší a nevešel by se mi na dno. budu ho mít u stropu kde bude odsávat teplý vzduch. Tak jak to říkáš ty by se mi nahoře hromadil teplý vzduch.

Ohýbat to určo budu abych to co nejvíce vypletl, bude to fuška ale krásná práce.

Jako medium budu chtít použít hlínu

Old Post 25-03-2010 v 09:37 AM
Mudr.Watt je offline   Profil uživatele Mudr.Watt   Find more posts by Mudr.Watt   Foto galerie člena Mudr.Watt   Click here to Send Mudr.Watt a Private Message   Add Mudr.Watt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Knorr
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Knorr - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 302  

Příspěvek č. 8

chci se zeptat na tvoje hnojky, proc plagron? mas zkusenost? jakou? nebo nejakej jinej duvod? Ted sem resil otazku hnojek a premyslel sem jestli zmenit svoji znacku kterou pouzivam uz roky, od zacatku vlastne... Jenze zly jazykove tvrdi ze advanced hydro je pro lamky, tak nevim. Je ale pravda ze mi to roste dobre, tak nevidim duvod menit , ale kdyz by to mohlo rust lip... tak ja teda nevim...

Tisková oprava:
Ve včerejším vydání našich novin jsme omylem
uvedli, že Jiří Paroubek je z Brd.

Správně mělo být uvedeno, že Jiří Paroubek je zmrd.
Všem obyvatelům Brd se hluboce omlouváme.

Old Post 25-03-2010 v 11:54 AM
Mr. Knorr je offline   Profil uživatele Mr. Knorr   Find more posts by Mr. Knorr   Foto galerie člena Mr. Knorr   Click here to Send Mr. Knorr a Private Message   Add Mr. Knorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Mr. Knorr
chci se zeptat na tvoje hnojky, proc plagron? mas zkusenost? jakou? nebo nejakej jinej duvod? Ted sem resil otazku hnojek a premyslel sem jestli zmenit svoji znacku kterou pouzivam uz roky, od zacatku vlastne... Jenze zly jazykove tvrdi ze advanced hydro je pro lamky, tak nevim. Je ale pravda ze mi to roste dobre, tak nevidim duvod menit , ale kdyz by to mohlo rust lip... tak ja teda nevim...


Hnojit soil AH je hřích.S AH(v hydru) mám tu nejhorší zkušenost(řeč je o chuti)

S Plagronem už ale neudeláš jeden roztok na týden.

Old Post 25-03-2010 v 12:38 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mudr.Watt
Stálý Člen

Karma uživatele Mudr.Watt - 92% PěstitelskáKarma uživatele Mudr.Watt - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 10

Použiju plagron protože ho tu ještě dost mám a myslím že jsem s ním byl spokojen podle chuti a učinku z minule sklizně. přeci jen to jsou biologická hnojiva a ne chemky jak AH

Old Post 25-03-2010 v 13:02 PM
Mudr.Watt je offline   Profil uživatele Mudr.Watt   Find more posts by Mudr.Watt   Foto galerie člena Mudr.Watt   Click here to Send Mudr.Watt a Private Message   Add Mudr.Watt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 11

Lepší nápad je postavit na sebe 8truhlíků.4 strany 32 truhlíků,do každýho truhlu 7-8řezů rovnou na květ.toje sice cca 200 řezů,ale výnos na řízek je pod 600watt přes 10 g.Tudle metodu považuju za nejlepší.Třeba z 25ti řízků uděláš 200 celkem brzo............

Old Post 25-03-2010 v 14:10 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od shefin
Lepší nápad je postavit na sebe 8truhlíků.4 strany 32 truhlíků,do každýho truhlu 7-8řezů rovnou na květ.toje sice cca 200 řezů,ale výnos na řízek je pod 600watt přes 10 g.Tudle metodu považuju za nejlepší.Třeba z 25ti řízků uděláš 200 celkem brzo............


To se jednoduše napíše,ale hůř udelá.Trošku bych i řekl,že je to utopie

Old Post 25-03-2010 v 14:15 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mudr.Watt
Stálý Člen

Karma uživatele Mudr.Watt - 92% PěstitelskáKarma uživatele Mudr.Watt - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 13

Mno tak jako udělat by se to dalo ne že ne.. ale musel bych spíš řešit dostatek klonů jinak pořešit zálivku a komplet to předělat.

Old Post 25-03-2010 v 14:22 PM
Mudr.Watt je offline   Profil uživatele Mudr.Watt   Find more posts by Mudr.Watt   Foto galerie člena Mudr.Watt   Click here to Send Mudr.Watt a Private Message   Add Mudr.Watt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 14

joo pánové právě že na tom nic není.akorád se pak nehorázně člověk sere se zalíváním..... každej den tolik odměrek co truhlu.cca pul hodina ale stoji to za to.200 řezu z 25 uděláš za 3 tydny

Old Post 25-03-2010 v 14:40 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mudr.Watt
Stálý Člen

Karma uživatele Mudr.Watt - 92% PěstitelskáKarma uživatele Mudr.Watt - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 15

Jo to jo takhle budu mít 8 kytiček to mi stačí radši bych si ale pořešil zálevku na takový velký zalývání bejt tebou

Old Post 25-03-2010 v 14:45 PM
Mudr.Watt je offline   Profil uživatele Mudr.Watt   Find more posts by Mudr.Watt   Foto galerie člena Mudr.Watt   Click here to Send Mudr.Watt a Private Message   Add Mudr.Watt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hlavolampolska
Stálý Člen

Karma uživatele hlavolampolska - 83% PěstitelskáKarma uživatele hlavolampolska - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 16

hele sem pro co jedes...ale jak tu pisou lepsiu je asi indoor galerii....

Old Post 25-03-2010 v 22:23 PM
hlavolampolska je offline   Profil uživatele hlavolampolska   Find more posts by hlavolampolska   Foto galerie člena hlavolampolska   Click here to Send hlavolampolska a Private Message   Add hlavolampolska to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hlavolampolska! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-01-2015 - 600W scrog poprve - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5845030 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív