Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » kořenový škůdci ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Škůdci kořenový škůdci ? Příspěvek č. 1



Hola hej,

SOtva jsem vyresil jeden problem( http://grower.cz/forum/showthread.p...1114#post921114 ), kdy skudci zmizeli a kytka nejeví žádné známky poškození objevil se další hmyz.

Při zalívání ze substrátu plagron royalty mix vÿlezli bílý broučci, jakmile voda vsákla tak se zase zašili. Vypadalo to že jsou tesně pod povrchem.Objevil jsem je pouze v jedné kvetině.Na listech mám symptomy viz foto v dalším příspěvku - může to mít spojitost? a nevíte někdo co to je za hmyz a jak se jej zbavit ?

Díky moc

Old Post 13-10-2010 v 09:34 AM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 2


listy jenž můžou ? mít spojitost s hmyzem v půdě ? Objevuje se to puze na vrchních relativně nových listech, tedy že by skudce byl čerstvý ...?

Indoor 2x250w usporka, 4tyden kvet, ph6,2, teplota 22-28C

Old Post 13-10-2010 v 09:36 AM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

hadatko korenove kamo! Dursbag nebo dursban 10g. Smrdi jak svina. Hubi je prave tim smradem tak 3dny je mit v mistnosti kde to nevadi. A kupuj rychle, pry ten pripravek zakazali a prestava se prodavat

Old Post 13-10-2010 v 11:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 4

koukal jsem se na to hadatko, to byl me byt spis nejaky cerv 1,5mm dlouhy ne ? Kdežto tito jsou spise takovy broučci, kteří jsou sakra rychlý.Mel jsem je problem vyfotit - dokud se nezastavili...............

Old Post 13-10-2010 v 14:03 PM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 5

Už jsem tu jednou odpovidal,leč se to nějka nezobrazilo, tak ještě raz.

Dursban jsem sehnal, avšak jsi si jistý tím hadatkem ? 4etl jsem že hadatko jest jakysi červik 1-2mm dlouhy. Toto jsou spise broučci a jsou dost hbití - měl jsem problem je vubec nafotit (nastesti se jeden zastavil).

Old Post 13-10-2010 v 14:44 PM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 6

Bude to spíš larva smutnice, ale to je jedno ten Dursban 10g sněma zatočí, však uvidíš. Počochtej substrát vidličkou, jemně posyp a můžeš zalít. Nic nesmrdí, to nevim nezdálo se. Ráno bude pokoj, je to fakt rychlý.

Tak hodně zdaru
Dolfa

Old Post 13-10-2010 v 15:06 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

jo sry na hadatko to podle fotky nevypada, ja to psal na mobilu v rachote tak jsem se nedival na foto ale jen podle textu odpovidal.

dursban funguje jak dusenim plynem tak i jako pozerove..... takze ty svine to urcite znici. nesmrdi?? nevim no, me to smrdelo jak svina

Old Post 13-10-2010 v 15:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 8

Když jsem to kupoval, tak paní v zahrad. potřebách říkala lehce posypat, pro lepší orientaci na 6ks 11l květníků padlo asi půl sáčku, jsou tam dva...

Nedalo mi to, zvážil jsem teď plný sáček a ten z ktérého jsem sypal a vycházelo to 6,5g na ty všechny kytky, 1,1g/1ks.

Old Post 13-10-2010 v 15:29 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jindrich29
Nový Člen

Karma uživatele jindrich29 - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 9

vecer jsem ucinil lehky posyp a malinko to zalil. Nechtěl jsem to prolivat uplně, bo potrebuji aby hlina proschla...nedavno jsem to totiž fest prolival cistou vodou, abych vyloucil mirne spaleni hnojivem biobizz.
Co myslite mužou mit ty listy spojitost s breberkami v hline, nebo tj o necem jinem ??

Old Post 14-10-2010 v 07:55 AM
jindrich29 je offline   Profil uživatele jindrich29   Find more posts by jindrich29   Foto galerie člena jindrich29   Click here to Send jindrich29 a Private Message   Add jindrich29 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 10

to nevím, ale ty potvory žerou kořínky a ten list vypadá na deficit fosforu asi.

Old Post 14-10-2010 v 08:44 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7811190 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív